|   |   |  Konutta Anneler Günü Kampanyaları!

Konutta Anneler Günü Kampanyaları!

Anneler Gününe özel hangi konut projelerinde kampanya var?

Konutta Anneler Günü Kampanyaları!

İnşaat şirketleri her sene olduğu gibi bu senede Anneler Günü'nü unutmadı!

Anneler Günü konut kampanyaları:

Babacan Holding Anneler Günü Kampanyası:

Babacan Holding, 13-21 Mayıs tarihleri arasında konut alanlara özel beştaş yüzük hediye ediyor. . Konut sahibi olmayı kolaylaştıran ödeme avantajları sunan Babacan Holding, Babacan Port Royal, Babacan Premium ve Babacan Palace’tan Anneler Günü’nün bulunduğu hafta olan 14-21 Mayıs tarihleri arasında konut satın alanlara beştaş pırlanta hediye ediyor.


 

Eston Şehir Mahallem

Eston Şehir Mahallem “Senede 1 Gün” fırsatı kapsamında, sadece 14 Mayıs Pazar Anneler Günü etkinliğine katılan ve ev sahibi olmaya karar veren davetlilere, yüzde 25 indirim uygulanacak.

14 Mayıs Pazar günü saat 14.00’te başlayacak ve 17.00’de sona erecek Eston Şehir Mahallem Anneler Günü etkinliğine tüm anneler ve tabii çocukları davetli.

ESTON ŞEHİR MAHALLEM PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Evinpark Ada & Tepe Rezidans

14 Mayıs Pazar Anneler Günü’nde ‘Evinpark Ada & Tepe Rezidans’a gelerek daire alanlara yüzde 10 indirimle daire sahibi olma fırsatı sunuyor. 

10’ar katlı 10 bloktan oluşan ve 2+1’den 5+1 dublekse kadar geniş daire seçenekleri sunan projede dairelerin metrekare fiyatları 6 bin 500 TL’den satışa sunuluyor.

EVİNPARK ADA & TEPE REZİDANS PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

DKY İnşaat: Ada, Sahil, Lokum Evler, Kartal, Business Kartal

​​​​​​​

DKY İnşaat, İstanbul'un hızlı gelişen ve en çok değerlenen  bölgelerinde bulunan projeleri için “Anneler Günü” ne özel, konut alımını kolaylaştıran avantajlı bir kampanya başlattı.

DKY İnşaat’ın Ada, Sahil, Lokum Evler, Kartal ve Business Kartal projelerinden ev sahibi olmak isteyen herkes 7-14 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak 80 aya kadar sıfır faiz oranından ve %2 indirim imkanından yararlanabilecek.

DKY ADA PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

DKY SAHİL PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

DKY LOKUM EVLER PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

DKY KARTAL PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

DKY BUSINESS KARTAL PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Emlak işletmeleri kentsel dönüşümde desteğe hazır
  Emlak işletmeleri kentsel dönüşümde desteğe hazır

  Emlak Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı, “Emlak işletmeleri, dönüşüm ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesini sağlayacak Kentsel Dönüşüm Strateji Belgelerine destek sunabilir. Bölgelerindeki risk durumunu, halkın beklentilerini en iyi bilenler emlak danışmanlarıdır. Kentsel Dönüşümde bizler de sürece dahil edilmeliyiz” dedi.

 • Yazlık evlerin bakımında “yalıtım” kilit rol oynuyor
  Yazlık evlerin bakımında “yalıtım” kilit rol oynuyor

  Yazlık binaya bakım yaparken bina yalıtımına gereken önemi vermek küf ve bakteri oluşumunu engelliyor, yaz aylarında iç ortamın ısınmasını engelleyerek daha serin, daha konforlu bir yaşama olanak verirken elektrik tüketiminde de tasarruf sağlıyor.

 • Türkiye’nin en büyük arabuluculuk merkezi açıldı
  Türkiye’nin en büyük arabuluculuk merkezi açıldı

  Arabulucuların, avukatların ve hukuki uyuşmazlıklarını çözüme kavuşturmak isteyenlerin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırlanan Türkiye’nin en büyük arabuluculuk merkezi T.A.M. Çözüm Merkezi açıldı.

 • NG Residence, kira getirisinde yüzde 30 artış sağladı
  NG Residence, kira getirisinde yüzde 30 artış sağladı

  İstanbul’un hızla değerlenen bölgesi Basın Ekspres’e ayrıcalıklı bir prestij kazandıran NG Residence, konumu ve donanımından aldığı güçle, yatırımcısına kazandırdığı kira getirisinde de yüzde 30 artış sağladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.