|   |   |  Koordinat Çayyolu’nda sıfır faiz avantajı…

Koordinat Çayyolu’nda sıfır faiz avantajı…

Ankara’nın en prestijli projelerinden biri olarak gösterilen Koordinat Çayyolu’nda, “bankaların konut kredi faizlerini son 20 ayın rekor düzeyine getirdiği, aynı zamanda kredi vermeme eğiliminde oldukları bir dönemde” yüzde 10’dan başlayan peşinat, sıfır faiz ve 84 ay vadeyle başlatılan kampanya, konut alıcıları tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Koordinat Çayyolu’nda sıfır faiz avantajı…

Projeyi hayata geçiren YP İnşaat'ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, Türkiye genelinde ipotekli konut satışlarının, Ocak 2018'de geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 20,3 düşüş gösterdiğini anımsatarak, bunda konut kredi faizlerinin önemli rolü olduğunun altını çizdi.

Böyle bir dönemde Emlak Konut GYO ile yürüttükleri ve 30 Mart 2018’de son bulacak yüzde 10’dan başlayan peşinat, sıfır faiz ve 84 ay vadeli kampanyanın, konut alıcısına büyük avantaj sunduğunu vurgulayan Çankaya, şunları söyledi:

“Bu avantajı kaçırmak istemeyen konut alıcıları, sektörde hareket kabiliyetinin daraldığı kış aylarında da özenle inşa ettiğimiz Koordinat projemize dahil oldu. Kampanyamıza dahil olanlar, Ankara’nın en güzel lokasyonunda, en güzel daireyi aldıkları kadar, ne denli iyi bir yatırım yaptıklarının da farkındalar. Her yıl, ilkbahar dönemi konut piyasasının en hareketli dönemi olur. Bizim de kampanyamızın bitmesine bir ay gibi kısa süre kaldı. Kalan sürede satışlarda sonlara yaklaşacağımızı öngörüyoruz.”

Emlak Haberleri

Etiketler
Koordinat Çayyolu Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • Koronavirüs konut kredisi başvurlarını yüzde 30 düşürdü
    Koronavirüs konut kredisi başvurlarını yüzde 30 düşürdü

    Koronavirüs salgınıyla nakit akışı bozulan şirketler ve vatandaşlar bankaların açıkladığı destek paketlerinden faydalanmak için hızla harekete geçti. Salgınının kredi piyasalarına ilk etkilerini inceleyen Hesapkurdu, kredi başvurularındaki değişimleri açıkladı.

  • 2019’da taşınmaz satanlar dikkat!
    2019’da taşınmaz satanlar dikkat!

    Türkiye genelinde 2019 yılında toplamda 2 milyon 338 bin 269 taşınmaz satış yolu ile el değiştirdi. Sahip olduğu gayrimenkulü aldığı tarihten itibaren beş yıl içinde satanların, elde ettikleri kazanç istisna haddinin üzerindeyse Gelir Vergisi Beyannamesi vermeleri gerekiyor.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.