|   |  Körfez İnşaat Firması
Körfez İnşaat

Körfez İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1975

  • Proje Sayısı : 2

Körfez İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Körfez İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Körfez İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Körfez İnşaat Hakkında

 Körfez İnşaat, Ekşiler İnşaat Taahüt ve Ticaret Kolektif Şirketi adı altında İsmail Ekşi ve Ortakları tarafından 1975 yılında kurulmuş ve Kocaeli bölgesinde faaliyetlerini sürdürmüştür.

   Firmanın kuruluş amacı faaliyet bölgesinde hızlı kentleşme sonucu ortaya çıkan çarpık, düzensiz yapılaşmanın önüne geçerek daha düzenli ve huzurlu  yaşam ortamları oluşturmaktı. Bu doğrultuda sürdürülen 30 yıllık faaliyetin ardından artan talepleri karşılamak ve kurumsallaşma sürecini bir an önce tamamlamak amacı ile 2005 yılında lojistik, inşaat, taahhüt, altyapı, turizm ve tünel inşaatlarında uzmanlaşmayı hedefleyen KÖRFEZ Lojistik Nakliye Temizlik İnşaat Taahüt ve Turizm Tic. Ltd. Şti. kurulmuştur.

   Firmamız ağırlıklı olarak Kocaeli ve İstanbul’da faaliyetlerini sürdürmesine rağmen, yurt içi ve yurt dışında her türlü inşaat, ikmal, tesisat ve montaj taahhütleri gerçekleştirmektedir. Konut, villa, fabrika, liman, baraj, otel, hastane, okul gibi yapıların proje çiziminden, uygulamasına kadar anahtar teslimi taahhüt hizmetlerinde bulunmuştur. Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek, ileri teknoloji ürünlerini uygulamalarda kullanmak üzere genç, dinamik ve özgün üretimler gerçekleştiren bir mimar ve mühendislik kadrosunu istihdam etmiş ve sürekli eğitimden geçirerek üst düzeyde bir verimlilik gerçekleştirmiştir.
Sistematik çalışma, doğru planlama ve disiplinli uygulamalarla taahhütlerini her zaman süresinden önce tamamlamayı başaran firmamız, gerek bireysel, gerekse kurumsal müşterilerimizin özellikle tercihi olmuştur. Bu trendi yakalayan firmamız, müşteri memnuniyetini daha da üst seviyelere taşımak amacı ile bünyesinde bir AR-GE departmanı oluşturmuş ve geleceğe yönelik verimliliği artıracak yepyeni uygulamalara imza atmaya hazırlanmaktadır.

   Firmamız, bu güne değin inşaatlarını tamamladığı büyük konut projelerini ve endüstriyel tesis inşaatları ile istihdam yaratarak ve katma değer üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmanın haklı gurununu yaşamaktadır.

Tel: 0262 344 2344
Fax: 0262 344 2344 
Email: bilgi@korfezinsaat.com
Adres: Paşadağ Mahallesi Hastane Caddesi No:165 Mavi&Yeşil Park Konutları Yuvacık Kocaeli / Başiskele

Körfez İnşaat Projeler Haritası

Körfez İnşaat Projeleri

Körfez İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.