|   |  Korulu Group Firması
Korulu Group

Korulu Group

  • Kuruluş Tarihi : 1972

  • Proje Sayısı : 1

Korulu Group, konut, ofis ve residence projeleri, Korulu Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Korulu Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Korulu Group Hakkında

KURUMSAL

Kurum Profili

1972 Yılında Samsunda İnşaat Alanında Faaliyet Göstermek Üzere Bir Şahıs Firması Olarak Kurulan firmamız . 1997 Yılına Kadar İnşaat Sektöründe Faaliyetlerini Sürdürmüştür. Firmamız 1999 Yılında Sağlık Sektörüne giriş Yapmıştır.

Özellikli Tıbbi Sarf Malzemeyi tıbbi eğitim almış geniş bir kadro İle Karadeniz'e çalışmakta olan Korulu Group sağlık sektöründe kendini ispatlamış markaların dağıtım ve pazarlama organizasyonunu yürütmektedir.

Sağlık Sektöründe son olarak Robotic Kemoterapi ve ayakta tedavi merkezlerinin kurulması hizmetlerini vermeye başlayan firmamız bu alanda başarılı işlere imza atmaktadır. Karadeniz hattında çalışmalarına ağırlık veren Korulu Group bölgesel alandaki sağlık yapılanmalarında yerini almaktadır. 

Sektöründe kendini ispatlamış firmalar ile yapmış olduğu iş ortaklıkları ile Sağlık, İnşaat ve Hizmet sektörlerinde yer alan Korulu Group kendisini bugünlere getiren ilkelerine sıkı bağlılık içerisinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Sağlık ürünleri üretiminde, satışında ve satış sonrası hizmetlerinde "önce insan sağlığı" ilkesiyle çalışan, amatör ruhla profesyonelce dinamik ve lider bir şirket olmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Kalite, güven ve saygınlık ile özdeşleşen 38 yıllık Korulu Group geleneğini sürdürerek, markasını iç ve diş pazarlarda ayrıcalıklı  konuma getirmek, hedefimizdir.

Telefon: 0362 431 1620
Fax: 0362 431 1630
Email: info@korulugroup.com.tr
Adres: Cumhuriyet Mah. Adnan Menderes Bulv. 10. Sok. A Blok No:343 / 1 Alaturka Yalı Evleri ATAKUM/SAMSUN

Korulu Group Projeler Haritası

Korulu Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.