|   | 
Kotan İnşaat

Kotan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 1

Kotan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kotan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kotan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kotan İnşaat Hakkında

Kuşadası bölgesinin önde gelen itibarlı ve deneyimli inşaat şirketlerinden biri olarak, Kuşadası ve çevresinde en prestijli FARKLI YAŞAM TARZI içeren gayrimenkul projeleri hazırlamakta ve ürettiği yapıları en uygun fiyatlarla, kiralama imkanları ve satış sonrası hizmetleri eşliğinde sunmaktadır.
 
Gerek inşaat kalitemiz gerekse verdiğimiz hizmetlerin kalitesi nedeniyle tüm potansiyel yatırımcılar ve ünlü tarihçi Heredot'un tanımladığı gibi, " Yeryüzünde en güzel gökyüzünün altında en hoş iklimin tadına varıldığı yegane diyar" olarak tanımlanan bu Ege kıyısında yaşamak isteyenlerce ısrarla tercih edilmektedir..

Strateji ve Vizyon
 
Vizyon
Sürekli gelişen, kendini yenileyen, rekabetçi, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, dürüst ve ahlaki değerlere bağlı, açık yönetim anlayışıyla hareket etmek.

Misyon
Türkiye’nin dünya nezdinde prestijini yükseltecek projelere imza atmayı ilke edinir. Ticari kaygılarını, sıralamada temel amaç olarak görmeden, yatırımını insana yönelik yapar. Bu onuru manevi olarak kamuoyu, çalışanları ve hayal edemeyenlerle paylaşmayı en büyük kazanç olarak görür.

Kurumsal Değerler
Örnek ve kalıcı projeler üretmek.
Toplumsal faydadan ödün vermemek.
İstihdamı arttırmaya yönelik yatırımlar yapmak.
Sürekli paylaşım ve dayanışmayı temel felsefe edinmek.
İnsan haklarına saygılı olmak, ahlaki değerlere bağlı kalmak.

Tel: 0256 618 2599
Fax: 0256 618 2694
Email: info@toarinsaat.com.tr
Adres: Türkmen Mh Tümen Sk 2/1 09400 Aydın / Kuşadası

Kotan İnşaat Projeler Haritası

Kotan İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer