|   |  Kotanoğlu İnşaat Firması
Kotanoğlu İnşaat

Kotanoğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 4

Kotanoğlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kotanoğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kotanoğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kotanoğlu İnşaat Hakkında

Kurumsal/Kotanoğlu’nu tanıyın

Doğru Yerde Kazandıran Projeler;

Kotanoğlu İnşaat olarak başladığımız ilk günden bu güne kadar hep doğru yerlerde doğru projeleri yapmayı hedefledik.Yaklaşık 10 yılda bir çok ayrı noktada bir çok nitelikli proje üreterek yeni sahiplerine teslim ettik.

2008 yılında Adapazarında ilk projemizi yaparken sahip olduğumuz heyecan ve enerji ,o günden sonra ürettiğimiz yüzlerce konut ve yüzlerce yeni ev sahibi edinmemize rağmen katlanarak arttı.

Serdivan Kampüs bölgesinde İlk büyük Apart yatırım projesini biz başlattık.100 daire 5 işyerinden oluşan STÜDYO PLUS projemiz Ülkemizin bir çok bölgesinden yatırımcıların dikkatini çekti.Bir Çok yatırımcıya yüksek kira getirisine sahip olacakları evlerini teslim ettik.Firmamız bölgede apart yatırımnda standartları yükselterek müşterilerine nitelikli projeler sunmaktadır.Sakarya Üniversitesine yakın konumda bir çok apart projesi tamamlayan firmamız apart yatırımının bölgedeki lider firması konumundadır.

Bugün Kotanoğlu İNŞAAT SAKARYA ve KOCAELİ de Markalı Projelere İmza atan, Sektör harici yatırmları ile de dikkat çeken bir Firmadır.

İnşaa ettiğimiz Konut projelerinde Müşterilerimizin neleri isteyebileceklerini çok iyi biliyor ve bu istekler doğrultusunda kusursuz projeler üretmeye çalışıyoruz.

Bugün Kotanoğlu İNŞAAT olarak İnşaat harici yatırımlarımız arasında Serdivan da WELL LİFE SPA sağlıklı yaşam kulübünün hem mülküne hem de işletmesine sahibiz.Sakarya da Kapalı Yüzme havuzu,Fitness Merkezi,Sauna,Türk Hamamı,Fin hamamı gibi alanlardan oluşan Well life Spa da 800 m2 kapalı alanda hizmet veriyoruz.

Yine İnşaat Harici Yatırım olarak Serdivan Kampüs mevkiinde 68 odalı vip residence olarak Kız üniversite öğrencilerine hizmet eden ROYAL KAMPÜS adlı tesisimizde 150 ye yakın Sakarya Üniversitesi Öğrencimize Konaklama hizmeti sunuyoruz.

Projelerimizi ve bizi yakından tanımanız için sizleri her zaman bir kahvemizi içmeye bekliyoruz.

Telefon: 0264 346 0661
Gsm: 0532 241 5461
Email: mail@kotanoglu.com
Adres: İstiklal Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı no:73A Serdivan, Sakarya

Kotanoğlu İnşaat Projeler Haritası

Kotanoğlu İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.