|   |  Koyuncu İnşaat Firması
Koyuncu İnşaat

Koyuncu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1982

  • Proje Sayısı : 5

Koyuncu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Koyuncu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Koyuncu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Koyuncu İnşaat Hakkında

KOYUNCU İNŞAAT

KOYUNCU GRUP bünyesindeki KOYUNCU İNŞAAT 1982 yılında Mersinde kendi ticari arsalarına yaptığı iş hanları ile sektöre girmiş, 1987 yılında KOYTÜR firması ile yap-sat işine başlamış o günden bu güne yeni projelere imza atmıştır. Yaptığı her projede güvenirliği ön plana çıkarmış, inşaat aşamasının her evresinde işinin uzmanı profesyonellerle çalışarak sağlam yapılara imza atmıştır.
 
İstanbul’un en gözde semtlerinden Kemerburgaz ve Göktürk bölgesinde projelere imza atan KOYTÜR, Çekmeköy bölgesinde de birçok üst düzey projeyi gerçekleştirmiş, Ümraniye ilçesinde ARTELL firması ile yaptığı ortaklık ile İstanbul’a yeni bir AVM kompleksi kazandırmıştır. Ataşehir, Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde SEFA İnşaat ortaklığı ile kurulmuş KOZA Yaşam Alanları ile EVİNPARK markası adı altında projeler üretmeye başlamış, halen Ataşehir ve Çamlıca projeleri devam etmekte olup Fikirtepe bölgesinde yaptığı anlaşmalar ile projelendirme çalışmaları devam etmektedir.
 
Gerçekleştirdiği tüm projelerde kalite standardı yüksek malzemeler kullanan KOYUNCU İNŞAAT günümüz mühendisliğinin gerektirdiği tüm gelişmeleri de projelerine yansıtmıştır.
 
Neden KOYUNCU İNŞAAT
 
KOYUNCU İNŞAAT’ın referansları, gerçekleştireceği yeni projelerin teminatıdır.
KOYUNCU İNŞAAT, ekonomik gücü sayesinde projelerini tam, eksiksiz ve zamanında bitirir.
KOYUNCU İNŞAAT, depreme dayanıklı yapılar üretir.
KOYUNCU İNŞAAT, projelerini İstanbul Teknik Üniversite’si danışmanlığında yürütür.
KOYUNCU İNŞAAT, arsanızı en efektif şekilde değerlendirir.
KOYUNCU İNŞAAT, hem mektepli hem alaylıdır.
KOYUNCU İNŞAAT projelerinde, sizi her zaman dinleyecek eğitimli profesyoneller bulunur.
KOYUNCU İNŞAAT, binanızın yıkılmasından, yeni konutunuzun teslimine kadar tüm süreçlerle ilgili olarak sizi bilgilendirir.
Dilerseniz KOYUNCU İNŞAAT’ ın gerçekleştirmiş olduğu projeleri gezebilir, gerçekleştirilen projelerin üstün mühendislik ve mimari özelliklerini ve malzeme kalitesini gözlerinizle görebilirsiniz.

Tel: 0216 290 6464
Fax: 0216 290 6466
Email: info@koyuncuinsaat.com
Adres: Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Caddesi Buyaka 2 Sitesi 8-C Kat:13 D:81 Tepeüstü İstanbul / Ümraniye

Koyuncu İnşaat Projeler Haritası

Koyuncu İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.