|   |  Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu Firması
Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu

  • Kuruluş Tarihi : 1947

  • Proje Sayısı : 1

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, konut, ofis ve residence projeleri, Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu Hakkında

Kurucu

NURULLAH KOYUNCUOĞLU

2000‘li yılların modern Koyuncuoğlu şirketlerinin temelleri, 1947 yılında iş hayatına Kütahya’nın Simav ilçesi Dericiler Çarşısında tabakçılık yaparak başlayan sanayi duayenimiz Nurullah Koyuncuoğlu tarafından atıldı.

1950’li yıllarda, Koyuncuoğlu şirketlerinin ana faaliyet dalı olan kerestecilik işlerine başladı. 1960 yılında Kütahya-Simav’da ilk kereste fabrikasını, 1978’de Isparta'da kaplama fabrikasını, 1980 yılında İstanbul Merkez deposunu kurmuştur.

Türkiye’nin ilk anonim sunta fabrikalarından olan Setaş Sunta’nın kurulmasını teşvik etmiş ve geçmişten bugüne işletilmesine ve günün ihtiyaçlarına adapte edilmesine öncülük etmiştir.

Nurullah Koyuncuoğlu, başarılı işadamlığının yanı sıra toplumsal sorunların çözümünde her bireye sorumluluk düştüğüne inanan gerçek bir hayırseverdir. Hayata atıldığı ilk günden itibaren bu sorumluluğunun bilinciyle hareket ederek, özellikle eğitim alanında önemli projelere imza attı. Son yıllarda topluma hizmet verecek sosyal amaçlı tesisler yaptırma yönünde daha somut adımlar attı.

Eğitimin, ülke kalkınmasındaki en önemli unsur olduğuna inanıp, gençliğin en iyi şekilde yetiştirilmesinin ülke için hizmet etmenin en önemli insanlık ve vatandaşlık borcu olduğunu düşünüyordu. Bu inançla ilkokul, anadolu lisesi, endüstri meslek lisesi kurmak gibi eğitime yönelik projeler gerçekleştirdi. Vakıf, kurucumuz Nurullah Koyuncuoğlu’nun yaşamında gerçekleştirdiği en büyük projelerden biri oldu. 1990 yılında kurulan Vakıf, kurucusunun attığı sağlam maddi ve manevi temeller üzerinde onun arzuladığı şekilde serpilerek büyümeye devam ediyor.

 

Hakkımızda

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu 1947 yılından günümüze ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktadır. 1950’li yıllarda kerestecilik ile başlayan yolculuk, 1960’lı yıllara doğru kereste fabrikasının kurulmasıyla taçlandırmıştır. Ardından 1978 yılında Isparta’daki kaplama fabrikasının kurulması, 1980 yılında İstanbul’da merkez depo açılmasına neden olmuştur. Koyuncuoğlu Türkiye’nin ilk anonim sunta fabrikalarından olan SETAŞ Sunta’nın en büyük ortağı olarak kurulmasını teşvik etmiş ve günümüze kadar işletilmesini sağlamıştır. Hızla büyümeye devam eden firma, 1985 yılında sektördeki talepleri daha iyi karşılayabilmek adına İzmir Bornova’da Ege Bölge satış deposunu faaliyete sokmuştur. İzmir deponun ardından Kocaeli’nin Gebze ilçesinde 20.000 m2 alan üzerinde hizmet veren, çoğunluğu yurtdışından deniz, tren ve karayolu ile orman ürünlerinin depolandığı bir depo açılmıştır. 

Ekonomi ve istihdam anlamında ciddi atılımlar kaydeden Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, ahşap ve ağaç sektöründeki tecrübesini farklı sektörlere de yansıtmaya karar vermiştir. Yapı market, İnşaat, Akaryakıt, Anne ve Bebek Sektörü, Sigortacılık, Denizcilik ve E-Ticaret sektöründeki girişimleri ile hızlı büyümesini devam ettirmiştir. 

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun temel değerlerini sıralayacak olursak; Güvenilirlik, Şeffaflık, Vefalı Olmak, Topluma ve Çevreye Duyarlılık, İnsan Odaklı Olmak ve Bilgiye Öncelik vermektir. 

Tüm yatırımlarında bu ilkeler doğrultusunda hizmet veren Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerini karşılayıp, müşteri memnuniyetini sağlamak ve firma sadakati yaratmayı hedeflemektedir. 

Her geçen gün bünyesindeki yatırımları geliştirmeyi hedeflemekte ve farklı sektörlerde de yatırım ve istihdam yaratma üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Tarihçe

Modern Koyuncuoğlu Şirketlerinin temelleri, 1947 yılında iş hayatına Kütahya’nın Simav ilçesi Dericiler Çarşısında tabakçılık yaparak başlayan sanayi duayeni Nurullah Koyuncuoğlu tarafından atılmıştır.

1950
Ana faaliyet dalı olan kerestecilik faaliyetleri başlamıştır.

1960
Kütahya-Simav’da ilk kereste fabrikasının kurulmuştur.

1978
Isparta’da kaplama fabrikası kurulmuştur.

1980
İstanbul Merkez deposunu kurulmuştur.

Türkiye’nin ilk anonim sunta fabrikalarından olan SETAŞ Sunta’nın en büyük ortağı olarak kurulmasını teşvik etmiş ve geçmişten bugüne işletilmesine ve günümüzün ihtiyaçlarının karşılanmasına öncülük etmiştir.

Sektörün ve firmanın ihtiyaçlarını dikkate alarak, emin adımlarla yenilikçi yapısını devam ettiren Koyuncuoğlu başlangıçta Simav/Kütahya olan genel merkezini, 1980 yılında İstanbul Merkez Depo’nun kurulmasıyla İstanbul’a taşımıştır.

1985
Bölge talebini daha kolay karşılar hale gelebilmesi için, İzmir Bornova’da Ege Bölge Satış Deposu açılmıştır. 

1997
Artan ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilmek için “Gebze Deposu“ açılmıştır. Çoğunluğu yurtdışından deniz, tren ve karayolu ile gelen orman ürünleri 20.000 m2 alan üzerinde faaliyet gösteren bu depomuzdan müşterilerimize sevk edilir.

2005
Bodrum’da yapı market sektörüne adım atarak İzmir Bornova Satş Deposu’ndaki faaliyetlerini bu bölgeye taşımıştır. 2014 yılında bünyesine kattığı 27.000 m2‘lik alanın bir bölümüne inşa ettiği Koyuncuoğlu Yapı Market ile bu sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Entegre bir yapı haline dönüştürülen yapı markette ahşap emprenye, CNC, MDF ebatlama ve bantlama, demir büküm tesisleri yanı sıra her türlü orman ürünleri, inşaat malzemeleri toptan ve perakende satış olarak gerçekleşmektedir.

2011
BNT sigorta adıyla Anadolu Sigorta acentesi olarak sigortacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

2012
Akaryakıt sektöründe Opet bayiliğini alarak Pendik E-5 yan yol üzerinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

2014
Welcome Baby adı altında anne ve bebek ürünleri satışıyla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapmış olup bu sektördeki faaliyetlerini açtığı 3 mağazası ile devam ettirmektedir.

2015
Denizcilik sektöründe marin malzemeleri satışı amacıyla kurulan Marinzone Bodrum Konacık’ta faaliyet göstermektedir. Marinzone marin malzemeleri toptan ve perakende olarak müşterilerine sunmaktadır.

 

Gizlilik

KOYUNCUOĞLU A.Ş. Web’de geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple KOYUNCUOĞLU A.Ş. 'nin kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi KOYUNCUOĞLU A.Ş. Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini KOYUNCUOĞLU A.Ş. ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece KOYUNCUOĞLU A.Ş. veri tabanında bulunmaktadır. KOYUNCUOĞLU A.Ş.'deki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler.

KOYUNCUOĞLU A.Ş. Kullanıcıları, paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem KOYUNCUOĞLU A.Ş., hem de KOYUNCUOĞLU A.Ş. 'nin diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi online hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması KOYUNCUOĞLU A.Ş., kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır. 

Bilgilerinizin Paylaşımı KOYUNCUOĞLU A.Ş., kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında online işlemleriniz sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da KOYUNCUOĞLU A.Ş. tarafından paylaşılmamaktadır. KOYUNCUOĞLU A.Ş., kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve KOYUNCUOĞLU A.Ş. kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen KOYUNCUOĞLU A.Ş. veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. KOYUNCUOĞLU A.Ş., kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

1- Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

2- KOYUNCUOĞLU A.Ş.'nin kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

3- Kullanıcının, KOYUNCUOĞLU A.Ş.'den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

4- Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

5- Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek KOYUNCUOĞLU A.Ş. portalındaki online aktivite, gerekse KOYUNCUOĞLU A.Ş.'ne bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece KOYUNCUOĞLU A.Ş. tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine KOYUNCUOĞLU A.Ş. aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

KOYUNCUOĞLU A.Ş. şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. KOYUNCUOĞLU A.Ş., yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. 

"KOYUNCUOĞLU A.Ş. web sitesi" veya "Web Sitesi"; KOYUNCUOĞLU A.Ş.'ne ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen KOYUNCUOĞLU A.Ş. web sitesini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.

 

Kullanım Koşulları

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup ta bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden KOYUNCUOĞLU A.Ş.'nin ve/veya KOYUNCUOĞLU A.Ş. Web Sitesi'nin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, KOYUNCUOĞLU A.Ş.'nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Şu kadar ki; KOYUNCUOĞLU A.Ş. Web Sitesi'ni ziyaret edenlerin, yorum platformlarına katılanların, reklâm ve sponsorluk veren şirketlerin, Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, KOYUNCUOĞLU A.Ş. logosunun, anasayfa ile alt bölüm bağlantılarının KOYUNCUOĞLU A.Ş. dışı web sitelerinde kullanımı, web.posta, cep.net vb. hizmetlerinin ve kullanıcılar tarafından KOYUNCUOĞLU A.Ş. sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, Internet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, KOYUNCUOĞLU A.Ş.'nin hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler. 

KOYUNCUOĞLU A.Ş. işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir. 

KOYUNCUOĞLU A.Ş. web sitesi'nde yer alan her türlü bilgi, istatistikî şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde KOYUNCUOĞLU A.Ş. tarafından garanti edilmemektedir. 

KOYUNCUOĞLU A.Ş. web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistikî şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı KOYUNCUOĞLU A.Ş. 'nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir. 

KOYUNCUOĞLU A.Ş. web sitesi'ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve KOYUNCUOĞLU A.Ş.'ye ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287'ye uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı KOYUNCUOĞLU A.Ş. tarafından beyan ve işbu KOYUNCUOĞLU A.Ş. Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir. 

FİNANSAL BİLGİLER EK KULLANIM ŞARTLARI 

KOYUNCUOĞLU A.Ş.'e ait finansal bilgi ve açıklamalar için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir. 

Finans sayfalarda sunulan içerik, grafik, görüntü, bilgi ve diğer materyal içerik hepsi bir arada "İçerik" yalnızca bilgi amaçlıdır. Finansal sayfalarda sunulan hiç bir İçerik ticari amaç taşımamaktadır. KOYUNCUOĞLU A.Ş. web sitesinde yayınlanan finansal bilgiler ile finansal danışmanlık hizmeti vermemektedir. 

Finansal açıklamalar içinde yer alabilecek herhangi bilgi, istatistikî şekil ve değeri, KOYUNCUOĞLU A.Ş. bunlara İçerik olarak yer vermekle, herhangi bir yatırım aracını tavsiye eder anlamına gelmediği gibi böyle bir tercih ve temsil amacı ve yetkisi de taşımamaktadır. 

Kullanıcıların, Site de yer alan herhangi bir içerik, bilgi, şekil, değer ve yoruma dayanarak alabilecekleri her türlü kararlardan dolayı KOYUNCUOĞLU A.Ş. ve içerik sağlayıcıları hiçbir şekilde sorumlu değildirler. 

Yayınlanan İçerik'in kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı KOYUNCUOĞLU A.Ş. hiç bir şekilde sorumlu değildir. 

Bu yayın, KOYUNCUOĞLU A.Ş.´nin izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

Telefon: 0216 354 5555
Faks: 0216 354 7204
Email: info@koyuncuoglu.com.tr
Adres: E-5 Karayolu Üzeri, Bahçelievler Mh. Yanyol Cad. No:6/A Pendik / İSTANBUL

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu Projeler Haritası

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.