|   | 
Kozlar inşaat

Kozlar inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1949

  • Proje Sayısı : 2

Kozlar inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kozlar inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kozlar inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kozlar inşaat Hakkında

1949’dan bugüne uzanan bir deneyimle; insana yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmayı hedef edinen Kozlar İnşaat, bu doğrultuda ürettiği birçok proje ile yaşama katma değer sağlamıştır. Şehrin kişiliğini tamamlayan yapılar inşa ederek yarınların temelini bugünden atan Kozlar İnşaat, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini öncelik edinen bir yaklaşımla, hayatın sıcaklığını yansıtan detayları modern çizgilerle buluşturarak keyif dolu anları kalıcı yapılara dönüştürüyor.
 
Kaliteli binaları teknoloji ve konforla bütünleştiren projeleri ile sektöründe daima öncü olan Kozlar İnşaat, içinde mutlulukla yaşanacak konutların yanı sıra şehrin sosyal hayatına değer katan plaza ve alışveriş merkezleri de inşa ediyor. Kozlar İnşaat; sahip olduğu bilgi birikiminin ışığında en kaliteli yaşam alanlarını kurmayı amaç edinerek, hayalleri büyük yatırımlara dönüştüren projeleriyle ilerlemeye ve güven kazanmaya devam ediyor.
 
Vizyon: Bilgi birikimini, teknolojik gelişmelerle ve nitelikli insan kaynağıyla birleştirerek, daima yenilikçi bir yaklaşımla şehrin yaşam standartlarını yükseltmek.
 
Misyon: Şehre değer katan yapılar inşa ederek, içinde güvenle yaşanacak alanlar kurmak. 
 
Müşteri memnuniyetini daima yükselterek bugünden geleceğe uzanan projeler üretmek.

Tel: 0312 219 1962
Fax: 0312 234 3415
Email: info@mkozlar.com.tr
Adres: Yaşam Caddesi, No: 7/6 AK Plaza Söğütözü Ankara / Çankaya

Kozlar inşaat Projeler Haritası

Kozlar inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer