|   | 
Krea Gayrimenkul

Krea Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 1

Krea Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Krea Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Krea Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Krea Gayrimenkul Hakkında

Hakkımızda
Krea Grup ('KREA'), Temmuz 2006'da kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.Krea, konut, alışveriş merkezi ve karma gayrimenkul projeleri başta olmak üzere gayrimenkul sektörünün çeşitli alanlarında yatırımcı ve geliştirici olarak faaliyet göstermektedir. Geniş yetkinliği ve tecrübesiyle Krea, kurumsal anlamda Türkiye'de gayrimenkul yatırım ve geliştirme alanında öncülük yapmaktadır. 
 
Krea ve Yönetim ekibi, son 15 yılda önemli bir bölümü uluslararası ve kurumsal yatırımcılarla birlikte (Merrill Lynch, Yapı Kredi Koray,...) olmak üzere, 1,5 milyar doların üzerinde yatırıma imza atmıştır. Bu projelerde, yatırım yönetiminin yanı sıra arsa alımından konsept geliştirmeye, inşaat koordinasyonundan pazarlama ve satış organizasyonuna kadar gayrimenkul geliştirmenin tüm alanlarında aktif rol almaktadır. 

Tarihçe
Krea Grup İcra Kurulu Başkanı Hakan Kodal, 1997-2006 yılları arasında Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (YKK GYO) Genel Müdür'lüğü, Zafer Ergüven ise, 1998-2006 yılları arasında Genel Müdür Yardımcılığı yapmıştır. Hakan Kodal ve ekibi bu dönemde dünya standartlarında özgün projeler hayata geçirmiş veya yatırım yapmıştır.

VİZYONUMUZ
Türkiye'nin en iyi gayrimenkul şirketi olmak.

MİSYONUMUZ
Örnek ve eşi bulunmayan projeler yaratarak, müşterilerimize, ortaklarımıza, sektöre ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

STRATEJİMİZ
Projelerimiz ile sürekli değer yaratarak uzun vadeli sürdürülebilir büyüme kaydetmek.

Tel: 0212 353 1111
Fax: 0212 353 1115
Email: info@krea.com.tr
Adres: Büyükdere Cad. No: 185 Kanyon Ofis Bloğu Kat: 3 34394 - Levent İstanbul / Beşiktaş

Krea Gayrimenkul Projeler Haritası

Krea Gayrimenkul Projeleri

Krea Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer