|   |   |  Küçük mutfaklar için mini bulaşık makinesi

Küçük mutfaklar için mini bulaşık makinesi

Küçük mutfakları olan evlerde yaşayanlar için bulaşık makinesine yer bulmak zordur. Bu sorundan yola çıkan Heatworks adlı firma, Tetra adını verdikleri mini bir bulaşık makinesi tasarladı.

Küçük mutfaklar için mini bulaşık makinesi

Mutfak tezgahlarının üstüne konabilen ve neredeyse bir bulaşıklık büyüklüğünde olan mini makine, küçük mutfaklardaki bulaşık makinesi yeri sorununu çözüyor. Tasarımcılar ayrıca makinenin diğer bulaşık makinelerine oranlar yılda yaklaşık 6000 litre daha az su tükettiğini belirtiyorlar.

Akıllı telefon ile yönlendirilebilen bulaşık makinesinin bir diğer özelliği ise şeffaf olması. Makine sadece bulaşık yıkamada değil bebek eşyalarının sterilize edilmesi ve meyve yıkamada da kullanılabiliyor.

Musluk bağlantısı olmayan ve elle koyulan 1,5 litre su ile çalışan bulaşık makinesine 10 adet tabak veya yarım litrelik 10 adet bardak sığıyor. Bu haliyle tek başına veya çift olarak yaşayanlar için ideal bir bulaşık yıkama makinesi olan Tetra, elde bulaşık yıkama sorununu da ortadan kaldırıyor.

Firma yeni tasarımını patent ile korumaya almış durumda ve 2018 yılı içerisinde 300 dolar fiyatla piyasaya sürmeyi planlıyor.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Mobilya ve ev dekorasyon sektörüne 1 milyar TL’lik yatırım
  Mobilya ve ev dekorasyon sektörüne 1 milyar TL’lik yatırım

  Başta mobilya ve dekorasyon olmak üzere bir evin ihtiyacı olan her şeyi tek bir çatı altında toplayan Home City Pendik AVM, 18 Ekim Perşembe günü 14.00’de kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin ilk ve tek mobilya ve ev dekorasyon AVM’si olan Home City Pendik, 1 Milya

 • Nurus, Uluslararası Ofis Mobilyaları Fuarı ORGATEC'de
  Nurus, Uluslararası Ofis Mobilyaları Fuarı ORGATEC'de

  Uluslararası ofis yönetim ve iç tasarım fuarı; Orgatec 2018, 23-27 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Köln kentinde düzenlenecek. Küresel ofis mobilyaları sektörünün en önemli aktörleri arasında yer alan Nurus bu yıl fuara ‘Bilişsel Teknolojiler’iyle katılıyor.

 • AGT’den DEFNE KOZ imzalı yeni parke serisi
  AGT’den DEFNE KOZ imzalı yeni parke serisi

  Dünya markası vizyonu ile yoluna devam eden, Ağaç ve Orman Ürünleri sektörünün öncü markası AGT ve Tasarımcı Defne Koz işbirliğinden doğan “AGT Design by Defne Koz Parke Serisi” doğadan aldığı ilhamı, tasarımın yaratıcı gücüyle biçimlendiriyor.

 • Bu yıl banyolar yaşam alanına çevriliyor
  Bu yıl banyolar yaşam alanına çevriliyor

  Bursa çıkışlı firma f2ms Grup Mimarlarından Mimar Figen Erdağ Demircan banyolar için 2018 trenleri hakkında bilgi verdi. “Hem yerlerde hem de duvarlarda sade seramiklerin ve aynı malzemenin tercih edildiği banyolar bu sezonun favorisi.” diyen Mimar Erdağ Demircan; bu yıl bitmeden banyosunu yenilemek isteyenler için şu önerilerde bulundu;

 • Bütün zamanlarda geçerli dekorasyon trendleri
  Bütün zamanlarda geçerli dekorasyon trendleri

  Her yılın başında dekorasyon trendleri konusunda yeni özellikler tavsiye edilir. Ancak bütün zamanlarda geçerli olan kimi noktalar var ki, modanın peşinde koşmaya vakti olmayanlar için bunları bilmekte fayda var.

 • Vivense Buyaka’da evinizde gibi hissedin!
  Vivense Buyaka’da evinizde gibi hissedin!

  Keyifli yaşam alanları oluşturmanıza yardımcı olan Vivense, yeni showroomunu Vivense Touch konseptiyle Buyaka’da açtı! Showroom ücretsiz iç mimar danışmanlığı ve ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla misafirlerini bekliyor…

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.