|   |   |  Küçük mutfaklar için mini bulaşık makinesi

Küçük mutfaklar için mini bulaşık makinesi

Küçük mutfakları olan evlerde yaşayanlar için bulaşık makinesine yer bulmak zordur. Bu sorundan yola çıkan Heatworks adlı firma, Tetra adını verdikleri mini bir bulaşık makinesi tasarladı.

Küçük mutfaklar için mini bulaşık makinesi

Mutfak tezgahlarının üstüne konabilen ve neredeyse bir bulaşıklık büyüklüğünde olan mini makine, küçük mutfaklardaki bulaşık makinesi yeri sorununu çözüyor. Tasarımcılar ayrıca makinenin diğer bulaşık makinelerine oranlar yılda yaklaşık 6000 litre daha az su tükettiğini belirtiyorlar.

Akıllı telefon ile yönlendirilebilen bulaşık makinesinin bir diğer özelliği ise şeffaf olması. Makine sadece bulaşık yıkamada değil bebek eşyalarının sterilize edilmesi ve meyve yıkamada da kullanılabiliyor.

Musluk bağlantısı olmayan ve elle koyulan 1,5 litre su ile çalışan bulaşık makinesine 10 adet tabak veya yarım litrelik 10 adet bardak sığıyor. Bu haliyle tek başına veya çift olarak yaşayanlar için ideal bir bulaşık yıkama makinesi olan Tetra, elde bulaşık yıkama sorununu da ortadan kaldırıyor.

Firma yeni tasarımını patent ile korumaya almış durumda ve 2018 yılı içerisinde 300 dolar fiyatla piyasaya sürmeyi planlıyor.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Mikro Loft Dekorasyon Nedir?
  Mikro Loft Dekorasyon Nedir?

  Son yılların gözde dekorasyon trendlerinden biri olan loft, genellikle büyük mekanlara uygulanmasıyla bilinir. Peki, küçük mekanlarda uygulanabilecek mikro loft dekorasyonu duydunuz mu?

 • Dekorasyonda Sık Yapılan Hatalar
  Dekorasyonda Sık Yapılan Hatalar

  Evin güzelliğini ve konforunu artıran dekorasyon uygulamalarında sık yapılan hataları biliyor musunuz? Zevkinize ve bütçenize uygun parçaları biraraya getirirken bu hatalara düşüp istenmeyen görüntülerle karşı karşıya kalmayın.

 • Ersa 2018 Green Good Design’da iki ödül birden kazandı
  Ersa 2018 Green Good Design’da iki ödül birden kazandı

  Çalışma ve yaşam alanları için geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle Türkiye’de mobilya sektörünün öncülerinden biri olan Ersa, sürdürülebilir yeşil ürünlerin onurlandırıldığı 2018 Green Good Design’dan iki ödülle döndü.

 • Evsel dönüşüm başladı
  Evsel dönüşüm başladı

  ‘Kentsel dönüşüme’, şimdi de ‘evsel dönüşüm’ eklendi. İhtiyaçların değiştiği günümüzde, evlerin daha kullanışlı hale gelmesi için çalışan Häfele, bu yıl 140 bin evi dönüştürmeyi planlıyor.

 • En güzel bahçe ve balkon için geri sayım başladı
  En güzel bahçe ve balkon için geri sayım başladı

  Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İbrahim Evrim, 3. En Güzel Bahçe Balkon ve Hobi Bahçesi Yarışması’na son başvuru tarihinin 27 Nisan olduğunu hatırlatarak, en güzel bahçe, balkon benimkisi diyen tüm Antalyalıları yarışmaya katılmaya davet etti.

 • Annelere en güzel hediye Bocchi'den!
  Annelere en güzel hediye Bocchi'den!

  Doğanın uyanışına tanık olduğumuz bu mevsimde, baharın canlandırıcı renklerini banyolara taşıyan BOCCHI; konfor, tasarım, hijyen, estetik ve teknolojiyi bütünleştiren ürünleriyle benzersiz arınma ve tazelenme alanları sunuyor.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.