|   |   |  Küçük mutfaklar için mini bulaşık makinesi

Küçük mutfaklar için mini bulaşık makinesi

Küçük mutfakları olan evlerde yaşayanlar için bulaşık makinesine yer bulmak zordur. Bu sorundan yola çıkan Heatworks adlı firma, Tetra adını verdikleri mini bir bulaşık makinesi tasarladı.

Küçük mutfaklar için mini bulaşık makinesi

Mutfak tezgahlarının üstüne konabilen ve neredeyse bir bulaşıklık büyüklüğünde olan mini makine, küçük mutfaklardaki bulaşık makinesi yeri sorununu çözüyor. Tasarımcılar ayrıca makinenin diğer bulaşık makinelerine oranlar yılda yaklaşık 6000 litre daha az su tükettiğini belirtiyorlar.

Akıllı telefon ile yönlendirilebilen bulaşık makinesinin bir diğer özelliği ise şeffaf olması. Makine sadece bulaşık yıkamada değil bebek eşyalarının sterilize edilmesi ve meyve yıkamada da kullanılabiliyor.

Musluk bağlantısı olmayan ve elle koyulan 1,5 litre su ile çalışan bulaşık makinesine 10 adet tabak veya yarım litrelik 10 adet bardak sığıyor. Bu haliyle tek başına veya çift olarak yaşayanlar için ideal bir bulaşık yıkama makinesi olan Tetra, elde bulaşık yıkama sorununu da ortadan kaldırıyor.

Firma yeni tasarımını patent ile korumaya almış durumda ve 2018 yılı içerisinde 300 dolar fiyatla piyasaya sürmeyi planlıyor.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Somfy ile hayatınıza konfor katın
  Somfy ile hayatınıza konfor katın

  Yazın tentenizin altında sofraya oturacağınız, kahvenizi içeceğiniz, akşamları aileniz ve arkadaşlarınızla dinleneceğiniz günler dolu dolu geçiyor.

 • Bien Banyo yetkili servis ağını kurdu
  Bien Banyo yetkili servis ağını kurdu

  2018 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlayan Ercan Şirketler Topluluğu şirketlerinden olan Bien Banyo 11-12 Temmuz tarihleri arasında ilk yetkili servis toplantısını gerçekleştirdi.

 • Ege Seramik Vintage Konsepti ile Tanıştınız Mı?
  Ege Seramik Vintage Konsepti ile Tanıştınız Mı?

  Küçük ebatlı seramik ürünlerin yükselişi hız kesmeden devam ediyor! Artık dinamik ve canlı, ama bir o kadar da şık mekanlar yaratmak isteyenlerin yeni gözdesi tüm ebatlarla kullanım olanağı sağlayan Ege Seramik Vintage Konseptli ürün serileri.

 • Alfemo ile bu yaz güzel geçecek
  Alfemo ile bu yaz güzel geçecek

  Zamansız mekânlarda estetik ve konforu buluşturan Alfemo’nun 2 Temmuz’da başlayan ilk ürüne %25 İkinci ürüne %50 indirim kampanyası, tüketicilere çok önemli avantajlar sunuyor.

 • 2018 yaz ayları için iç dekorasyon trendleri
  2018 yaz ayları için iç dekorasyon trendleri

  Şişecam’ın global tasarım markası Nude, evini yenilemek veya yeni bir ev kurmak isteyenler için, 2018 Yaz aylarının iç dekorasyon trendlerini mercek altına aldı. Bu sezon, enerji veren zengin pigmentlerin, metalik renklerin, natürel objelerin, artizan tasarımların ve yaşayan objelerin trend olduğunu söyleyen Nude tasarımcıları, iç mekanlarda öne çıkan renkleri de anlatıyorlar.

 • Ofis mobilyaları markasından bayilik açıklaması
  Ofis mobilyaları markasından bayilik açıklaması

  1970'den beri ofis mobilyaları üretimi yapan Çağın Ofis Mobilyaları'nın Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sarı, "Bu yılın sonuna kadar yurt içi ve yurt dışında A plus hizmet sunan, uygun fiyat ve kaliteyi bir arada barındıran yepyeni bir bakış açısına sahip bayilik ağı oluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

 • Art Nouveau çini karoları mekanları baştan yaratıyor
  Art Nouveau çini karoları mekanları baştan yaratıyor

  Farklı kültürlere ait el işçiliğiyle üretilmiş zemin ve duvar kaplamalarını evrensel sanat değerleriyle yeniden yorumlayarak desenli çini karo sanatını (karosiman/karomozaik) zirveye taşıyan Karoistanbul, Art Nouveau ürünleriyle 19. yüzyıl sonu ile 20. yüzyıl başında yaygınlık kazanan sanat akımını yeniden canlandırıyor.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.