|   | 
Küçükarslan inşaat

Küçükarslan inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1978

  • Proje Sayısı : 1

Küçükarslan inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Küçükarslan inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Küçükarslan inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Küçükarslan inşaat Hakkında

1978 yılından bugüne kadar otomotiv sektörü, akaryakıt sektörü ve turizm sektöründe faaliyet gösteren AKSAN ŞİRKETLER GRUBU'muzun inşaat faaliyetini sürdüren KÜÇÜKARSLAN İNŞAAT şirketimiz; 

1990 yılından 2006 yılına kadar kendi bünyemizdeki Akaryakıt, İstasyon, Motel-Restaurant, Otel, Otomotiv, Plaza, Alışveriş Merkezi ve Yönetim Kurulu üyelerimizin konut inşaatlarını yapmıştır.

2006 yılından bugüne kadar yap-sat inşaat ve konutlar inşa etmiştir. Bunlar, Gaziemir’de Metro-Park Site, Balçova'da Gürcan Apartmanı ve şimdi de Güzelbahçe'de Güzeltepe Konutları inşaatlarıdır.

Şirketimiz inşaat yapımlarında kaliteden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Güzeltepe Konakları'nda da dünyaca ünlü markaları bir araya getirerek bölgenin deniz, orman ve çevre güzelliğini buluşturan ve "Ayrıcalıklı bir dünya" sloganını doğrulayan bir proje meydana getirilmiştir. 

Tel: 0232 463 2480
Fax: 
Email: kucukarslan@kucukarslan.com.tr
Adres: Şair Eşref Bulvarı, No: 98/A  Alsancak İzmir / Konak

Küçükarslan inşaat Projeler Haritası

Küçükarslan inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer