|   |  Küçükçalık inşaat Firması
Küçükçalık inşaat

Küçükçalık inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1970

  • Proje Sayısı : 2

Küçükçalık inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Küçükçalık inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Küçükçalık inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Küçükçalık inşaat Hakkında

Tekstil sektöründeki tecrübelerinin ışığında, Küçükçalık inşaat sektöründeki temellerini 1970'li yıllarda Emintaş İnşaat ile attı. Emintaş İnşaat, 1.000.000 m2'nin üzerinde proje gerçekleştirdi. Ardından Küçükçalık, Olivium Alışveriş Merkezi ile en büyük projelerinden birine hayat verdi. Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi ile şehir hayatının tam ortasında yer aldı.

2009 yılında ise modern yaşamın simgesi haline gelecek bir inşaat projesine başladı. Bostancı Paragon Residence, İstanbul'un en güzel sahiline nazır daireleri, yüzme havuzlarından spor merkezlerine kadar uzanan geniş sosyal olanakları, lüks kavramınızı değiştirecek konforlu tasarımı ve güvenliğinizi her zaman ön planda tutan sistemleri ile şehrin kalbinde size yer açtı. 20.000.000$'lık bu kusursuz yatırım 64 lüks dairesi ve ticari üniteleriyle mükemmelliği standart olarak benimsedi. 

Tel: 0212 481 5781
Fax: 0212 481 5764
Email: info@kucukcalik.com
Adres: Maltepe Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. Eski Çırpıcı Sokak Merter İş Merkezi No: 2 Kat: 9 Merter İstanbul / Güngören

Küçükçalık inşaat Projeler Haritası

Küçükçalık inşaat Projeleri

Küçükçalık inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.