|   | 
Kulakoğlu inşaat

Kulakoğlu inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1958

  • Proje Sayısı : 1

Kulakoğlu inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kulakoğlu inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kulakoğlu inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kulakoğlu inşaat Hakkında

NOVA GRUP'u oluşturan KULAKOĞLU İNŞAAT’IN kökenleri Trabzon’un, Of ilçesinin yeni adıyla Agaçseven, eski adıyla Samri köyüne dayanmaktadır.1955 yılında, Ankara’ya yerleşip, ilk inşaat projesini yapmaya başlayan, Eyüp KULAKOĞLU’nun kurduğu organizasyonu, 1980 yılında daha da geliştiren Nurettin KULAKOĞLU, kurduğu şirketler grubu ile sektörün üç ana kolundaki yerini almıştır. NEBULA PROJE PARK ile mimari tasarım alanında, NOVA YAPI-İNŞAAT ile imalat alanında, NOVA YAPI DENETİM ile de denetim alanında faaliyet gösteren kurumsal bir yapı oluşturmuştur.Eyüp KULAKOĞLU’nun 1958 yılında,  ilk inşaat projesiyle sektörde başlamış olduğu serüveni, başarıyla halen devam etmektedir.Sektördeki, 54 yıllık deneyim ve başarıya dayanan firma, çok sayıda değerli işlere imza atmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Sayısız projeyi Ankara’ya kazandıran firma,  binlerce konut ve iş yeri inşa etmiştir. Kızılay, Kolej, Ulus, Dikimevi gibi farklı yerlerde iş merkezi yapan NOVA GRUP, G.o.p, Öveçler, Karakosunlar gibi yerlerde de birçok konut projesine imza atmıştır.Geçmişten aldığı, tecrübe ve güvenle, başarılı bir geleceğe bakmanın mutluluğunu, yaşarken ilk deneyimlerindeki aynı heyecan ile sizlere yaşanabilir mekanlar sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Tel: 0312 315 1040
Fax: 
Email: info@kulakogluinsaat.com
Adres: Pamuklar Mah. Karaçam Sok. No:18 Şentepe Ankara / Yenimahalle

Kulakoğlu inşaat Projeler Haritası

Kulakoğlu inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer