|   |   |  Kule’nin kapıları dostlara açılıyor

Kule’nin kapıları dostlara açılıyor

Konya Yolunda yükselen Yıldırım Kule, hayata geçireceği proje ile bir ilke imza atarak; ofis sahiplerinin can dostlarına kapılarını açacak.

Kule’nin kapıları dostlara açılıyor

 

Yıldırım Kule bir ilke imza atarak; işe giderken “can dostlarından” ayrılmak istemeyenlere kapılarını açacak. Başlatacakları projenin detaylarını anlatan Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, “Birçok çalışan hatta ofis sahibi, işe giderken evcil hayvanlarından ayrılmak istemiyor. Biz de bu noktadan hareketle böyle bir projeye imza atmak istedik. Yıldırım Kule’de yerini alan yatırımcılarımız can dostlarından ayrı kalmadan işlerine gelebilecek” dedi.Başlattıkları proje ile hayvan haklarına dikkat çekmeyi amaçladıklarını anlatan Zafer Yıldırım; “7/24 çalışan ofislerin kapıları can dostlarımıza daima açık olacak” ifadelerini kullandı.

2018’e yakışır son 18 Ofis

Son 18 ofis için;%18 peşin, 0 faiz, 18 ay vade kampanyası ile 2018 yılının taçlandırılacaklarını belirten Zafer Yıldırım “Kampanyamız Mart, Nisan, Mayıs ayı boyunca devam edecek. Ofis sahibi olmak isteyen yatırımcılarımıza sunacağımız kolay ödeme planlarıyla da fark yaratacağız. Yıldırım Kule hem lokasyonu hem de sunacağı sosyal imkânlar ile çalışma ortamınıza farklı bir bakış açısı sağlayacak” dedi. Yıldırım Kule,bünyesinde barındıracağı cadde mağazalarıyla da çalışanlara yeni bir soluk getirecek , Özsüt, Volvo, Ssang Yong, Cepax, Autowax gibi firmaların yerini aldığı projede Starbucks’da çok yakında Başkentliler ile buluşacak.

 

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler
Yıldırım Kule Ankara Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • 3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor
    3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor

    Milyonlarca insanın önünden gelip geçtiği, İstanbul’un en değerli eserlerine bugüne kadar ev sahipliği yapmış Topkapı’da yükselecek olan TOPAZ Residence, şehrin siluetine saygılı 13 katlı iki rezidans bloğu ve bu blokları birbirine bağlayan 3.780 m2 paylaşımlı ofis alanından oluşuyor.

  • MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR
    MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR

    Emlak Konut güvencesi ve Pasifik vizyonuyla Ankara’nın gerçek merkezinde inşa edilen tek parselde Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara’nın ticari ofis blokları lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.