|   |  Kullar İnşaat Firması
Kullar İnşaat

Kullar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 5

Kullar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kullar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kullar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kullar İnşaat Hakkında

Kullar İnşaat, İbrahim Kul ve Ahmet Kul tarafından kurulmuştur. Bir aile Şirketi olan Kullar İnşaat, tekstil sektöründeki birikimlerini geleceği de düşünerek arsa yatırımına dönüştürmüş, 2007 yılı itibariyle gayrimenkul projesi olarak hayata geçirmeye karar vermiştir. İş yaşantımız boyunca benimseyip ilke edindiğimiz, kaliteye ve güvene dayalı hizmet anlayışımızı Kullar İnşaat ile inşaat sektörüne de taşımış bulunmaktayız. 

Kullar İnşaat kalitenin yanında merkezi konumlarıyla öne çıkan projeleri ile dikkat çekmektedir. Hızla gelişen global dünyada ileriyi görebilme özelliğiyle ile ön plana çıkan Kullar İnşaat çok güçlü bir arsa portföyüne sahip olup, projelerini sosyal hayatın ve ulaşım noktalarının yanı başında olan merkezi konumlarda gerçekleştirmekte ve hizmete sunmaktadır. Farklı kavramlara sahip projelerin altına imza atmak amacı ile yoluna güvenilir adımlarla devam eden Kullar İnşaat'ın başlamış olan veya başlayacak olan konut, ofis, otel ve alışveriş merkezi gibi farklı projeleri içeren geniş bir yapı portföyü bulunmaktadır.

Tel: 0212 428 7070
Fax: 0212 428 0251
Email: info@kullarinsaat.com.tr
Adres: Bağlariçi Cad. No:117 Kat:2 Firuzköy İstanbul / Avcılar

Kullar İnşaat Projeler Haritası

Kullar İnşaat Projeleri

Kullar İnşaat Haberleri

  • Kullar İnşaat Vetro City teslim tarihi!
    Kullar İnşaat

    Kullar İnşaat Vetro City teslim tarihi!

    Kullar İnşaat'ın hayata geçirdiği Vetro City projesi, Avrupa Yakası'nda Beylikdüzü'nde yer alıyor. Kullar İnşaat Vetro City teslim tarihi kısmından önce projeden bahsedelim.Kullar İnşaat Vetro City pr...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.