|   |  Kulvar Yapı Firması
Kulvar Yapı

Kulvar Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Kulvar Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Kulvar Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kulvar Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kulvar Yapı Hakkında

KULVAR YAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş; proje, taahhüt, yapı denetim, proje yönetimi ve inşaat ile ilgili her konuda işin kontrolünü elinde tutan, küçük ve detaylı işler kadar büyük ölçekli projeleri de esnek organizasyon kabiliyeti sayesinde profesyonelce ve kolaylıkla yürütüp yöneten bir yapıya sahiptir. Marka, bu hizmet anlayışıyla tasarım devamlılığı sağlar. 
 
KULVAR YAPI, hizmet verirken iki önemli ilkeyi benimser: Firma, müşterilerinin gereksinimleri ile hedeflerini doğru olarak anlamakla işe başlar. Daha sonra müşteri memnuniyeti ile sürekliliği sağlayan özgün sistemiyle kapsamlı bir tasarım ve uygulama hizmeti verir. 
 
Kaliteli hizmeti temel prensip olarak benimseyen, "müşteri memnuniyeti ve güveni" en önemli değerleri olarak koruyan; KULVAR YAPI kuruluşundan bu yana "insana ve emeğe saygı" politikasına dayanan yönetim anlayışı ile, gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği projeler ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. 
 
KULVAR YAPI; alanında uzman, teknolojiyi yakından takip eden, eğitimli ve tecrübeli çalışan kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında kullandığı özgün inşaat teknikleriyle sadece kaliteyi değil, güvenilirliği de kendisine prensip edinmiştir.. KULVAR YAPI'nın temel misyonu ise, teknolojiyi yakından takip ederek; güvenli ve kaliteli inşaaların yanısıra, insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve huzurlu olacakları alanları sunmaktır.

Tel: 0212 855 5424
Fax: 0212 855 0086
Email: info@kulvaryapi.com.tr
Adres: Adnan Kahveci Mahallesi, Karan Sokak, Doğa Apartmanı No:1 D:6 İstanbul / Beylikdüzü

Kulvar Yapı Projeler Haritası

Kulvar Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.