|   |  Kumantaş Yapı Firması
Kumantaş Yapı

Kumantaş Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 1

Kumantaş Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Kumantaş Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kumantaş Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kumantaş Yapı Hakkında

Hakkımızda


Kumantaş Yapı 1980 İnşaat yılında kurulmuş ve kaliteli yapılar ve tesisler inşa ederek yapı sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. Günümüzde yapı sektöründeki çalışmalarının hacmini artıran Kumantaş Yapı İnşaat, kazandığı deneyim ve bilgi birikimi ile güzel projelere imza atmaya hazırdır.


Şirket hedeflerini gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden çalışanlarımız ile yüksek performansa sahip bir organizasyon yaratmaktayız. Sürekli yenilik ve mükemmelliğin entegrasyonu ile hizmet kalitemiz ve müşterimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en önemli vizyonumuzdur.


Bütün projelerinde fonksiyonel, bir konsepti olan, konforlu, güvenli ve insana kendini özel hissettiren tasarımlar planlayan Kumantaş Yapı İnşaat, günümüz insanının ihtiyaç duyabileceği, hayatlarını kolaylaştıracak, mevcut teknolojik gelişmeleri barındıran ve çevreci uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Vizyon & Misyon


Vizyonumuz;

Bugüne kadar getirdiğimiz ahlaklı ve profesyonel iş anlayışını, müşteri memnuniyetini ve ticari itibarımızı, gelecek nesillere büyüterek aktarmak; Her zaman daha fazla istihdam yaratarak ülkemize; Hayır işleri yaparak insanlığa; Büyük projelere imza atarak Türk mühendisliğine; ve yaşam kalitesine saygı duyarak müşterilerimize ve çalışanlarımıza yarar sağlamak ve artı değer katmaktır.

 

Misyonumuz;

Müşterilerimizden gelecek talepler doğrultusunda bilgi ve birikimlerimizi çağdaş ve en son teknolojileri kullanarak zamanında ve istenilen kalitede projeler yönetmek, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyelimizle, dürüst ve etik kurallar çerçevesinde müşteri odaklı çalışıp , yenilikçi fikirler ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Tel: 0216 483 6666

Fax: 0216 483 6666

Email: info@kumantasyapi.com

Adres: Kaynarca Mah. Orta Asya Cad. No:1/A İstanbul / Pendik

Kumantaş Yapı Projeler Haritası

Kumantaş Yapı Projeleri

Kumantaş Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.