|   | 
Kumko Yapı

Kumko Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1974

  • Proje Sayısı : 3

Kumko Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Kumko Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kumko Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kumko Yapı Hakkında

Kumko Yapı A.Ş., inşaat sektöründe İzmir’de 40 yıldır faaliyet gösteren ve birbirinden değerli projelere imza atan Kumova İnşaat ile merkezi Konya’da bulunan ve toptan ayakkabı sektörünün lider firmalarından biri olan Kocaman Kardeşler A.Ş. ortaklığıdır.

Yüzde 50 ortaklık yapısı ile büyük ölçekli konsept tasarımlı projeleri hayata geçirmek amacı ile kurulan firmanın yönetim kurulu başkanı, genç ve atılımcı kimliği ile ön plana çıkan Efe Kumova’dır.

Kumko Yapı A.Ş.’yi oluşturan her iki firmanın da ortak özelliği, sürekli ve dengeli büyüyerek sektörlerinde güven olgusunun adeta simgesi olmalarıdır.

Kentsel dokuya saygılı, en ileri teknolojiyi kullanan ve insan öğesini daima ön plana çıkaran projeler üretmeyi vizyon olarak hedefleyen Kumko Yapı A.Ş., gelecek nesiller için yaşanabilir bir dünya yaratmak amacıyla attığı her adımda doğaya ve çevreye saygılı olmak amacını kendisine misyon edinmiştir.

Tel: 0232 325 3232
Fax: 
Email: info@varyanttower.com
Adres: Mustafa Kemal Mahallesi, Çevre Yolu Çıkışı İzmir / Karşıyaka

Kumko Yapı Projeler Haritası

Kumko Yapı Projeleri

Kumko Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer