|   | 
Kumtaş inşaat

Kumtaş inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 3

Kumtaş inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kumtaş inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kumtaş inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kumtaş inşaat Hakkında

TARİHÇE
2004 yılında Gökhan Nayci ve Enis Bilgiç tarafından kurulan KUMTAŞ TUR. İNŞ. TAAH. NAKL. MAD. LTD. ŞTİ. yaptığı büyük atılımlar ve gerçekleştirdiği projelerle, kısa sürede, Marmaris İnşaat Sektörünün önemli ve güven veren firmalarından biri haline gelmiştir. Genç ve idealist kadrosu, dinamik ve atılımcı karakteri ile büyük işlere imza atan Kumtaş İnşaat, üstlendiği tüm projelerde, en ince ayrıntıdan başlayarak, daima, en iyiyi ve en kaliteliyi hedeflemiştir. Gelişen teknolojinin sürekli uygulayıcısı olarak, değişen beklentilere en doğru çözümlerle yanıtlar üreten kuruluşumuz, toplam kalite ve uzmanlığa verdiği öneme paralel olarak, bilimsel bakış açısıyla, sürekli kendini yenileyen ve gelişen bir organizasyon olmayı ve yeni istihdam alanları yaratmayı ilke edinmiştir. Kumtaş İnşaat, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne kadar üstlendiği her çalışmada, kaliteli hizmet anlayışını temel almış ve sektörün tüm alanlarında hizmet veren uzman kadrosu ve güçlü finansman yapısı ile, üstlendiği her projeyi başarı ile tamamlamıştır.

İnşaat Sektörüne ilk adımını konut yapımı ile atan kuruluşumuz, son derece uzmanlaştığı bu alanın dışında, kamu binaları, kent parkları, çevre düzenleme ve restorasyon işleri, yol yapımı, altyapı çalışmaları, akademik yapılar ve teknik tesisler, askeri yapılar ve spor tesisleri, hayvanat bahçesi vs.. Marmaris'e önemli derecede turizm potansiyeli kazandıran projelere başarıyla imzasını atmıştır.

İnşaat sektöründeki atılımlarını Türkiye geneline ve Dünya piyasalarına yaymak amacı ile şirket merkezini Türkiye Cumhuriyet'inin başkenti Ankara şehrine taşımıştır. Ankara şehrinin en değerli iki bölgesinde konut projelerine başlayarak bu hedeflerine ulaşma yolunda önemli adımlar atmıştır.

Üstün kalite anlayışı ile, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı hedefleyen, ürün kalitesinin, rekabet, verimlilik ve karlılık gözetilerek sağlanabileceğini bilen, faaliyet sürdürdüğü her yerde ve çalışma hayatının tüm evrelerinde etik değerlere bağlılığın önemini unutmayan kuruluşumuz, bu alandaki başarısı ile, bizlere de haklı bir gurur yaşatmaktadır. 

Tel: 0312 235 7650
Fax: 0312 235 7651
Email: info@kumtasinsaat.com
Adres: Mutlukent Mah. Angora Bul.No:54 Beysukent Ankara / Çankaya

Kumtaş inşaat Projeler Haritası

Kumtaş inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer