|   | 
Kunt Yapı

Kunt Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 2

Kunt Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Kunt Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kunt Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kunt Yapı Hakkında

2013 yılında Düzce'de faaliyete başlayan Kunt Yapı Düzce ve çevre illerde daire, işyeri, çelik prefabrik binayı kapsayan projeler ile iş hayatına merhaba dedi.
 
Şirketimizin adını aldığı Kunt kelimesinin Kökeni Türkçe olan işimizle ilgili anlamlarından bazıları; Sağlam, iri yapılı, Ağır ve dayanıklı‘ dır.
 
Kunt Yapı; geleceğin çağdaş ve modern yaşam alanlarını oluştururken, yatırımcılar için, 'sürekli büyüyen' değer yaratmayı, her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları sunmayı, adı ile özdeş sağlam ve dayanıklı yapılar inşa ederek 'güven' kavramı ile büyümeyi, "Kent’e ve müşterilerine kimlik katan yaşam alanları kazandırmayı" misyon edinmiş bir firmadır.
 
Kunt Yapı, yurtiçinde, doğru zamanda, doğru yerde, seçkin projelerle ve sürdürülebilir büyüme anlayışı ile gelecekte de sektörde gerçekleştireceği öncü projeler ve yeniliklerle, her zaman güvenilir ve 'garantili' yatırım kanalı olmayı hedefliyor.
 
Kunt Yapı, bilgi birikimi ve deneyimini kalite, estetik, teknoloji, konfor ile birleştirerek yalnızca gayrimenkul satışına kadar değil, satıştan sonra da her zaman KUNT Yapı müşterilerinin yanında oluyor.
 
Projelerini 'hayatı güzelleştirme' misyonuyla hayata geçiren Kunt Yapı, yaşamda karşılaşılabilecek tüm sorunları, ihtiyaçları ve olası beklentileri en ince ayrıntısına kadar hesaplıyor. Her Kunt Yapı projesi, nitelikli konut ve yaşam projesi olma özelliği taşıyor.
 
Kalite, Güvenlik, Lüks ve Konfordan hiçbir zaman taviz vermeden en uygun ekonomik çözümleri de beraberinde sunarak geçmişten geleceğe, gayrimenkul yatırımcıları için, 'bölgedeki en hızlı yatırım getirisini yaratma' iddiasını da taşıyor.
 
Kunt Yapı; Yönetimde Profesyonellik ve Kalite anlayışını, gerektiğinde bölgede sektöründe tecrübeli ve uzman kuruluşlar ile işbirlikleri oluşturmasını bilen bir firma konumundadır.
 
2014 yılında Düzce'nin en iyi lokasyonu "Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu"  Marketler bölgesinde  büyük beğeni toplayan  " 54 daireli  " Beylerbeyi Park Konakları " Projesine ait  inşaatlar ve daire satışları,  rekor bir sürede tamamlamıştır.
2014 yılı içinde, Rönesans Holding alt yüklenicisi olarak Ankara-Cumhurbaşkanlığı Sarayı çelik konstruksiyon Altyapı işlerini de büyük bir başarı ile tamamlamıştır.
 
2015 yılı faaliyetlerine aynı hızla başlayan KUNT YAPI ,
Sermayesi daha güçlü , daha profesyonel ve  daha kurumsal bir şirket kimliği ile faaliyetlerine devam etmek amacıyla;   2015 yılı başında "KUNT Müteahhitlik Turizm Otelcilik ve Yapı İnşaat  A.Ş " olarak şirketleşmiştir.
Aynı bölgede "BEYKOZ KONAKLARI" adıyla 36 daireli yeni bir konut projesine başlamıştır. Bağlantı yolundaki mevcut satış ofisinin olduğu arsa üzerinde Mart-2015 de başlayan  Butik-otel projesi de 2015 projelerindendir.
Müşteri kitlesine daha yakın olmak için Düzce Şehir Merkezinde yaya trafiği en yoğun ve  araç trafiğine kapalı tek  bölgesi olan Spor Sokak üzerinde yeni Merkez  Satış Ofisine taşınmıştır.

Misyonumuz - Vizyonumuz
 
Misyon
İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır. Kunt Yapı’nın misyonu "Kent’e ve Müşterilerine kimlik katan yaşam alanları kazandırmaktır."
 
Vizyon
Sahip olduğumuz bilgi ve deneyimimizi, profesyonel kurum kültürümüz, değerlerimiz, nitelikli insan kaynaklarımız ve mimari gücümüzle birleştirerek, bölgede doğru zamanda, doğru yerde, seçkin projelerle ve güçlü adımlarla büyümek, her zaman “garantili” yatırım kanalı olmak ve bu sayede bölgenin en çok güvenilen ve en çok tercih edilen inşaat şirketi olarak bölgemizin menfaatine hizmet eden projeler geliştirmektir.
 
Ortak Değerler
Kunt Yapı çalışanları ortak değerlerde bir araya gelerek çalışmalarını yürütürler.
 
Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. Kunt Yapı için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve şirketin yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.
 
Güvenilirlik: Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve Kunt Yapı bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır. Müşterilerimiz dahil tüm paydaşlarımız için güvenilir bir firma imajı ile bölgede uzun yıllar kalıcı hizmetler sunmak en büyük hedefimizdir.
 
Toplam Kalite Yaklaşımı: KUNT Yapı profesyonel kadro ve yönetim anlayışı ile tasarımdan başlayarak, satış sonrası hizmetler’e kadar tüm aşamalarda, işi ilk seferde doğru ve kaliteli yapmak konusunda gerekli çağdaş teknik ve modelleri kullanmaktadır. 
 
Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.
 
‘Kazan-Kazan’ Yaklaşımı: Faaliyetlerimizde, paydaşlık ilişkisi içinde olduğumuz tüm kurum ve kişilerle tek taraflı değil, karşılıklı menfaat ilişkisine dayanan, kazanımların adil bir şekilde paylaşımı esasına dayalı bir anlayış ile birlikte büyümek ve birlikte kazanmak üzere, uzun süreli stratejik işbirlikleri geliştirmek için çaba sarfederiz. Bu değerlerimizi benimsemeyen ve iyiniyetimizi suistimal edenlerle işbirliğimizi sonlandırır ve asla uzun süreli çalışmayız.
 
Özdisiplin: Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Tüm çalışanlarımız bunun bilincindedir.
 
Çalışkan Olma: Yoğun rekabet ortamında uzun yıllar ayakta kalabilmenin ve müşteriler başta olmak üzere tüm paydaşların beklentilerini karşılamanın en önemli şartlarından biri çalışkan olmaktır. Şirketimiz çalışanlarının zaman kaynağı başta olmak üzere diğer tüm kaynakları israf etme ve tembellik etme gibi bir lüksü yoktur. 
 
Dürüstlük ve Şeffaflık: KUNT Yapı ailesi olarak dürüst olma ve şeffaflık en önemli ortak değerlerimizdendir. Çalışanlarımız asla gizli işbirlikleri ve gizli menfaat ilişkileri içinde yer almazlar.Başta müşterilerimiz, arsa sahipleri, tedarikçi ve taşeronlar olmak üzere tüm paydaşlara karşı açık, net ve şeffaf olmak ve onların güvenin kazanmak tüm çalışanlarımızın ortak hedefidir. 
 
Sürekli Gelişim: Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.
 
Yasal Şartlara Uygunluk: Kunt Yapı ve çalışanları, yasal olmayan oluşumların içinde asla yer almazlar. Tüm faaliyetlerinde Faaliyet alanı ile ilgili ulusal ve uluslar arası yasal şartları bilir, takip eder ve tüm faaliyetlerini yasal şartlara uygun olarak yürütürler.
 
Stratejiler
Kunt Yapı hedefleri belirlenen ana stratejiler çerçevesinde şekillenmiştir. Temel stratejilerimiz:
 
Kurum değerini ve marka imajını artırmak, Her yönüyle takip ve takdir edilen örnek bir firma olmak,
Müşteri Memnuniyetini aşarak karşılamak ve müşteri memnuniyetini satış sonrası hizmetlerle sürekli kılma,
Fark Yaratacak Yenilikçi uygulama ve yüksek teknolojiler kullanma,
Çalışanların Bağlılığını ve Motivasyonunu Artırmak,
Faaliyetlerin çevresel etkilerini sürekli kontrol altında tutmak ve çevreci uygulamalar,
Kaynakları Etkin Kullanmak,
Sosyal sorumlulukların bilincinde olma ve sürdürülebilir büyüme.

Sosyal Sorumluluk
Kunt Yapı sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinci, kurumsal kültürünün temel taşlarından biridir.
 
Şirketimiz, faaliyet gösterdiği tüm iş alanlarında bu sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir. Tüm çalışmalarında; faaliyetlerinin çevre etkisini asgari düzeyde tutmak, çevreyi ve ekolojik dengeyi koruyacak tedbirler almak, doğal kaynakların tüketimini asgari düzeyde tutmak ve çevre ve toplumsal bilincin gelişmesi ve yerleşmesi için çalışmaktadır.
 
Eğitim altyapısının güçlendirilmesi için imkanları dahilinde maddi ve manevi destek veren şirketimiz, faaliyet gösterdiği bölgelerde öğrenim gören öğrencilerin eğitiminde de yanında olarak geleceğe daha güvenle bakan ve geleceğe doğru, sağlam adımlarla ilerleyen, kendinden emin gençlerimizin yetişmesine destek olmayı ilke edinmiştir. Şirket yönetim kurulumuz, 2015-2016 yılı eğitim-öğretim döneminde 2 üniversite öğrencisine 250 tl/ay öğrenim bursu vermeyi kararlaştırmıştır.
 
Çalışanlarımızın  sağlık ve güvenliği için gerekli her türlü tedbir alınmakta, gerekli kaynaklar temin edilmekte ve bu alanda profesyonel kurumlarla işbirliği yapılmakta ve çalışanlarımızın iş güvenliği bilincini artırmak için eğitimler düzenlenmektedir. Çalışanlarımız  düzenli olarak sağlık kontrolünden geçirilmektedir. İşbirliği yapılan uzman kuruluşlar ile birlikte, çevre ve iş güvenliği açısından gerekli risk analizleri ve acil durum planları hazırlanmasına yönelik çalışmalar uzman kuruluşlar ile birlikte yürütülmektedir.

Faaliyet Alanlarımız
KUNT MÜTEAHHİTLİK TURİZM OTELCİLİK VE YAPI İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Resmi Faaliyet Tanımı: 412002-İkamet Amaçlı Binaların İnşaatı (Müstakil Konutlar, Birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb nin inşaatı) (Ahşap binaların inşaatı hariç)
 
Bu tanım çerçevesinde ahşap binalar hariç tüm betonerme ve çelik konut ve işyeri yapıları faaliyet alanımız kapsamındadır. 
Kendi arsa mülklerimiz ve kat karşılığı inşaat sözleşmesi ile mülkiyeti edinilen arsalar üzerinde anahtar teslim yapı hizmetleri sunmaktayız. 
 
Düşük maliyetli konut uygulaması olan Hafif Çelik Prefabrike yapılar, müstakil konut uygulamalarında, küçük ve orta ölçekli çiftlik evi, bağ evi gibi konutlarda en uygun ve en hızlı çözümler sunmaktadır. Yaklaşık 3-4 hafta gibi çok kısa bir sürede hafif çelik yapılar tamamlanmakta ve sahiplerine teslim edilmektedir. Ayrıca şantiye ve ofis binaları için de hızlı prefabrike çözümler sunulmaktadır. KUNT yapı prefabrik yapı elemananlarını Türkiyenin en köklü ve en güvenilir firmalarından temin etmektedir.
 
KUNT A.Ş Yapılanması ile birlikte 2015 itibariyle  faaliyet alanlarımızda genişleme olmuştur. Her türlü resmi, özel İnşaat taahhüt, Müteahhitlik hizmetlerine ek olarak turizm ve otelcilik faaliyetleri , cafe ve restoran işletmeciliği ile yemek üretim ve dağıtımı faaliyetleri de şirket ana faaliyetleri kapsamına alınmıştır.
 
Tüm uygulamalarda beklentilerin ötesinde kaliteli yapılar sunan bölgesel firma olan KUNT Yapı, Satış sonrası hizmetler konusunda da fark yaratacak; sadece konutları satıncaya kadar değil, sattıktan sonra da yapıların ekonomik ömürleri boyunca müşterilerinin hep yanında olacaktır.

Organizasyon Şeması
KUNT yapı, faaliyet alanına uygun olarak organizasyonel yapılanmasını profesyonel bir yaklaşımla oluşturmuş her biri mesleğinde uzman ve tecrübeli çalışanları, danışman ve taşeronları ile en seçkin yaşam alanlarını; sağlamlık , kalite, estetik ve fonksiyonaliteden taviz vermeden, müşteri beklentilerinin üzerinde inşa edebilecek güç ve yeterliliktedir.

Tel: 0545 514 2410
Fax: 0380 523 5458
Email: info@kuntyapi.com.tr
Adres: Kültür Mh. Spor sk. Eğilmez İşhanı. Kat 2. No: 105/106 Düzce

Kunt Yapı Projeler Haritası

Kunt Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer