|   |  Kuran Yapı Firması
Kuran Yapı

Kuran Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1969

  • Proje Sayısı : 2

Kuran Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Kuran Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kuran Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kuran Yapı Hakkında

Biz Kimiz

Kuran yapı endüstri ltd. şti bir kuran grup şirketler topluluğu (aile şirketi) bünyesinde yer almaktadır. 1969 yılından itibaren grup şirketleri inşaat , petrol ve turizm sektöründe faaliyet göstermektedir. 

Kuran petrol bünyesinde Merter E-5 üzeri Shell, Merter Tozkoparan yolu üstü Shell, Eyüp SSk yanı BP, Avcılar E-5 üstü BP, Mecidiyeköy BP, Zeytinburnu tranvay yolu üzeri BP, Dolapdere BP, B.paşa Demirciler sitesi BP benzin istasyonları bulunmaktadır. 

Kuran Turizm bünyesinde Laleli Babaman Hotel ve iş merkezi , Laleli Kuran Hotel , İkitelli kuran plaza bulunmaktadır. 

Kuran inşaat bünyesinde Beylikdüzü Kuran 1 ve Kuran 2 apartmanları, Beylikdüzü Kuran iş merkezi (15.000 m2 kapalı alan) , Esenyurt kuran İş merkezi( 6.000 m2 kapalı alan) , Dolapdere 5 yıldızlı Nev hotel inşaatı bulunmaktadır. 

Şirketimizin Yönetim Kurulu As başkanı Av. Mustafa Kuran olup kendisi 44 senelik İstanbul Barosu avukatıdır .Uzun dönem Aydınlar Ocağı genel merkez yöneticiliği , Halen GAP grubu başkanlığı, Tüm Hukukçular Birliği genel başkanlığı ve Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı Yönetim kurulundaki görevlerini yürütmektedir. 

Şirketimizin Yönetim kurulu Başkanlığını Hüseyin Kuran Yürütmekte olup 1991 tarihinden itibaren hem petrol sektöründe hem de inşaat sektöründe faaliyetler yürütmektedir. Bu projenin fikir babası olarak iyi insanların iyi ortamlarda iyilikler için buluşmasını kendisine şiar edinmesi ilkesinden yola çıkarak halka hizmetin Hak’ka hizmet olduğunun bilinciyle bu özel projeyi hayata geçirmiştir. Allah hizmet edenlerden razı olsun…

Tel: 0212 872 0666
Fax: 0212 872 0665
Email: info@kuraninsaat.com
Adres: Mehterçeşme Mah, 2013. Sok, No:6-8 İstanbul / Esenyurt

Kuran Yapı Projeler Haritası

Kuran Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.