|   |  Kurt Safir inşaat Firması
Kurt Safir inşaat

Kurt Safir inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 7

Kurt Safir inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kurt Safir inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kurt Safir inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kurt Safir inşaat Hakkında

Firma Profili

KurtSafir, eşsiz mimarisi ve çağdaş bir tarzda inşa edilmiş mükemmel bir konfor özellikleri ile ‘’ömür boyu" üst kalite, hizmet sunar.Biz prensiplerimiz gereği tüm projelerimizde birinci sınıf kalitede inşaat malzemesi kullanmaktayız çünkü hizmetlerimiz daima yüksek kaliteli ve garantilidir.Üstün kaliteli emlak alımı için size şantiyelerimizi yakından izleme olanağı da sunmaktayız.

KurtSafir kısa ve uzun vadeli yatırım imkanları dışında size rahat bir yaşam tarzını da yapmış olduğu projelerde sunmaktadır.Ayrıca profesyonel hizmet sunumları ve gayrimenkulünüzün kar durumunu da üst düzeye çıkartıp daha fazla keyif almanıza yardımcı olmaktadır.

Akdeniz bölgesindeki mülklerimiz Batı Avrupa'daki müşterilemizin market arayış segmenti adına yer almaktadır.

Amacımız yüksek beklentileri aşmak için en kaliteli gayrimenkul hizmetleri verirken bu hizmetleri geliştirmektir.Gelecek adına kalite ve mükemmellik bizim hedefimizdir.

Misyonumuz

"Gelecek adına yenilik ve mükemmellik ilkelerimizin başında yer almaktadır"
Kurt Safir inşaat dikkat çekici mimarileri ile karakteristik yapıları yüksek kaliteli lüks yerleşim birimleri, yaşamsal konforu ve mükemmel bir servis sunmaktadır. Akdeniz bölgesindeki mülklerimiz Batı Avrupa'daki müşterilemizin market arayış segmenti adına yer almaktadır.Danimarka, İrlanda ve Hollanda'da en önemli pazarlarımızdandır.

Stratejik bir noktada arazi adına  Yatırım yapmak
(Potansiyel) müşterilerin isteklerine göre yapı projeleri geliştirmek.
En son yapım kurallarına ve yönetmeliklere uygun Binaları.
Birinci sınıf yapı malzemeleri kullanma.
Bina prosedürleri sıkı bir denetim altında bulundurma.
İngilizce, Hollandaca, Danimarkaca, Almanca, Rusça ve Türkçe konuşan profesyonel ve motivasyona sahip satış ekibi tarafından doğrudan müşteri yaklaşımı.
Maksimum denetim ve satın alma konusunda uzman , ekipmanların kusursuz kullanım sağlama ve garanti altına almak için profesyonelliğe adanmış aracı ile İşbirliği.
Proje sunum gezileri, havaalanı ve transferler, yasal ve vergi desteği, sigortalar, iç mekan mobilyaları ve satış ve kiralama vb tüm konularda yardımcı olabilecek profesyonel ortakları ile ittifak ilgili hizmetlerin toptan bir pakette sunumu…

Bu yüzden KurtSafir kısa ve uzun vadeli yatırım imkanları dışında size rahat bir yaşam tarzını da yapmış olduğu projelerde sunmaktadır.

Tüm çalışmaları neticesinde ;KurtSafir ISO 9001 sertifikası almaya hak kazanmıştır.
ISO 9001, kalite, iş dünyasında kullanılan standart bir için bir garanti belgesidir. ISO, Uluslararası Standardizasyon Organizasyonu kısaltmasıdır. Bu örgüt, pek çok alanda standardizasyon gelişimini teşvik etmeyi amaçlamaktadır. ISO kaydı, bir şirket ya da iş, işin mümkün olan en yüksek kalite ve standart sağlamak amacıyla, katı prosedürlerin takip etdildiği anlamına gelir. Aynı zamanda sıkı talepleri, ürün geliştirme, ürünler, hizmetler, süreçler, malzeme ve sistemlerinin tamamlanmasınında denetlemesini yapımını sağlamaktadır.Bu belgeye sahip, bir şirket ya da iş kalite sistemi ile çalışmalarının daha yüksek bir kalite ve daha iyi prosedürleri ISO sonuçlanır.

Bu sayede Kurt Safir, Akdeniz bölgesinde şuan dahilinde ve gelecek için çok sayıda stratejik şantiyeleri edinmiştir.
Birlikte gelecek için inşa ediyoruz. Şu anda yeni ve büyük bir projenin gelişimi üzerinde çalışmaktayız, bir kez daha Akdeniz bölgesinde yeni bir proje ile yer alacağız.Gelişmeler konusunda bilgi vermekten mutlu oluruz.

"Hedefimiz en önemli satış alanlarında pazar lideri olmaya devam etmek ve (potansiyel) müşterilerinin beklentilerini daha yüksek kalitede hizmet vererek devam ettirebilmek ve itibarımızı korumak ve daha geliştirmektir."

 

Tel: 0242 528 5553
Fax: 0242 528 5472
Email: info@kurtsafir.com
Adres: Yeni Mahalle Barbaros Cadessi Euro Residence V Sitesi, B Blok No: 1 TR-07450 Mahmutlar Antalya / Alanya

Kurt Safir inşaat Projeler Haritası

Kurt Safir inşaat Projeleri

Kurt Safir inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.