|   |  Kurtoğlu Grup Firması
Kurtoğlu Grup

Kurtoğlu Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 1

Kurtoğlu Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Kurtoğlu Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kurtoğlu Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kurtoğlu Grup Hakkında

Şirketimiz 1985 yılında Sayın Vedat ÜLGENER tarafından inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak Ankara’ da kurulmuştur. Tamamlanan bir çok prestijli konut projesi ile adını sektöre kazandıran firmamız 2002 yılında, Pazarbaşı Petrolcülük adı altında akaryakıt sektöründe’ de faaliyetlerine başlamıştır. Şirketlerimiz faaliyet gösterdiği alanlarda büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

Yenilikçilik ve yaratıcılığın özendirilmesiyle, yapılan işte farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaya; gerek altyapı ve gerekse üst yapı işlerinde seçici davranarak en iyiyi yapmaya çalışmaktır. İçinde bulunduğumuz ülke ekonomisine güç katmak firmamız için gurur kaynağıdır. Bilimselliğimiz, uzmanlığımız ve profesyonelliğimizle işverenlerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamakla kalmaz, daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli ararız. Yapmakta olduğumuz projelerin müşterilerimize en iyi hizmet ve memnuniyet sağlayacak şekilde gerçekleştirilmesi için, en yeni ve en modern mühendislik ve inşaat teknolojilerini sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Şirketimiz, güçlü olduğumuz inşaat ve taahhüt işlerinde; çalışanları, tedarikçisi ve iş ortakları ile birlikte büyümeyi, dünya markası olmayı, karlılığı ve verimliliği artırmayı ana hedef olarak belirlemiştir. 

Kurtoğlu İnşaat olarak hedefimiz; doğruluktan ve dürüstlükten taviz vermeden, toplumsal yaşam standartlarının geliştirilmesini sağlamaktır. Ülkemizin en önemli sorunlarına en kısa sürede en doğru çözümler üreterek başarıyı en kısa yoldan yakalayarak daha hızlı verimli büyümeyi amaçlamaktadır.

Tel: 0312 284 84 94
Fax: 0312 284 84 68
Email: info@kurtoglugrup.net
Adres: Tepe Prime İş Merkezi +.Kat No 41 - 42 Ankara / Çankaya

Kurtoğlu Grup Projeler Haritası

Kurtoğlu Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.