|   |  Kuryap inşaat Firması
Kuryap inşaat

Kuryap inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1988

  • Proje Sayısı : 2

Kuryap inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Kuryap inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kuryap inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kuryap inşaat Hakkında

Hakkımızda

Kuryap 1988 yılından günümüze inşaat ve taahhüt hizmetleri konusunda kalite ve güven ilkesi esasıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

İnşaat disiplini ve teknolojiyi önkoşul sayan Kuryap deneyimli kadroları ve teknik donanımı ile sanayi yapıları,yüksek yapılar,toplu konut inşaatları,villa tipi özel projeler,eğitim binaları konusunda uzmanlaşmış ve başarılı uygulamalara imza atmıştır.

Her yaptığı işte yönetim ve üretim teknolojilerini geliştirmeyi ana ilke olarak benimseyen Kuryap yatırımlarını bu temeller üzerinde sağlıklı bir şekilde arttırmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Ürettiği fikir ve hizmetin, Türkiye'nin kalkınmasında, refah düzeyinin yükselmesinde, önemli bir değer olduğunu bilerek, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetlerini gözeterek, sektöründe yenilikçi olmaya ve ticari saygınlığını korumaya özen göstererek, her zaman doğayla içiçe ve onunla dost yapılar üreterek, çalışmalarını sürdürmekte ve yatırımlarını arttırmayı hedeflemektedir.

Tel: 0232 445 3845
Fax: 0232 445 3847
Email: info@kuryapinsaat.com
Adres: İsmet Kaptan Mah. Şevket Özçelik Sk. No: 57/106 Efes İşhanı A Blok Alsancak İzmir / Konak

Kuryap inşaat Projeler Haritası

Kuryap inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.