|   |  Kütahya Seramik Firması
Kütahya Seramik

Kütahya Seramik

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Kütahya Seramik, konut, ofis ve residence projeleri, Kütahya Seramik hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kütahya Seramik ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kütahya Seramik Hakkında

Yönetim Kurulu Başkanı

Merhaba,
 
Babamız Nafi Güral’ın önderliğinde, sevgili annem ve kardeşlerimle birlikte NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş.’yi kurduğumuzda hedeflerimizi hep yüksek tutmaya karar verdik. Şirketimizi kurduktan sonra, babamızın uzmanı olduğu ve geçmişte ailemize kazandırdığı seramik, porselen ve turizm alanlarında faaliyetlerimizi yoğunlaştırdık. Tüm bu alanlarda sahip olduğumuz bilgi birikimiyle hem ülke insanına hem de ülke ekonomisine güzellik ve kalite sunmayı amaçladık. Bugün geldiğimiz noktada, iş ortaklarımız ve müşterilerimizin beğeni ve takdir dolu yorumlarını duydukça bu yönde doğru adımlar attığımızı görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.
 
NG Kütahya Seramik isminin her zaman gurur duyacağımız bir marka olması ve bu markaya güvenen herkese en yüksek kaliteyi sunabilmemiz, yaşamlarına güzellik ve mutluluk katabilmemiz bizler için bu yolculukta en yüksek önemi taşıyan husus oldu. Her zaman savunduğumuz açıklık, dürüstlük ve ileri görüşlülük gibi ilkeleri de bu yaklaşıma ekleyerek, NG Kütahya Seramik bünyesindeki işletmelerin ve görev alan tüm arkadaşlarımızın benimsediği bir felsefe oluşturduk.
 
NG Kütahya Seramik olarak bugüne dek hayata geçirdiğimiz tüm çalışmalara ‘ilk ve en büyük’ olma arzusuyla başladık. Bu hedefimize ulaşarak, Türkiye’de pek çok önemli ve yenilikçi projeyi müşterilerimizin beğenisine sunduk. İş dünyasında hayal olarak görülen çalışmaları birer birer hayata geçirdik, dünya seramik ve turizm endüstrisinin önde gelen markaları arasında yer aldık. Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda yenilikçi bir yaklaşımı benimseyerek ilgili sektörde trendleri belirleyen, öncülük eden ve belki de en önemlisi, Türkiye’nin ilerlediği yolda gerçek anlamda katkı yapan bir kurum olma vizyonunu benimsedik. Bu yolda bizler için en büyük itici güç müşterilerimizin beklenti ve arzuları oldu. Onlara en iyisini sunmak amacıyla ilerlerken, iş ortaklarımız, bayilerimiz ve şirketimizde her aşamada görev yapan çalışma arkadaşlarımızla birlikte hareket ettik. Yaptığımız her iş bizlere tarifi mümkün olmayan bir heyecan verdi ve inanıyorum ki bu heyecan, başarıya açılan kapının en doğru anahtarı oldu.
 
NG Kütahya Seramik, adını Kütahya’dan alıyor, ancak yarattığı değer tüm Türkiye’yi sarıyor ve ülke sınırlarını aşarak bugün dünyanın en saygın markaları arasında yer buluyor. Bu başarı yalnızca Nafi Güral ve Ailesi’nin değil, şirket çalışanlarımızla, iş ortaklarımızla, paydaşlarımızla hepimizin; kısacası, tüm Türkiye’nin…
 
Erkan Güral
NG Kütahya Seramik Porselen Turizm Sanayi A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

Üretim Tesisleri
Seramik alanında vizyonunu “kalite, hizmet ve yenilikte sektör lideri” olarak belirleyen NG Kütahya Seramik, bu hedefini sürekli yukarı taşıyor. Son teknolojinin kullanıldığı üretim tesislerinde binlerce farklı desen ve renk seçeneğiyle, 10cm x 20cm den 120cm x 240cm ölçülerine uzanan ebat alternatifleriyle, yer-duvar karosu, sırlı porselen karo, granit ve cam mozaik üretimi yapılıyor.
 
Doğayı tüm gerçekliği ile dijital baskı tekniği kullanarak seramiği işleyen NG Kütahya Seramik yepyeni teknolojiler kullanarak, gerek sektöre, gerek ülke ekonomisine önemli katkı sağlıyor.
 
Haziran 2014’te üretime geçen yepyeni Granit-Teknik Porselen ve Sırlı porselen üretiminin yapıldığı, Türkiye’nin en büyük seramik üretimi gerçekleştiren fabrikasıyla NG Kütahya Seramik geleceğe yönelik adımlar atmaya devam ediyor.

Turizm Tesisleri

NG HOTELS & RESORTS 
'Her konuğumuzu, tek konuğumuz gibi ağırlarız!'
 
Türkiye'nin yükselen otel zinciri markası NG Hotels & Resorts, hızla büyümeye devam ediyor. Grubun yatırımları, Güral Sapanca ve Güral Afyon’dan sonra Türkiye’nin farklı şehirlerindeki projeler ile devam edecek. 
 
NG Otelleri "Her konuğumuzu, tek konuğumuz gibi ağırlarız!" hizmet felsefesiyle çalışır. Dinlenmek, yenilenmek, keyifli bir tatil geçirmek ya da iş toplantılarından maksimum verim almak isteyenlere bu felsefeyle hizmet sunar. Grubun hizmet kalitesi misafir tercihlerinin yanı sıra bağımsız kuruluşlar tarafından belgelenmektedir. "Türkiyenin En Başarılı Turizm Yatırımları-2011" araştırmasında "En İyi Doğa Turizm Yatırımı" dalında birincilik ödülü alan Güral Sapanca, bugün ülkemizde 7 ayrı kalite belgesine sahip olan tek otel olma özelliğini taşıyor. Yine aynı araştırmada, Güral Harlek de " En İyi Sağlık Turizmi Yatırımı" dalında birincilik ödülü almaya hak kazanmıştır. 
 
Grubun en yeni Güral Afyon ise açılışının 3.ayında ‘En İyi Sağlık Turizmi İşletmesi’ ödülünü alarak, hizmet kalitesindeki mükemmelliği taçlandırmıştır.
 
NG Hotels&Resorts, size benzeri olmayan, tekrar tekrar yaşamak isteyeceğiniz bir konaklama vaat ediyor. NG Otellerinde, güler yüzlü görevlilerden hizmet alır, dünya mutfağının benzersiz lezzetlerini, uzmanlığını defalarca kanıtlamış ustaların elinden tadar, Uzak Doğulu ve Türk terapistlerin uyguladığı farklı terapiler ile hem bedeninizi hem de ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.
 
Konaklama sebebiniz ister tatil, ister iş toplantıları olsun, NG otellerinde kendinizi otelin tek konuğu gibi hisseder ve evinize dinlenmiş, yenilenmiş olarak dönersiniz.

Kalite Yönetimi
NG KÜTAHYA SERAMİK KALİTE POLİTİKASI
 
Vizyonumuz; Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve değerlerimizle kurduğumuz güçlü bir bağla, seramik sektöründe yenilikçi ürün ve hizmetlerle, son teknolojileri kullanarak sektörde lider bir kuruluş olmaktır.  
 
Misyonumuz; Yer ve duvar karoları ürün ve teknolojilerindeki gelişmeleri hızlı bir şekilde kuruluşumuza uygulayarak, estetik ve kullanışlı ürünlere dönüştürmek, bu ürünleri yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin beklentilerini aşarak sunmaktır.
 
NG Kütahya Seramik olarak vizyon ve misyonumuzu gerçekleştirmek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’nin etkinliğini sürekli kılmak için;
 
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin istek ve beklentilerini tespit etmek, ortak iyileştirme faaliyetleri yapmak,
Çalışanlarımızın, kuruluş ve bölüm kararlarına ve uygulamalarına katılmalarını sağlamak için ortam ve fırsatlar oluşturmak,
Teknolojide yenilikleri takip etmek, sıçramalı iyileştirmeler yapmak,
Çevreyi korumak, çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen malzeme ve teknoloji kullanmak,
Yaptığımız işin kalitesinden, kendimizi sorumlu hissederek yapmak, tasarruf çalışmalarında bulunmak ve maliyetleri azaltmak,
İlişkilerimizde, etkili iletişim, katılımcı davranış, yapıcı eleştiri ve takım çalışmaları anlayışlarına önem vererek devamlı gelişim içinde olmak,
Tüm faaliyetlerimizde, sistemli ve planlı çalışarak, kararlarımızı ölçüm ve veri analizlerine bağlı olarak gerçeklere dayalı olarak almak,
Prosese odaklı, sürekli öğrenen, sürekli iyileştirme odaklı kuruluş olmak,
Kalite Yönetim Sistemi ve mevzuat şartlarına uymak, Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek.
Yer ve duvar karoları tasarım, üretim ve satışını yapan firmamızın kalite politikasıdır.
 
Erkan GÜRAL
Yönetim Kurulu Başkanı

Çevre Yönetimi
NG Kütahya Seramik A.Ş. Çevre Yönetimi
 
Misyonumuzu gerçekleştirmek için yapacağımız tüm çalışmalarda insana saygıyı ön planda tutmayı, çalışanlarımıza ve topluma sağlıklı ve güvenli bir ortam sunarak çevreye en az zarar vermeyi ilke edindik.
 
Bu amaçla;
 
Ürünlerimizin çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlanması ve üretilmesi,
Tüm kaynaklarımızı en verimli biçimde kullanarak hurda ve atıklarımızın, yeniden değerlendirme yollarının araştırılması ve kirlenmenin önlenmesi,
Çevre ve belirlenen çevre boyutları ile bağlantılı tüm mevzuat , idari düzenlemelere ve diğer şartlara uyarak çevre çalışmalarının sürekli iyileştirilmesi ve bu çalışmaların ilgili kurum ve kuruluşların incelemesine açık tutulması,
Çevre amaç ve hedeflerinin belirlenerek, bunların uygulanması, periyodik olarak gözden geçirilmesi, belgeye bağlanması ve sürekliliğinin sağlanması,
Çalışanlarımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımızın çevre konusunda eğitilerek bilinçlendirilmesi ve politikamızın duyurulması,
Küresel kaynakların korunması ve etkin kullanımının sağlanması
 
Konularında tüm çalışanlarımızın katılımını hedeflemek ve çevrenin korunmasına ilişkin çalışmaları desteklemek Çevre Politikamızdır.
Çevre politikamıza uygun olarak; NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş.'nin tüm faaliyetleri , ürünleri ve hizmetlerinden kaynaklanan ; acil durumlardaki çevre boyutları , çevreye olan etkileri her yıl incelenir ve çevre etki puanları hesaplanır. Çevre Yönetim Sistemi kapsamında çevreye etkili olan her durum için önlemler alınıp çevrenin korunmasına katkı sağlanır.
 
Yürürlükteki çevre ile ilgili tüm yasal şartlara uyularak :
 
Enerji tasarrufu sağlamak ve elektrik, doğalgaz ve su sarfiyatlarını azaltmak için hedefler konarak kaynaklarımız verimli kullanılır. 
Etkin atık yönetimi ile değerlendirilebilir atıkların geri dönüşümünü sağlanır. 
Piyasaya sürdüğümüz ambalajlarımz her yıl belli oranlarda belgelendirilerek toplanır ve geri dönüşümü sağlanır.
Çevre bilincini artırmak için tüm paydaşlarımıza çevre eğitimleri verilir ve uygulanması sağlanır. 
devam edecektir.
 
Unutmayalım; Biz Doğayı Korudukça; Doğa da Bizi Korur.

İnsan Kaynakları
NG Kütahya Seramik Porselen Turizm AŞ, çalışmalarında en önemli unsurlardan biri olarak “insan” öğesini kabul eder. İnsan Kaynakları politikalarının ana hedefi, insan kaynağının verimli ve etkin bir şekilde kullanılması, çalışanların mutluluğu ile kuruluş hedeflerinin ortak bir noktada buluşturulmasıdır.
 
NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. İnsan Kaynakları Vizyonu;
 
Girişimci, değişime açık, tutkulu insan kaynağımız ile şirketimizin evrensel bir kuruluş olmasını sağlamak.
 
NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. İnsan Kaynakları Misyonu;
 
Kuruluşumuz hedef ve stratejilerinin, bireysel hedeflere dönüştürülmesini sağlayan ve en değerli kaynağımız olan çalışanlarımızın hedeflerine ulaşmada gösterdikleri performansı sürekli kılan, geliştiren ve çalışanımızın kendilerini geliştirebildiği bir değer yaratmaktır.
 
NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. İnsan Kaynakları Politikası;
 
İnsan Kaynaklarımızın yönetiminde;
- İşe göre istihdam,
- Fırsat eşitliği,
- Zamanında tanıma ve takdir temel prensibimizdir.
Bu prensipler doğrultusunda, çalışanlarımızın motivasyonunu sağlayarak organizasyon yapısını dinamik tutmak, çalışanlarımızı mevcut ve gelecekteki değişimleri hazırlamak, kuruluşumuza yeniliklere ve değişimlere açık, girişimcilik yeteneğine sahip, enerjik, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, değerlerimizi benimseyip yaşatacak kişiler kazandırmak politikamızdır.
 
İşe Alma ve Kariyer Geliştirme;
 
NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş.'nin personel temininde temel prensip; NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. vizyon ve hedeflerini destekleyecek ve kişilik, yetenek ve tecrübe olarak en uygun niteliklere sahip olan kişilerin, fırsat eşitliği ilkesi doğrultusunda seçilmesidir.
 
Çalışanların tüm potansiyellerinin farkına varabilmeleri ve gelişimlerini sağlayabilmeleri için bireysel ve ekip düzeyinde öğrenme olanakları sağlanmaktadır.
 
Çalışanlarımızın iş deneyimi ile geliştirilmesi, tüm bölümlerimizi kapsayan oryantasyon eğitimi ve her çalışanın kendi bölüm yöneticisi ve diğer çalışanlarının verdiği eğitici destek faaliyetleri ve kuruluş dışı eğitim ile sağlanmaktadır. ISO 9000 kapsamında işe yeni başlayan çalışanlarımıza görev tanım ve sorumlulukları yazılı olarak verilir.
 
Ücretlendirme;
 
Kuruluşumuzda ücret yönetimi sistemine göre ücret politikası uygulanır.
 
Çalışma Saatleri;
Normal çalışma süresi haftada 45 saattir.
Mesai saatleri Pazartesi-Cumartesi olmak üzere 09.00-18.15 arasındadır. Başlangıç saatleri fabrika ve vardiya durumlarına göre değişebilmektedir.
 
Yemek ve Servis Hizmetleri;
 
Kuruluşumuz bünyesinde yemek hizmeti verilmekte ve tüm semtlere servis olanağı sağlanmaktadır.
 
Sportif Faaliyetler;

Kuruluşumuzda her yıl futbol, voleybol, masa tenisi turnuvaları düzenlenmektedir.
 
Staj Olanakları;
 
Kuruluşumuzda üniversite öğrencilerine sağlanan staj olanağı ile öğrencilerin gelişimlerine destek verilmektedir. Başvurular için öğrencilerin bizzat şirketimize staj başvurularını iletmeleri gerekmektedir. Staj dönemleri 1 Haziran-30 Eylül tarihleri arasındadır. Başvurular mart ve nisan ayları içerisinde kabul edilmekte, mayıs ayı içerisinde öğrencilere kabul edilip edilmediği bilgisi verilmektedir.
 
İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN: ik@ngkutahyaseramik.com.tr email adresine cv'nizi gönderebilirsiniz.

Tüketici Koruma Yasası
Bu Kanunun amacı; kamu yararına uygun olarak tüketicinin sağlık ve güvenliği ile ekonomik çıkarlarını koruyucu, aydınlatıcı, eğitici, zararlarını tazmin edici, çevresel tehlikelerden korunmasını sağlayıcı önlemleri almak ve tüketicilerin kendilerini koruyucu girişimlerini özendirmek ve bu konudaki politikaların oluşturulmasında gönüllü örgütlenmeleri teşvik etmeye ilişkin hususları düzenlemektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği
İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliğinin sağlanması ve mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için işveren ve çalışanların görev, yetki, sorumluluklarını düzenlemek amacıyla 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 20.06.2012’de yürürlüğe girdi. 
Kanun; kamu ve özel sektöre ait bütün işlere ve işyerlerine, bu işyerlerinin işverenleri ile işveren vekillerine, çırak ve stajyerler de dâhil olmak üzere tüm çalışanlarına faaliyet konularına bakılmaksızın uygulanmaktadır.
 
Sürdürülebilir ve gelişmeye açık bir gelecek için, her türlü faaliyetlerimiz sırasında tüm bölümlerde iş sağlığı ve güvenliği konularında, çalışanlarımıza yol göstermek, işyerimizde iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tedbirleri almak işimizin ayrılmaz bir parçasıdır.
 
NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. olarak tüm bölümlerde;
 
İş Sağlığı ve Güvenliği konularında, çalışanlarımıza yol gösterilmesi, işyerimizde iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tehlike ve risklerin tespit edilmesi-önlemlerinin alınması, makine ve tezgâhlara gerekli koruyucuların güvenliği sağlayacak şekilde yerleştirilmesi, uygulanan çalışma usulleri, kullanılan malzeme, kişisel koruyucu donanımlar, işyerinin tertip, düzen ve temizliği vs.gibi
 
İş sağlığı ve güvenliğini sağlayacak ve uygulayacak sistemlerimiz bulunmaktadır.
 
İş sağlığı ve güvenliği kurulumuz aylık olarak toplanmakta ve güvenli çalışma ortamının sürekliliğini sağlanmaktadır. Şirketimizde bir adet ambulans ve sağlık personeli bulunmaktadır.
 
Çalışanlara görev niteliğine göre, iş elbisesi ve diğer kişisel koruyucu donanımlar temin edilmekte, çalışanların kapsamlı sağlık hizmetlerinden yararlanması sağlanmaktadır. 
 
Tüm operasyon alanlarında risk analizi çalışmaları yapılmakta ve belirlenen risklerin en aza indirgenmesi için önlemler alınmaktadır. Olası tehlike ve risklerin kaynağında yok edilmesi için her türlü donanım gözden geçirilmekte ve ilgili tüm periyodik test ve ölçümler zamanında yapılmaktadır.
 
Çalışma şartlarının ve ergonominin iyileştirilmesi, risklerin önlenmesi ve çalışan sağlığının korunması amacıyla , çalışanların ve çalışan temsilcilerinin görüşleri alınarak tedbir ve önlemler alınmaktadır.
İş sağlığı ve güvenliği uygulamalarıyla ilgili yıllık eğitimler, her yıl yenilenmekte ve bu sayede sürekli iyileşme, gelişme ve çalışanlarda bireysel bilinçlenme sağlanmaktadır. Ayrıca işe yeni başlayacak çalışanlara işbaşı eğitimleri sırasında iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri de verilmektedir. Bu alanda düzenlenen bir diğer eğitim programı ise uzmanlık gerektiren ilk yardım , hijyen gibi konularda ilgili personele verilen eğitimlerdir. Bunun yanı sıra, iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğinin öngördüğü biçimde sertifikalı personel istihdam edilmektedir.
 
İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız
 
NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. çalışanları olarak, ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uymak, sürekli gelişmeyi temel alan bir İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi dahilinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmaktır.
 
Çalışanları İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilinçlendirilmesi
İş Sağlığı ve Güvenliğiyle ilgili tespit edilen kaynak ihtiyaçlarının zamanında ve eksiksiz olarak temin edilmesi
Risk analizi yaparak tehlikelerin önceden belirlenmesini ve ortadan kaldırılmasını sağlanması
İş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili faaliyetleri sürekli iyileştirilmesi
Çalışma ortamında ortaya çıkabilecek sağlık ve güvenliği tehdit edebilecek tehlike ve risklerinin analiz edilerek minimize edilmesi,
İş sağlığı ve Güvenliği bilincinin oluşturulması ve geliştirilmesi için eğitim faaliyetlerinin düzenlenmesi
Sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığı hedefini benimseyerek, çalışanlar ve ziyaretçiler için gerekli önlemleri almak suretiyle verimliliğimizin artırılması,
Yasal şartlara kanunlara ve standartlara uyarak ekip ruhu içinde  üretim yapılması,
Kalite Yönetim Sistemi şartlarına da uyarak İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sisteminin her noktada sürekli iyileşmesinin sağlanması
Yönünde faaliyetlerimizi yürütürken ortaya çıkabilecek olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak önleme kültürünü yerleştirmeyi,
 
Riskleri kontrol altına alarak Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yönetmeyi,
 
Seramik üretim sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmayı hedeflemekteyiz.

Tel: 0274 225 1200
Fax: 0274 225 1213
Email: info@ngkutahyaseramik.com.tr
Adres: Çalca Mahallesi, 43001, Kütahya

Kütahya Seramik Projeler Haritası

Kütahya Seramik Projeleri

Kütahya Seramik Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.