|   |  Kuzu Holding Firması
Kuzu Holding

Kuzu Holding

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Kuzu Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Kuzu Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kuzu Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kuzu Holding Hakkında

KURUMSAL

Hakkında

Tecrübe ve Süreklilik …

Kuzu Holding, uluslararası tecrübeli yönetimi ve uzman kadrosuyla gayrimenkul geliştirme, gayrimenkul yatırım ortaklığı ve portföy yönetimi alanlarında uzman bir şirkettir.

Kuzu Holding çatısı altında proje geliştiren, lüks konut ve lüks oteller tasarlayan, inşa eden ve pazarlayan; ekonomik olarak birbirlerinden bağımsız fakat birbirlerini tamamlayan şirketler oluşturmuştur. Kuzu Holding bünyesindeki şirketler uluslararası markalar ile çalışmaktadır. Böylece gayrimenkul sektörünün tüm değer zincirini kapsayan hizmetlerini tek elden sunabilmektedir.

Kuzu Holding, gayrimenkul yatırım sektöründe 20 yıldan fazla deneyimi olan güçlü bir kadroyla kurulmuştur. Yönetim kurulu ve üst düzey yöneticileri bireysel olarak, konut ve otel projeleri, ofis binaları, altyapı ve sanayi yapıları gibi farklı alanlarda Türkiye, Almanya ve ABD’de başarılı projeler gerçekleştirmişlerdir. Bu sebeple uluslararası fon şirketlerinin ve yabancı yatırımcıların işbirliği konusunda tercih ettiği bir şirket haline gelmiştir.

Kuzu Holding alt kuruluşları Hilton Worldwide ile 22 yıllık Franchaise anlaşması imzalayarak Türkiye’nin farklı bölgelerinde 5 yıldızlı Hilton markası altında işletilecek oteller inşa etmektedir. Kuzu Holding kuruluşları farklı alanlarda görev almaları, yenilikçi çözümleri ve geliştirdikleri projelerle emsalsiz projelerin altına imzalarını atmış; atmaya da devam edeceklerdir.

Stratejimiz

Kuzu Holding gayrimenkul yatırımı ve proje geliştirme süreçlerinin her aşamasında geleneksel değerleri çağdaş mimari ve yerel doku ile en yenilikçi şekilde buluşturan konseptler geliştirerek otel ve konut projelerinde faaliyet göstermektedir. Kuzu Holding alt kuruluşları, modern teknik detayları ve hizmette olabilecek en yüksek standartları dikkate alarak, belirgin mimari çizgisi ve mühendisliği ile kişi ve ailelere odaklı projelere imza atarak sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır. Ayrıca uluslararası gayrimenkul şirketi olarak yerli ve yabancı sermayeli ortaklarına ortalamanın üstünde kar sağlamaktadır.

Prensiplerimiz

Geleneklerimize bağlı kalarak, yeniliklere açık olmak.

Mimari teknik ve tasarımımızla, imza niteliğinde özgün projeler inşa etmek.

İnsana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutarak, etik kurallar içinde hareket etmeyi temel prensip olarak benimsemek.

Ortaklıklarında, projelerinde memlekete faydalı olma amacını, maddi değer sağlama amacının üzerinde tutarak topluma, toplumun kültür ve değerlerinde faydalı olabilmek.

Telefon: 0232 502 3262
Fax: 0535 962 4342
Email: info@kuzuholding.com.tr
Adres: Adalet Mah. Manas Bulvarı, Folkart Towers A Kule No: 47 Kat: 25 Daire: 2503-2504 Bayraklı / İZMİR

Kuzu Holding Projeler Haritası

Kuzu Holding Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.