|   |  KVN Yapı Firması
KVN Yapı

KVN Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

KVN Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, KVN Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve KVN Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

KVN Yapı Hakkında

Kurumsal - KVN Yapı

Hakkımızda

KVN YAPI A.Ş olarak bugün, Kocaeli ve İstanbul ‘da geliştirdiğimiz özgün konut projeleriyle yaşam ve konut anlayışını değiştiriyoruz.

Ayrıca Kocaeli’n de hayata geçirilen Symbol Yaşam Merkezi, Doğu Marmara ve Kocaeli’nin en büyük karma projesi.

Şehrin buluşma ve sosyalleşme alanı olan Symbol Yaşam Merkezi; başta yakın komşusu İstanbul, Bursa, Sakarya, Düzce, Yalova ve Bolu’da yaşayanların yanı sıra ulaşım için Türkiye’nin en yoğun geçiş noktası D-100 karayolunu kullananlar için de önemli bir cazibe merkezi olarak dikkat çekiyor.

Temalı projelerimiz, vizyon sahibi kimliğimizi ve de kurumsal kimliğimizi büyüterek gayrimenkul sektörünün gelişmesine ve saygınlık kazanmasına katkı sağlayan öncü firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz.

42 yıldır olduğu gibi ,doğaya ve gelecek nesillere örnek olacak , Kentimize değer katan projeler üretmeye ve “farklılık” anlayışıyla sektörün öncüsü olmaya devam edeceğiz.

Kurumsal Misyonumuz

Yüksek yaşam kalitesi ve yatırım değeri sunan, “gerçek “ kaliteli konseptlerde gayrimenkul projeleri hayata geçirerek, yaşama değer katmak.

Yönetim Mesajı

Kavanlar, İnşaat sektöründe itibarın, güvenin, farklılığın , cesaretin ve istikrarın “sembolü” olmaya devam ediyor.

Kavanlar ailesi olarak 42 yıl önce başladığımız sektördeki yolculuğumuzda heyecanımızı hep koruduk, sağlam adımlarla ilerledik. ilkemiz Kentimize değer katmak ve siz Kent yaşayanlarına hep en iyisini sunmak oldu. Tüm projelerimizi kaliteye ve gelişmeye olan bağlılığımıza sahip çıkarak hayata geçirdik. Sahip olduğumuz genişletilebilir vizyonumuz, güvenilirlik ve farklılık, bu başarımızın ardındaki en güzide ilke. Symbol Yaşam Merkezini hayranlık uyandıran bir hızla hayata geçirdik. Bu yatırımlar kentimizde, ekonomimizin yapı taşı olan gayrimenkul ve inşaat sektörüne de hız kazandırdı. 42 yıllık tecrübemizle güveni ilke edinmeyi sürdüreceğiz 42 yıllık deneyimimiz sektörde ve kentimizde bir çok ilke imza atmış olmanın gururuyla yol almaya devam ediyoruz. Kentimizle birlikte , sizlerden aldığımız güç ve güvenle gelecek yıllarda da güzel başarılarla beraber imza atacağımıza içtenlikle inanıyoruz.

Nice 42 yıllarımızı kutlamaya hazırlanırken , tüketmeye değil üretmeye beraber devam edeceğiz.

Telefon: 0262 311 6868
Fax: 0262 312 8043
Email: info@kavanlar.com.tr
Adres: Yahya Kaptan Hanlı Sk. No:23 Otogar Altı 41050 İzmit - Kocaeli

KVN Yapı Projeler Haritası

KVN Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.