|   | 
Kym Yapı

Kym Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1970

  • Proje Sayısı : 1

Kym Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Kym Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kym Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kym Yapı Hakkında

Hakkımızda
1970 yılından beri Türkiye’nin birçok yerinde okul, hastane, konut, iş merkezi, yurt, işhanı vb çeşitli mekan ihtiyaçlarına yönelik inşaat faaliyetleri yürüten Acara Yapı ve sektörünün önemli firmalarından biri olan KYM Kablo ile ortaklık yaparak, KYM Yapı çatısı altında hizmetlerini en yüksek standartlarda gerçekleştirme ve sektörünün öndegelen kurumlarından biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

İstanbul’un en değerli ve önemli bölgelerinden biri olan İstanbul Finans Merkezine yürüme mesafesinde inşasına start verdiğimiz New Loca İstanbul projesi, bu yolda attığımız güçlü adımlardan biridir.

İsmimizin açılımı, ayna zamanda misyonumuzu, vizyonumuzu ve kurumsal felsefe ve ilkelerimizi de bire bir yansıtmaktadır: Kalıcı, Yenilikçi Mimari projeler üretmek ve uygulamak…

Misyonumuz
Kurumsal değerlerimiz temelinde, kaliteden ödün verilmeden üretilen, kullanıcı dostu, seçkin mekanlar ortaya çıkararak kent hayatını herkes için huzurlu, konforlu, güvenli, neşeli, estetik ve kolay hale getirmektir.

Vizyonumuz
Güvenilir, yıllara meydan okuyan, içinde yaşaması huzur veren mekanlar üreterek sektörümüzün öncüsü ve lideri olmak, eserleriyle gurur duyan ve performansına koşulsuz güvenilen, saygın bir kurum olmaktır.

İlkelerimiz

 

Mimari ve teknik açıdan yüksek stardartlarda projeler üretmek ve hayata geçirmek

 

İşini seven ve saygı duyan çözüm ortaklarıyla çalışmak
Kaynak, yöntem ve teknolojilere ilişkin yenilikleri sürekli izleyerek uygulamak
Sürdürülebilir kalite politikası izlemek
Yapılarımızda doğaya ve çevreye duyarlı olmak
Sözüne ve yaptıklarına güven duyulur olmak
Deneyimli yönetim kadromuz, nitelikli insan kaynaklarımız, kurumsal değerleri ödünsüz uygulamaya önem veren yönetim anlayışımız ile müşterilerimizin konut ihtiyaçlarını mükemmelen karşılarken, oluşturduğumuz istihdamla da ülkemizin ve insanımızın geleceğine yatırım yaptığımıza inanıyoruz.

Kalite Politikası
Her türlü modern teknolojiyi kullanarak, taahhüt edilen işlerin zamanında ve projelerine uygun olarak gerçekleştirilmesi
Koşulsuz müşteri memnuniyeti
Yasal mevzuat ve şartlara uymak
Sürdürülebilir kalite politikası
İnsan kaynaklarının eğitim, bilgilendirme ve yatırım süreçlerinin geliştirilmesi ve projelere maksimum katılımlarının sağlanması
Çözüm ortakları, bayi ve müşteriler arasında sağlanan güvenin sürekliliği için çalışmak
Projelerimizde çevre duyarlılığını en üst seviyede tutmak

Tel: 0216 534 0606
Fax: 0545 308 5533
Email: info@kymyapi.com
Adres: Site Mh. Atay Cd. No: 1 34760 İstanbul / Ümraniye 

Kym Yapı Projeler Haritası

Kym Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer