|   |  Lea Firması
Lea

Lea

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Lea, konut, ofis ve residence projeleri, Lea hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Lea ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Lea Hakkında

1982 yılında kurulan Öztek Şirketler Grubu, öncüsü olduğu sektörlerde her aşamada “KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN BAŞARI” vizyonu ile hareket etmektedir. Tekstil, turizm, konfeksiyon, inşaat, serbest bölge yatırım ve işletmeciliği sektörlerinde uzun yıllar faaliyet gösteren Öztek Şirketler Grubu, AR-GE çalışmaları ve inovasyon ile zamanı yakalamaktadır. Ofis- iş yeri inşaatı, konut inşaatı, serbest bölge yatırım ve işletmeciliği gibi sektörlerde çağdaş ve yenilikçi çalışmaları ile gelişimini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana düzenli bir büyüme içerisinde olan Öztek Şirketler Grubu; var olduğu her sektörde ve yatırımlarında en yüksek kalitede iş yapmanın, ciddi çalışmanın ve Türkiye’ye hizmet etmenin ödülünü; yerel ve küresel ekonomide önemli bir aktör haline gelerek elde etmiştir.
 
LEA, Öztek Şirketler Grubu’nun gayrimenkul sektöründe, kendi arsaları üzerinde kaliteli, çağdaş ve fonksiyonel yapıları hiçbir finans kaygısı taşımadan, hızla hayata geçireceği yeni markasıdır. Öztek Yapı A.Ş. farklı proje arayan yatırımcılar için yepyeni bir projeksiyon sunmaktadır. Çağlayan ve Kâğıthane başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli semtlerinde çağdaş ve fonksiyonel ofis ve iş yerleri; Bodrum ve Çeşme’de ise benzeri olmayan eşsiz lokasyonlarda özel konut alternatifleri üreten LEA, tüm bu değerli projelerini ‘geleceğe armağan’ edecektir.

Tel: 0212 241 2000
Fax: 
Email: info@lea.com.tr
Adres: Ayazma Yolu Okul Sokak No: 10 Öztek İş Merkezi İstanbul / Kağıthane

Lea Projeler Haritası

Lea Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.