|   |  Lens Yapı Grup Firması
Lens Yapı Grup

Lens Yapı Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 3

Lens Yapı Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Lens Yapı Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Lens Yapı Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Lens Yapı Grup Hakkında

Kurumsal

Geleceğe Dair Bir Hayalimiz Var

Lens Yapı Grup Hakkında

Lens Yapı Grup, mükemmelliği ve şeffaflığı ilke edinmiş, yenilikçi ve vizyoner bakış açısına sahip bir şirket idealiyle hayat buldu. Dinamik, heyecanlı ve dürüstlüğünden asla ödün vermeyen bir yapı. Yeni ve çok farklı bir soluk. Geçmişini unutmadan daima geleceği hedefleyen, geleceğe ışık tutan bir marka. İnşasına başladığı ilk projesi olan Lens İstanbul Projesi ile sektöre adımını atan Lens Yapı Grup, çalışmalarına ve yeni projelerine hız kesmeden devam ediyor. 

Çünkü önünde gerçekleştirilmesi gereken hayaller ve ulaşılması gereken çok güzel bir gelecek var.

Değerlerimiz

İleri teknoloji ile doğru malzeme kullanımı. 
Kaliteden taviz vermemek.
Doğayı ve çevreyi kirletmeden doğru mimariyi yapmak. 
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.
Yaşam standartlarını yükseltmek
İnsanlara bir ev değil, yaşam alanı bir hayat sunmak.

Misyon

Tek kelimeye odaklandık. O da "insan". Kainatın en kıymetli varlığına yaşam ve iş alanları oluştururken,  çevreyi, kaliteyi ve konforu her zaman ön planda tutuyoruz. Her zaman standartların üzerinde projeler ile var olmayı bir misyon olarak benimsiyor ve projelerimizin en ince ayrıntısına kadar büyük özen gösteriyoruz.

Vizyon

Tüm projelerimizi geleceğe odaklı olarak planlıyoruz. Yaşayanların nefes alacağı, rahat edeceği, mutlu olacağı yapıları hayata geçirmek en büyük hedefimiz... Büyük değişimlerin yaşandığı dünyamızda, geçmişten aldığımız ilhamı yeni projelerimiz ile geleceğe taşıyoruz.

Kariyer

Tecrübelerimizi Paylaşmak ve Birlikte Daha Büyük Başarılara Yürümek İçin Hazırız

İnsan Kaynakları Politikamız

Lens Yapı Grup insan kaynakları politikası temelde "doğru pozisyonlara doğru kişileri dahil ederek yüksek performans elde etmek" ilkesi üzerine kuruludur.
Lens Yapı Grup, sürdürülebilir başarısını ve rekabet gücünü çalışanlarının tecrübesine ve çeşitliliğine borçludur. Farklı eğitimsel ve mesleki geçmişten gelen Lens Yapı Grup çalışanları, deneyimleri, yetkinlikleri, fikirleri ve bireysel özellikleriyle, müşterilere kolayca farklı bakış açıları sunabilmektedir.

Lens Yapı Grup, şirket çalışanlarına eğitim olanakları sunar, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak da üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedefler. Bu hedef ile, çalışanlarının yetkinliklerini kurumsal deneyimleriyle geliştirmeleri ve kariyer hedeflerine ulaşmaları için en uygun ortamı hazırlamaya çalışmaktadır. Lens Yapı Grup, personeline sürekli yatırım yapmakta ve çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

Telefon: 0216 455 6304
Fax: 0216 455 6308
Email: info@lensyapigrup.com
Adres: Atatürk Mah. Gülnihal Sok. No:8 34758 Ataşehir İstanbul TÜRKİYE

Lens Yapı Grup Projeler Haritası

Lens Yapı Grup Projeleri

Lens Yapı Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.