|   |   |  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

Ziyaretçilerine açık havada alışveriş imkanı sunan, Kurtköy’ün en büyük markalı konut projesi Lens Yaşam Merkezi, Türkiye’nin en büyük açık hava konseptli çarşısı da. Koronavirüs sürecinin devam ettiği bugünlerde AVM’ler ardı ardına açılırken, Lens Yaşam Merkezi de açık hava çarşısı olması dolayısıyla ziyaretçilerinin kaliteli ve sağlıklı alışveriş yapmalarına imkan tanıyor. Tüm mağazaların dezenfekte edildiği ve tüm önlemlerin alındığı Lens Yaşam Merkezi, aynı zamanda geleceğin yeni nesil alışveriş anlayışı olan açık hava yaşam merkezi dönemini de başlatıyor. Konumu itibariyle de dikkat çeken, son dönemlerde İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgesi Kurtköy’de bulunan Lens Yaşam Merkezi; İstanbulluların yeni cazibe merkezi olmaya aday. İstanbul Kurtköy’de alışveriş hayatına yeni bir soluk kazandıran Lens İstanbul Yaşam Merkezi’nin en büyük özelliği, ziyaretçilerin sokaklarda veya caddelerde dolaşırken alışveriş yapma keyfini vermesi. Her yaştan insana hitap eden Lens Yaşam Merkezi; e-bebek, Migros, Sahan, Big Chefs, Happy Moons 100’e yakın seçkin mağazası, keyifli vakit geçirilecek kafeleri ve sosyal aktivite alanlarını aynı çatı altında buluşturarak tüketicilerin hem yemek yiyip hem de alışveriş yapabilme olanağı sağlıyor. Son dönemde yükselişe geçen açık hava konseptini yaşatan Lens Yaşam Merkezi, İstanbulluların özellikle yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde nefes alabilecekleri keyifli zaman geçirebilecekleri bir yer olmasıyla da fark yaratıyor.

Şirket Haberleri

Etiketler
Lensistanbul Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

 • Açık hava yaşam merkezine ilgi artacak
  Açık hava yaşam merkezine ilgi artacak

  2023 yılına kadar mevcutta olan 436 AVM sayısının en fazla 470’e çıkmasının beklendiğini belirten Lens Yaşam Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi ve Gayrimenkul Geliştirme Danışmanı Can Aydınoğlu, koronavirüs sonrasında açık hava yaşam merkezlerine ilginin daha fazla artacağına ve yatırımların bu yönde olması gerektiğine dikkat çekiyor.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.