|   |   |  Levent’in yükselen yıldızı Alya Teras’tan yüzde 30 peşinat, 24 ay taksit ve kişiye özel ödeme fırsatı!

Levent’in yükselen yıldızı Alya Teras’tan yüzde 30 peşinat, 24 ay taksit ve kişiye özel ödeme fırsatı!

2+1 dairelerin fiyatları, 630 bin TL’den başlıyor.

Levent’in yükselen yıldızı Alya Teras’tan yüzde 30 peşinat, 24 ay taksit ve kişiye özel ödeme fırsatı!

Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnanlı ortağı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul imzası taşıyan Alya Teras, yatırımcı dostu ödeme seçenekleriyle dikkat çekiyor. “Hayat Her Dakika” sloganıyla, “Şehrin ortasındaysan daha ne istersin?” diyerek kazançlı bir yatırımın kapılarını aralayan projede, yüzde 30 peşinat, 24 ay taksit ve kişiye özel ödeme fırsatı yatırımcıları bekliyor. Büyükdere Caddesi’nin yanı başındaki konumu ve üst düzey donanımıyla Levent’in yükselen yıldızı olarak gösterilen projede; 2+1 dairelerin fiyatları, 630 bin TL’den başlıyor.

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün en yenilikçi markalarından Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat, pandemi döneminde de inşaat çalışmalarında hız kesmedi. Bu yılın şubat ayında, “Şehrin ortasındaysan daha ne istersin?” diyerek talep toplamaya başlayan proje, şimdi de yatırımcılarına cazip bir teklif sunuyor. Büyükdere Caddesi’nin yanı başındaki merkezi konumunun yanı sıra, sunduğu üst düzey konfor ile de ciddi bir taleple karşılaşan proje; yatırımcıları yüzde 30 peşinat, 24 ay taksit ve kişiye özel ödeme avantajıyla buluşturuyor. “Hayat Her Dakika” sloganıyla, şehrin merkezinde, yeni bir yaşam standardı sunmaya hazırlanan projede; büyüklükleri 53 ile 130 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 olmak üzere toplam 129 daire ve 8 dükkân yer alıyor. Fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken daireler birleştirilerek, 3+1 ve 4+1 büyüklüğe dönüştürülebiliyor.

Talep, yeni bir teklif doğurdu

Akkuş Gayrimenkul ve Lübnanlı El Khatip Group ortaklığıyla kurdukları BOSS4 Gayrimenkul İnşaat olarak bir yandan inşaat çalışmalarını hız kesmeden sürdürürken, diğer yandan sundukları ödeme kolaylıklarıyla da yatırımcılarla köprü kurduklarını vurgulayan Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, “Ortaklığımız sayesinde çok sayıda Alya markalı projeye imza attık. Son projemiz Alya Teras’ta ise bu zamana kadar sektörde elde ettiğimiz köklü tecrübe ile Levent’te çok iddialı bir projeye giriştik. Alya Teras’taki iddiamıza yatırımcılarımız da sahip çıktı. Hem konumu hem de donanımıyla projemizi Levent’in yükselen yıldızı olarak tanımladılar. Geçtiğimiz şubat ayında talep toplamaya başladık. Pandemiye rağmen talepte hiç hız kesmedik. Son dönemde ise talep ciddi bir ivme kazandı. Buradan yola çıkarak yatırımcılarımıza çok cazip bir teklif sunarak, onları yüzde 30 peşinat, 24 ay taksit ve kişiye özel ödeme avantajıyla buluşturuyoruz” diye belirtti.

Abdülkadir Akkuş, proje hakkında şu bilgileri verdi:

Kalabalık ve çekirdek ailelere özel fonksiyonel daireler

“Yatırımcılarımızdan aldığımız talepler; Alya Teras’ın konumu, donanımı, konsepti ve sağladığı yüksek katma değerle sektörde örnekle gösterilen bir proje olduğunu gösteriyor. Levent, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olması itibariyle bir inşaat projesi için en doğru lokasyonlardan biri. Biz de Büyükdere Caddesi’nin yanı başında konumlandırdığımız projemizin merkezi konumunu; üst düzey donanım, konfor ve yüksek katma değerle işleyerek projemizi daha da avantajlı hale getirdik. 1 dönüm arazi üzerinde, 15 katta, 129 daire ve 8 dükkândan oluşan projemiz, 53 ile 130 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine sahip bulunuyor. Fonksiyonel özelliklere sahip dairelerimiz istenildiği takdirde birleştirilerek, 3+1 ve 4+1 büyüklüğe dönüştürülebiliyor. Dolayısıyla projemizde kalabalık ailelere de çekirdek ailelere de yer var. Projemizin en üst katında sosyal donatı alanı olarak tasarladığımız terasımızda lüks ve konforu buluşturuyoruz. Eylül 2021’de teslimlere başlayacağız.”

Hayatın merkezinde

İstanbul’un en çok değerlenen bölgesi levent’te, Büyükdere Caddesi’nin yanı başında yer alan Alya Teras, merkezi lokasyonuyla hayatın her dakikasına dinamizm kazandırıyor. 4’üncü Levent metro istasyonuna 4 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan proje; civardaki alışveriş ve iş merkezlerine ortalama 5 dakika, TEM Otoyolu’na 4 dakika, E5 Otoyolu’na 9 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 11 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Minimal yaşamlar için maksimum konfor

Minimal yaşamlar için maksimum konfor anlayışıyla tasarlanan Alya Teras’tayer alan dairelerin her metrekaresi, maksimum düzeyde konfor izleri taşıyor. En modern yapım teknikleri kullanılarak, Mimar Hakan Saçık imzasıyla hazırlanan proje büyüklükleri;53 ile 130 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine sahip 129 daire ve 8 dükkândan oluşuyor. 15 kattan meydana gelen projenin en üst katında, sosyal donatı alanı olarak teras yer alıyor. Yatırımcılara farklı bir dinlenme alanı sunulan terasta yer alan gökyüzü yatakları ve şöminesiyle de hayatın her dakikasını daha da anlamlı hale getiriyor. Sunduğu 7/24 güvenlik hizmetiyle de ayrıcalıklı yaşam alanlarının vazgeçilmesi olan kusursuz bir güvenlik donanımı sunuyor.

Akkuş Group Hakkında

1988 yılında kurulan Akkuş Group, tekstil, akaryakıt, eğitim, kimya ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 1993 yılında tekstil sektörüne adım atan grup, 2006 yılında kurduğu tekstil üretim tesisi ile sektörde hızlı bir büyüme gerçekleştirerek Türkiye’deki en büyük 500 şirket sıralamasına girmeyi başarmıştır. Tekstil sektöründe elde ettiği bu başarı, grubun akaryakıt ve inşaat sektörlerine giriş yapmasını tetiklemiştir. Mardin Organize Sanayi Bölgesi, Avcılar Ambarlı ve Güneşli de olmak üzere sahip olduğu 3 tesisinde ürettiği tekstil ürünlerinin tümünü Avrupa’ya ihraç eden grup, bünyesinde bine yakın bir istihdam yaratmaktadır.

Tekstil ve kimya sektörlerinde elde ettiği köklü tecrübesini finansman gücüyle birleştirerek 6 yıl önce Akkuş Gayrimenkul ile inşaat sektörüne giriş yapan grup, 2 yıl önce Lübnanlı iş ortağı El Khatib Group ile kurduğu BOSS4 Gayrimenkul şirketi ile Alya markası adı altında yeni projeler geliştirmektedir. Önümüzdeki 2 yıl içinde 250 milyon TL’lik yatırımla 500’ü aşan konuta imza atmayı hedefleyen grup, Alya Projelerine yenilerini eklemeye hazırlanmaktadır.

BOSS4 Gayrimenkul Hakkında

BOSS4 Gayrimenkul, gayrimenkul ve inşaat sektöründe yenilikçi ve çevreci bir anlayışla çok sayıda prestijli projeye imza atan Akkuş Gayrimenkul’ün sektördeki gücünü; 1993 yılından bu yana inşaat, ticaret, altyapı, tarım gibi alanlarda sürdürdüğü projeler için Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştiren, büyük yatırımcılar için yatırım portföyleri oluşturan Lübnan’lı El Khatib Group ile birleştirerek, 2017 yılında kurduğu bir şirkettir. Akkuş Group, şirketin ortakları arasında en büyük temsil gücüne sahiptir. Bu kapsamda, Türkiye’de gerçekleştirilecek yenilikçi ve alanında öncü projelerin gelişim aşamasından yapımına kadar tüm süreçlerin danışmanlığını, Akkuş Group üstlenmektedir. İki şirketin güç birliği ile kurulan BOSS4 Gayrimenkul, ilk olarak Beylikdüzü’nde Alya Grandis’i sektöre kazandırmıştır. Şirketin Beylikdüzü bölgesinde geliştirdiği projelerinden olan Alya Onist’in Eylül 2020’de, Alya Marin’in Aralık 2020’de, Levent’de yer alan Alya Teras projesinin ise Eylül 2021’de teslim edilmesi hedeflenmektedir.

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • 3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor
  3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor

  Milyonlarca insanın önünden gelip geçtiği, İstanbul’un en değerli eserlerine bugüne kadar ev sahipliği yapmış Topkapı’da yükselecek olan TOPAZ Residence, şehrin siluetine saygılı 13 katlı iki rezidans bloğu ve bu blokları birbirine bağlayan 3.780 m2 paylaşımlı ofis alanından oluşuyor.

 • MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR
  MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR

  Emlak Konut güvencesi ve Pasifik vizyonuyla Ankara’nın gerçek merkezinde inşa edilen tek parselde Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara’nın ticari ofis blokları lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor

 • AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU
  AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU

  Artaş İnşaat’ın merakla beklenen projesi Avrupa Konutları Çamlıvadi, son yıllarda görülmemiş bir ilgiyle satışa sunuldu. Kısa süre önce satışa çıkan projede, konut alıcılarının oluşturduğu yoğun ilgi nedeniyle satış ofisi fazla mesai yaparak müşterileri kabul etti.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.