|   |  Lider İnşaat Kağıthane Firması
Lider İnşaat Kağıthane

Lider İnşaat Kağıthane

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Lider İnşaat Kağıthane, konut, ofis ve residence projeleri, Lider İnşaat Kağıthane hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Lider İnşaat Kağıthane ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Lider İnşaat Kağıthane Hakkında

HAKKIMIZDA

17 Şub 2016

Kağıthane’nin köy olarak kuruluşundan itibaren o günün teknik koşullarına göre çok sayıda inşaat yapıp birçok Kağıthaneli dostlarımız ve hemşehrilerimizi konut sahibi yapan babamız Ahmet kalfanın( Ahmet Parlakyıldız’ın) onurlu ticari geçmişine laik bir şekilde ticari faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Yönetim kurulu ve firmamızın kurucularından Ali İhsan Parlakyıldız başkanlığında,1994 yılından itibaren “Lider İnşaat” ve” Asil Yapı” şirketleriyle inşaat sektöründe yaptığı konutlarla insanlara yaşam alanı oluşturmaktadır.

Müşterilerimizle karşılıklı güven ve iyi bir ekip ruhuyla Lider İnşaat olarak sektörde isminden söz ettiren bir markayız…

MİSYONUMUZ

Lider inşaat ve kardeş markamız asil yapı olarak   mühendislik biliminin ve yapı teknolojilerinin son gelişmelerini inşaat sektörüne aktararak insan hayatını esas alan güvenli , modern , yapılar üretmek.

Mimarlık bilimini “ kenti  imar etmek olarak idrak edip” farklı tasarımlarla kentin ruhunu yücelten tarihsel ve kültürel kimliğine saygı duyan kentin hikayesinde var olan özgünlüğü ve zenginligi     kalıcı kılan projeler geliştirmek.

İnsan odaklı çalışma ve üretim bilincimizle kültürel ve sosyal yapımıza saygılı, çevremize ve doğaya duyarlı yapılar inşa ederek değer yaratmak.

Saygı ve güven temeline dayalı ekip anlayışımızla   en iyi vasıflardaki personeli ve insan gücünü istihdam ederek müşteri memnuniyetini önemseyen hizmet   bilincimizle   kurumsal kültürümüzü yüceltmek.

VİZYONUMUZ

İnsana ve çevreye saygı prensibiyle ürettiğimiz konut ve ticari mekan projelerimiz vesilesiyle şirketimize duyulan güven ve saygınlığa layık olmak için artan sorumluluk duygusuyla çalışmak.

Lider inşaat ve asil yapı olarak projelerimizi yeniliklerle sürekli zenginleştirip   son derece güvenli sağlam modern yapılar üreterek saygın şirketler arasındaki konumumuzu sürdürmek.

Proje bölgelerimizde yaptığımız örnek çalışmalarla inşaat sektöründe kalite ve   standardı yükseltip değer artışını gerçekleştirmek. Ticareten varlık sebebimiz olan değerli müşterilerimize modern yaşam alanları ve karlı yatırım fırsatları sunarak bölgeye ve ekonomiye katkı sağlamak.

En önemlisi lider inşaat ve kardeş markamız asil yapı olarak müşterilerimizle beraber güçlü bir aile inancıyla büyük başarılara birlikte yol almak.

Telefon: 0212 294 9699
Fax: 0212 294 9699
Email: info@liderinsaat.com.tr
Adres: Merkez Mah. Çobançeşme Cad. No:2/3 Kağıthane / İstanbul

Lider İnşaat Kağıthane Projeler Haritası

Lider İnşaat Kağıthane Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.