|   |  Lik Yapı Firması
Lik Yapı

Lik Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 13

Lik Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Lik Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Lik Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Lik Yapı Hakkında

Lik yapı kurulduğundan itibaren taahüt ve çözüm kuruluşu olarak kurumsallaşmış yapısıyla çağdaş teknolojiye egemen deneyimli yetişkin insan gücümüzle genel mütahitlik hizmetleri alanında dünya standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak Lik yapının vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır. Lik yapı inşaat Türkiyenin değişik illerinde modern mimarinin en güzel örneklerin sunulduğu siteler, toplu konutlar, fabrikalar ve okullar inşa etmiştir. Ayrıca bünyesinde örme kumaş, üretimi, mamül, bayan, çocuk ve erkek iç ve dış giyim imalatı yaparak Avrupa ülkelerine ihracaatını gerçekleştirmektedir.
 
Firmamız Türkiye'nin çeşitli illerinde ( İSTANBUL –ANKARA- MERSİN –ADANA –TRABZON ) yüzlerce konut ticari alanlar ve okul projelerini yapmış , yeni projelere imza atmaya devam etmiştir.

Hedefimiz müşteri memnuniyetinde örnek bir kuruluş olmak ve karlı bir portföy sunmaktır. Lik yapı kaynaklarını verimli kullanmaya yönelik çevreci yatırımlarla kendini geliştirmeyi hedef etmiştir. Lik yapı toplumsal yaşama katkıda bulunan yarattığı müşteri memnuniyetiyle örnek bir kurum olma yolunda ilerlemektedir. Projeleri ile başta konut alıcılarına iyi bir yaşam alanı , karlı bir yatırım sunmaktadır.

Tel: 444 8 545
Fax: 0212 855 5902
Email: info@likyapiinsaat.com.tr
Adres: Adnan Kahveci Bulvarı, İstanbul Caddesi No:68/A Gürpınar İstanbul / Büyükçekmece

Lik Yapı Projeler Haritası

Lik Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.