|   |   |  Lilyum Premium Evleri Projesi
 • Lilyum Premium Evleri
  Lilyum Premium Evleri

Lilyum Premium Evleri Projesi

 • Karaburun / İzmir
 • Teslim Tarihi: Aralık 2020
 • Fiyat Aralığı: 535.000TL - 2.500.000TL
 • Metrekare Aralığı: 80 m2 - 345 m2
 • Daire Tipleri: 1+, 2+, 3+, 4+, Villa
 • Kampanya:
 • Favorilerime Ekle

Lilyum Premium Evleri Fiyatları ve Genel Özellikleri

Yarımadanın bütününde yapılacak yapılar maximum 12.5m yüksekliktedir.

Arazi eğiminden yararlanılarak, bodrum katı yapmakla ve yapıları şaşırtmalı koymakla, salonların manzara görmesi, şehirlerin çok katlı yapılarından bıkan kişilere, ağaçlar arasında, doğa içinde kaybolan bir yerleşme sağlanmıştır.

Yarımadanın eğim analizi yapılarak, villa birimlerinin birbirinin üzerinden manzara görebilmeleri için yarımadanın eğim münhanilerine paralel değil, dikine uzun parseller halinde planlanması yapılmıştır.

Bu yerleşim tarzıyla, gerekse çapraz konumlandırmayla, villalar salonunun, denizi bütün ön cephesiyle görebildiği bir yerleşme elde edilmiştir.

Kıyı otellerine özellik kazandıran hizmetleri, yerleşme bütününün kullanabileceği ölçekte gerçekleştirilmesi esas alınmıştır.

Hizmet dükkanlarının yanısıra termal havuz, wellnes, spa, çok büyük tema park ve denize kadar uzanan kaydıraklarıyla aqua park, 2 amfi, yüzme havuzları, düğün ve büyük partilerin gerçekleştirilebileceği klüp binası ve bunun havuz başı bölümleri ile bölgenin tam kapsamlı hizmetleri alması amaçlanmış olup yerleşimin değerine katkı sağlayacak şekilde planlama yapılmıştır.

Villalar

Yüksek salonları, zengin yatak odalarıyla, zengin konakların yaşam zenginliğine ve villa içinde ilişkiler bütünlüğüne sahiptir.

Villalar optimal bir kullanım ekonomisi gözetilerek yol konumlarına göre, önden ve arkadan girişli olarak iki ana tipe ayrılmıştır. Salon dışındaki yatak odaları ya bir asma katla manzaraya uzanmakta veya odaya ait bir özel avlu bahçeye sahip olmaktadır.

Villalar gündelik kullanım için bir arabalık kapalı bir garaj, birden fazla araç için, yerleşme girişinde kapalı katlı garaj olacak şekilde planlanmıştır.

Göl Yalıları

Bir göl etrafında içe dönük yalı villalardan oluşan ahşap görü- nümlü yapı gruplarından oluşmaktadır.

Evlerin önünden doğrudan suya girilebilen, hatta suyun göllerin içe giren uzantılarında özel, gözlerden uzak yüzme imkanı sağ- layan ve güneşlenebilen bu özgün yerleşme parçalarıyla projeye yüksek bir değer kazandırılmıştır.

Mahremiyet ve suya yakınlık, muhafazakar görüşlü ailelere ara- dıkları yaşam tarzını sağlayacaktır.

Gölün ortasındaki sıra adalar, iki tarafın birbirini görmesini en- gelleyen ağaç ve bitkilerle çevrili restoran, kahvaltı yeri, lap ha- vuzu gibi toplu hizmetlere ayrılmıştır.

Göl için yükseltilen arazinin etrafındaki yol boyu altında geniş bir garaj planlanmıştır

Yalı esprisini vurgulamak için yapılar ve deckler ahşap kaplama yapılacaktır.

Göl Rezidanslar

Residans apartmanlar, Residans Göl Evleri, Residans Villalar, Resort uzantısında, işletmelerinde belirli bir birliktelik olacak şekilde yerleş- tirilmiştir.

Eğim bakımından kademeli yerleşmeye müsait residans apartman blok- larının lüks 1+1 ünitelerinin bahçe gibi kullanabilecekleri geniş ve ha- vadar terasları vardır. Arazi eğiminden yararlanılarak elde edilen bod- rum katının, yollardan hizmet alan arka tarafı garaj, ön tarafı ise büyük bir göl kıyısında plaj olarak kullanılacaktır. Bu katlı residans üniteleri- nin karşısında gene göl üstündeki müstakil göl residansları, bir yandan gölden yararlanırken diğer yandan manzaraya yönlendirilmiştir.

En ön alt kademede vip müşteriler için müstakil su üstü residans villa- ları yer almaktadır. Bu villaların yoldan girişi garajların yer aldığı bod- rum katından olacaktır.

Göl-havuz üzerinde bu bölüme hizmet veren su üstü restoranları barlar ve çeşitli diğer hizmetler birimleri yer almaktadır.

Yoğunluk sınırlaması ve kat kullanımı yönünden yatak sayısı küçük kalan resort. Buradaki villalar residansları maliklerinin rızası ile kira- layabileceklerdir.

Bu kiralamadan, villalar otel hizmetlerinden yararlanırken bir yandan da katkı alabileceklerdir. Tefrişli olarak kiralanabilecek bu üniteler, otel hizmetlerini alan bir tür lüks apart rezidanslar olarak planlanmıştır.

Rezidanslar

Evin bakımını minimalize eden ve önlerindeki arkatlı yollardan kıyı hizmetlerine ulaşılan, arkatlı yaya yolu üstü sıra evler eski mimarimizin birçok değerli özelliklerine sahip yaşam tarzı zengin birimlerden oluşmaktadır. Evin arkatlı yoldan girişinde kısmen üstündeki yapıyla gölgelikli bir bah- çeyle karşılaşmaktadır. Buranın serinliğinde bütün bir günü geçirme olanağı olacaktır.

Barbekü yeri, wc gibi minimal hizmet alanları, eskilerin günü geçirdikleri hatta misafir kabul ettik- leri yeşil, çiçeklerle çevrili serin mekanlar, bu evleri değerli kılan özelliklerden biridir.

Ayrıca arkatlı yoldan gene aynı serinlikle ve trafik yollarının altından geçerek merkez ve marina aktivitelerine varılabilmektedir.

Manzara gören mekanlar, yokuş üzerindeki yapıların tepesinde oluşturulan balkon – teraslarla sağ- lanacaktır.

Trafik, evin arkasındaki yoldan sağlanmakta, arabaların bu yoldan bahçenin altına park etme olanağı bulmaktadırlar. Yerleşmenin bütün yaya ulaşımı, kıyı tesislerine, marinaya bu yollarla yapılacaktır.

Marina Tesisleri

Marina, ülkemizde alışılagelmişin tersine belde halkıyla yaşayan bir çekim merkezi olarak düşünülmüştür.

Fransa, İtalya kıyılarındaki marinalar gibi canlı bir pazar, sahil bo- yunca yeme - içme alanları olacaktır. İç yollar, butikler, marka dük- kanlarla canlılık kazandırmaktadır.

Marina tesisleri, Fransız sahil şehirlerinin denizi teknelerle şenlendi- ren, gerek yerleşme sakinleri, gerekse denizden gelen tekne sahipleri için denizle karanın birleştiği noktada şenlikli bir merkez oluştura- cak, bunu özgün yerel Ege kıyı mimarisiyle tamamlayacaktır.

Yerleşme de konut sahibi, özellikle bu kişilerden yat sahibi olanların profilleri, bölgeyi özgün bir yer haline getirecektir.

Yunan adalarıyla rekabet edebilecek girdileri sağlayacaktır. Aynı za- manda kıyı kullanımını özelleştiren imkanları beraberinde getiren Marinanın tam teşkilatlı çekek yeri, havuzlu yat kulübü yabancıların Ege’de bir ev sahibi olma taleplerini pompalayacaktır.

Yerleşmedeki villaların her türlü zevk ve talebe hitap etmesi bu zen- gin geleceği sağlayacaktır. Tesisin denize kapısını oluşturan marina, yerleşmenin bir tür dünyaya açılan kapısı olacaktır.

Resort

Arazi eğiminin oldukça uygun olduğu kıyı bölgesinde ultra- lüks olarak planlanmıştır.

Arazi eğimine uyumlu şekilde sıra lüks odaların önlerinde, doğrudan girebilecek havuzlar kademeyi tamamlamaktadır.

Giriş holü üçlü kademelenmeye paraleldir.

Lobi ve lobi bar kademesi ve en önde butik dükkanların ara- sından geçilerek varılan iki kademeli, üst de manzaralı ana lobi olmak üzere altında etrafı soğuk havalarda havuz başı olarak kullanılan bir tür kapalı göl bulunan alt kademe bu- lunmaktadır.

Bu yapı sularla çevrili olup bu grubun etrafında da iki resto- ran grubu yer almaktadır.

Bunlardan biri çocuklu ailelerin kullanımına, diğeri ise ço- cuk gürültüsünden uzak tatil geçirmek isteyenlere dönük olup, iki kanat belirlenen disiplini iki tarafta da sürdürmek- tedir.

Bir yarı kapalı amfi konulmuştur.

Aile bölümünde yer alacak gece kulübü, sessiz bölümde gece eğlence yeri olarak hizmet verecektir.

Denize uzaklığı nedeniyle, otel hizmetleriyle kumsal arasın- da göl üstünde barı ve öğlen snack’leri için ayrı bölümden oluşan, ağaçlarla çevrili bir tür çöl içinde vaha oluşturulmuştur.

Marina Villalar

Marinaya cephe sırtlar üzerinde konumlandırılmış olan 7 adet marina villalar, yat sahibi, prestijli müşteriler için Bodrum, Alaçatı, Çeşme, Kuşadası projelerinde beheri 20 milyon tl üzerinde satılan villalara alternatif, özel olarak tasarlanmıştır.

Lilyum Premium Evleri Kat Planları

Lilyum Premium Evleri Vaziyet Planı

Lilyum Premium Evleri Resim Galerisi

Lilyum Premium Evleri Proje Özellikleri

 • Cafe
 • Açık Otopark
 • Kapalı Otopark
 • Yeşil Alan
 • 24 Saat Güvenlik
 • Mağaza/Ofis
 • Sosyal Tesis
 • Spor Salonu
 • Fitness Salonu
 • Hamam
 • Masaj Salonu
 • Sauna
 • Tenis Kortu
 • Basketbol Sahası
 • Voleybol Sahası
 • Yürüyüş Alanları
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Çocuk Parkı
 • Villa
 • Fiyatlar € 110.000 -

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.