|   |  Lim-Ka İnşaat Firması
Lim-Ka İnşaat

Lim-Ka İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 2

Lim-Ka İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Lim-Ka İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Lim-Ka İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Lim-Ka İnşaat Hakkında

Hakkımızda
 
36 Yıllık Tecrübenin Mimari Markası..
 
Fahri LİMAN tarafından 1980 yılında kurulan Liman İnşaat 1998 yılında Lim-Ka İnşaat Ltd Şti ismi ile faaliyetlerini devam ettirmektedir. Lim-ka İnşaat, sektöründe üst yapı projeleri gerçekleştirmiştir ve bu sahada çalışmalarını sürdürmektedir. Lim-ka İnşaat Ankara'nın çeşitli bölgelerinde birçok projeyi tamamlamış olup güvenilir devamlı gelişen başarılara imza atan bir firma olarak Türkiye'de kalkınmaya katkıda bulunmaya devam etmektedir.
 
KURUMSAL POLİTİKAMIZ
Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne kazandığımız bilgi birikimi organizasyon yeteneği ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanmaktır.
 
PRENSİBİMİZ
Konularında iyi yetişmiş deneyimli insanlarla çalışarak tasarımda, üretime, yapımından, montajına ve işletmesinde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüz deki işleri zamanında ve kaliteli şekilde tamamlamaktır.
 
VİZYONUMUZ
Dünya standartlarında hizmet vermek ve sektörün en başarılı kuruluşlarından biri olmaktır.

Son yıllarda marka değeri hızla artan LİM-KA inşaat geçmişten gelen tecrübesi , finansal gücü ve yapmış olduğu doğru yatırımlarla Türkiyenin yükselen inşaat firmalarından birisidir. Teşekkürler ANKARA

Tel: 0312 700 0006
Fax: 0312 700 0006
Email: info@limka.com.tr
Adres: Bağlıca Mah. 1251 Sok. 1/E4 Ankara / Etimesgut

Lim-Ka İnşaat Projeler Haritası

Lim-Ka İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.