|   |  Lima Yapı Firması
Lima Yapı

Lima Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 4

Lima Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Lima Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Lima Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Lima Yapı Hakkında

Hakkımızda
Firmamız Lima Yapı adıyla ticari faaliyetini sürdürmeye 2007 yılında başlamış, bugüne kadar büyük projelerde yüklenici, taşeron  ve tedarikçi konumlarında bulunmuş bir kadronun sağlam temellere oturttuğu bir şirket olarak hizmet vermektedir.
 
Lima Yapı, konusunda eğitimli uzman ve deneyimli çalışan kadrosuyla hayat verdiği, yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknikleriyle sadece kalitesini değil güvenilirliğinidekanıtlamıştır.
 
Lima Yapı, yeşil alanları, alışveriş merkezleri, sosyal tesisleri ve altyapısı ile sadece kendi alanlarıyla kalmayıp, yakın çevresinde de kalitesinin yükselmesine katkıda bulunmaktadır. Doğal çevreye zarar vermeden oluşturulan konutlar, şehrin bunaltıcı havasından ve gürültüsünden uzaklaşıp soluk alacak bir alan arayanlar için mükemmel bir çözüm oluşturmaktadır.
 
Lima Yapı, tüm çalışanların katılımı ve desteği ile, yapı sektöründe kalite ve değer odaklı, çevreye saygılı, güvenilir, verimli bir kuruluş olarak, yaratacağı farklılık ile kalıcı üstünlükler sağlamaktır.
 
İnsanların mutluluğu için yaşamı kolaylaştırmak ve yaşanası kılmak amacı ile doğanın zorlaştırdığı çevresel etkileri de göz önünde bulundurarak çağdaş teknolojiyi yaşam alanlarına uygulayarak müşterilerimizin huzur ve memnuniyetini sağlamak amacı ile yaşam alanları üretmeye devam ediyoruz.
 
Misyonumuz
Lima Yapı, müşterilerinin değişen yaşam anlayışıyla ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarını belirleyip, insanlara daha rahat ve çağdaş biçimde yaşayabilecekleri ortamlar sunan konut projeleri gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.
 
Vizyonumuz
Lima Yapı olarak gayemiz, günümüz ve gelecek yaşamsal alanların oluşturulacağı projelerde iz bırakabilmek, yüzyılın inşaat teknolojilerine sahip güçlü altyapı, iş deneyimi ve makine parkı ile insanların, kurumların güven duyarak taleplerinin karşılandığı merkez olmak ve çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek hizmet etmektir.

 

Tel: 0312 446 9981
Fax: 0312 446 9984
Email: info@limayapi.com
Adres: Uğur Mumcunun Sokağı 28/10 Büyükesat Ankara / Çankaya

Lima Yapı Projeler Haritası

Lima Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.