|   |  Liv Yapı Firması
Liv Yapı

Liv Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1983

  • Proje Sayısı : 8

Liv Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Liv Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Liv Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Liv Yapı Hakkında

Dünyamızın kendi içinde mükemmel bir dengesi var. Bu öyle bir denge ki, insanoğlu dışında hangi parçasını çıkartırsak çıkartalım yeryüzünün varlığını sürdürmesi imkansızlaşır. İnsanın varlığını sürdürebilmesinin tek yolu da yeryüzüne uygun ve yeryüzüyle uyumlu yaşamaktır. Bugün, geride kalan yıllarda sebep olduğumuz tahribatın sonuçlarını gözle görülür biçimde yaşıyoruz. Oysa hepimiz aynı bilinçle hareket edersek birlikte daha güzel bir dünya yaratmamız mümkün. Livyapı olarak bizler en küçüğünden en büyüğüne her işimizde üç ilkelerimize sadık kalıyoruz;
 
Yeryüzüne uygun ve yeryüzüyle uyumlu yapılar inşa ediyoruz. Livyapı insan ve yeryüzünün uyumunu bozmadan, sağlam ve çevre dostu yapılar inşa eder, estetik değerlere önem verir. İnsana uygun ve insanla uyumlu yapılar inşa ediyoruz. Livyapı asıl hedefin ‘insan mutluluğu’ oluğunu daima hatırlar. Bu noktadan yola çıkarak kullanışlı, ferah, sağlıklı mekanlar inşa eder. Üretici ve tüketici mutluluğunu garantiler.
 
Meslek ahlakına uygun, kaliteli üretim yapıyoruz. Livyapı, şirketin ilkelerini benimsemiş çalışanlarıyla, insan ve yeryüzüne saygılı olmayı, mesleğine bağlı olmayı ve tüm bunların sonucunda kaliteli üretim yapmayı garantiler. İş süreçlerimizde bu üç halkanın birini bile ihlal etmek mutsuzluk demektir. Çünkü bir işin sağlamlığı, zincirin en zayıf halkası kadardır.
 
Tarihçe
1983 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan Şahin İnşaat Ltd. Şti. kurumsallaşmış yapısı ve çağdaş teknolojiye egemen, eğitimli kadrosu ile konut inşaatında dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinerek, kuruluşundan bu yana birçok projeye imza atmıştır. Güvenilir, estetik, kaliteli üretimi hedefleyen firma; lüks konut, site, villa inşaatında ve restorasyon faaliyetlerinde uzmanlaşmıştır.
 
2013 yılında Livyapı ismiyle güncellenen şirket, nitelikli yapı anlayışını, kusursuz alt yapı sistemleriyle birleştirir, yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturur. Livyapı, deneyimli gayrimenkul uzmanlarının rehberliğinde alıcı ve satıcının memnuniyetini gözeten ve gayrimenkul sektörüne profesyonel bir soluk getiren farklı hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Tel: 444 5548
Fax: 0212 573 5244
Email: info@livyapi.com
Adres: Basın Express Caddesi No:2  Halkalı İstanbul / Küçükçekmece

Liv Yapı Projeler Haritası

Liv Yapı Projeleri

Liv Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.