|   |   |  Locamahal’de kazancı artıran fırsatlar

Locamahal’de kazancı artıran fırsatlar

KİPTAŞ güvencesiyle hayata geçirilen Locamahal Veliefendi’de kazancı artıran fırsatlar dönemi başladı. Son derece cazip hale getirilen kampanya ile alıcıların, seçtiği konuta ödediği yüzde 60 peşinat bir sene sonunda yüzde 20 nemalanıyor ve bu tutar satın alınan konutu karlı hale getiriyor.

Locamahal’de kazancı artıran fırsatlar

İstanbulluların en çok tercih ettiği gözde yaşam alanları arasında yer alan Locamahal Veliefendi’de avantajlarla dolu kampanya dönemi başladı. Düzenlenen kampanyada konut alıcıları seçtiği konuta ödeyeceği yüzde 60 peşinat bir sene sonunda yüzde 20 kar payı kazanıyor ve bu kazancını mevcut bakiyesinden düşürebiliyor. Geri kalan bakiyeyi ise faizsiz 36 ay taksit avantajıyla ödeyebiliyor.

915 BİN TL’YE LOCA YAŞAMI

KİPTAŞ, Locamahal ile yaşama dair tüm ayrıcalıkları şehrin kalbine taşıyor. İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Veliefendi’de yükselen proje E-5’in yanı başında, Avrasya Tüneli ve Marmaray’a 5 dakika mesafede konumlanıyor.

36 bin metrekare alan üzerinde 20 bloktan oluşan projede toplam 1.262 konut yer alıyor. Oturum yada yatırım için loca konforunda ayrıcalıklı yaşam alanları sunan Locamahal Veliefendi’de; büyüklükleri 119 metrekare ile 208 metrekare arasında 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan 3 tip daire seçeneği bulunuyor.

Mimari yapısı ve birinci sınıf malzeme kalitesi ile bölgenin sembol projesi olarak öne çıkan Locamahal Veliefendi, yüzde 1 KDV avantajıyla yatırımcılara sunulurken projede 2+1 daireler 915 bin TL’den başlıyor.

Aralık 2020’de tamamlanacak projede inşa çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Lojistik Gayrimenkulde Yeni Bir Yatırım Alanı
  Lojistik Gayrimenkulde Yeni Bir Yatırım Alanı

  GİSP (Gayrimenkul İçin Strateji Platformu) tarafından düzenlenen ‘Gayrimenkul Sektöründe Lojistik Yatırımları’ konulu Yuvarlak Masa toplantısında, Lojistik yatırımlarının gayrimenkul sektörü içindeki yeri, önemi, mevcut durumu ve gelecekte yapılması gerekenler, tüm yönleri ile masaya yatırıldı.

 • Gurbetçi tatile geldi, “ev”lendi
  Gurbetçi tatile geldi, “ev”lendi

  Haziran ayıyla birlikte yurt dışında yaşayan Türkler, tatil için Türkiye’ye gelmeye başladılar. KDV indirim fırsatının devam etmesi, döviz kurundaki yükseklik, cazip ödeme koşulları gurbetçiyi yatırım aracı olarak konuta yönlendirdi.

 • İnşaatta sektöründe ciro yüzde 14 azaldı
  İnşaatta sektöründe ciro yüzde 14 azaldı

  Nisan 2019 Ciro Endeksleri acıklandı. Sanayi, inşaat, ticaret ve hizmet sektörleri toplamında takvim etkilerinden arındırılmış ciro endeksi, 2019 yılı Nisan ayında bir önceki yılın aynı ayına göre %14,9 arttı. İnşaatta ise ciro azaldı.

 • Takas Kampanyası ile eskisini getirip yenisini alacak!
  Takas Kampanyası ile eskisini getirip yenisini alacak!

  Gayrimenkul ve inşaat sektörünün yenilikçi markası İnsay Yapı, 'Ondörtüç Pendik' projesinde uyguladığı Takas Kampanyası aracılığıyla, yatırımcıları ayrıcalıklı bir fırsatla buluşturuyor. Kampanya ile, yatırımcılar eski dairelerini getirip, projeden yepyeni bir daire sahibi olabiliyor. Yatırımcıların mevcut daireleri, projeden istedikleri dairelerle takas yapılıyor.

 • Univa’ya Yoğun Talep! Bir Ayda 7 Milyon TL’lik Gelir!
  Univa’ya Yoğun Talep! Bir Ayda 7 Milyon TL’lik Gelir!

  Türkiye’de bir ilke öncülük ederek gayrimenkul sektöründe yeni bir yatırım modelini hayata geçiren Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, hem yerli hem de yabancı yatırımcıların yakın markajına girdi.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.