|   |  Luxera Gayrimenkul Firması
Luxera Gayrimenkul

Luxera Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 5

Luxera Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Luxera Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Luxera Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Luxera Gayrimenkul Hakkında

Misyonumuz
Luxera markası olarak öncelikli misyonumuz; geleceğe yatırım yaparak düşlerdeki yaşam alanlarını imar etmektir. Ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmak ve ideallerin ötesinde, özel projelerle her biri bir öncekinin önüne geçen çalışmalarla hizmet sunmaya devam etme inancı içerisindeyiz.
 
Luxera doğduğu günden itibaren en kalite üreticiler ile çalışıp, yıllarca değer kazanan eserler üretmeyi amaçlamaktadır. Daire içi planlar haricinde sosyal alanları ile de huzur dolu mekanlar tasarlamak için alanında en iyi mimar ve iç mimarlar ile projelerini geliştirmeye devam edecektir.
 
Vizyonumuz
Geçmişten aldığımız güçle ve kalite-güven-hizmet kesişimi doğrultusunda ideali sağlamak ve bu doğrultuda örnek gösterilen bir numaralı marka olmak öncelikli vizyonumuzdur.
 
Luxera markası olarak ilke imza attığımız bu projede sadece bir rezidans inşaa etmek değil mutlu ve huzurlu aileler yaratmak istiyoruz.
 
Bu doğrultuda yıllar içinde farklı sektörlerde kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikimler doğrultusunda yorulmadan hizmet etmek ve hizmet sürekliliğini sağlamak her zaman önceliğimiz olacaktır.
 
Değerlerimiz
 
Luxera olarak hizmeti öncesi ve sonrasıyla bir bütün olarak ele alırız. Bu doğrultuda tüm çalışmalarımızda da aynı özveriyi, çalışma arzusunu, hassasiyeti ve yaratıcılığı gösteririz. Güven duyulan bir firma olmak adına iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve de çalışanlarımıza karşı dürüst ve şeffaf olmaya özellikle dikkat ediyoruz. Bu değerlerimiz de beraberinde müşteri ve çalışan memnuniyetini getiriyor. Luxera olarak mükemmeli arayan, istikrarlı ve gelişen bir firma olmamızı tam da bu değerler sağlıyor. Projelerimizi beklentiler doğrultusunda oluşturuyor, standartların üstünde, kaliteli yaşam alanları sunuyoruz.

Tel: 0212 601 0118
Fax: 0212 601 0118
Email: info@luxeraresidence.com
Adres: Göztepe Mh. Maslak Cd. No:7/1 İstanbul / Bağcılar

Luxera Gayrimenkul Projeler Haritası

Luxera Gayrimenkul Projeleri

Luxera Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.