|   | 
M.Ceyhan İnşaat

M.Ceyhan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1984

  • Proje Sayısı : 1

M.Ceyhan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, M.Ceyhan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve M.Ceyhan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

M.Ceyhan İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA


M.Ceyhan İnşaat Yapı Teknolojileri, 1984 yılından bu yana inşaat sektörüde faaliyet gösteren, mühendis, müteahhit ve mimarlardan oluşan genç girişimciler tarafından 2006 yılında kurulmuştur. İş anlayışı "Geleceği İnşa Etmek" üzere kurulmuştur. Bu hedefini gerçekleştirmek için projelerinde en son tekolojiyi kullanarak, mimari açıdan işlevsel olmasının yanı sıra estetik görntüsüyle göze çarpan, üstün kalitede malzemeyle yapılar inşa etmiştir.

 

M.Ceyhan İnşaat Yapı Teknolojileri'nin inşa ettiği iş merkezi, Okul, Fabrika, Konut gibi pek çok farklı yapı azmanında teslim ve kaliteli üretimle hizmete sunulmuştur. M.Ceyhan Yapı Teknolojileri sağlam, modern, kalıcı ve işlevsel çözümler sunan projeleriyle sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

MİSYON & VİZYON

Faaliyet gösterdiği sektörlerde itibarı, güvenilirliği ile tanınan M.Ceyhan İnşaat Yapı Teknolojileri, kurumsal planlarını, stratejilerini ve hedeflerini sürdürülebilirlik temelinde yürütmektedir.

 

Bu uzun vadeli bakış açısıyla, geçmişle gelecek arasında bir köprü olmayı öngören M.Ceyhan İnşaat Yapı Teknolojileri, ulusal ve uluslararası çapta yatırım ve işbirliğiyle Türkiye’nin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tüm dünyaya tanıtmak ve Türkiye’nin marka değerini yükseltmeyi kendine misyon edinmiştir.

 

Güvenilir, kalıcı ve büyüyen bir oluşum olma özelliğini, bünyesindeki profesyonel ve azimli ekibinin çalışmaları sayesinde, ürün ve hizmet sunduğu alanlarda her zaman yeniliklere imza atarak sürdürmeyi amaçlamaktadır.

 

ÇEVRE POLİTİKALARI

İlgili tüm yasa ve yönetmeliklerle belirlenen standartlar uygulamaya alınır.

Doğal kaynak kullanımını azaltmak ve mümkün olduğunca tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimine yönelinir.

Üretimden ve diğer faaliyetlerimizden kaynaklanan atıklar, uygulanabildiği her durumda ve her sahada en aza indirilerek kirliliğin önlenmesi sağlanır.

Yatırım kararları alınırken, çevresel kıstaslar dikkate alır.

Tüm faaliyetlerimizde, bunların çevreye olabilecek etkileri konusunda tedbirli ve dikkatli davranılır.

Çevre Yönetim Sistemi geliştirilmiştir ve bu sistemin etkin olması ve güncel tutulması sağlanır.

Acil Durum Riskleri azaltılmaya ça-lışılır.

Çevrenin korunması ile ilgili olarak tüm personelin eğitilmesi sağlanır.

“ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ”‘nin tüm gerekleri yerine getirilir.

İşimizle ilgili üçüncü şahıslara, işletmemize mal ve hizmet veren teslimatçılarımıza ve tedarikçilerimize de sistemimize benzer çevresel standartları uygulamaları konusunda tavsiye ve telkinde bulunulur.

Tel: 0286 316 5002

Fax: 0286 317 1769

Email: info@mceyhan.com.tr

Adres: İstiklal Mah. Köprü Sok. No:10/D Çanakkale / Biga

M.Ceyhan İnşaat Projeler Haritası

M.Ceyhan İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer