|   |  M-Ofis Mimarlık Firması
M-Ofis Mimarlık

M-Ofis Mimarlık

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 5

M-Ofis Mimarlık, konut, ofis ve residence projeleri, M-Ofis Mimarlık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve M-Ofis Mimarlık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

M-Ofis Mimarlık Hakkında

M-Ofis Mimarlık 1997 yılında bir Mimari Tasarım ofisi olarak kurulmuş ve bu tarihten günümüze kadar Sinan Timoçin ve Serkan İğdelipınar öncülüğünde bir çok mimari proje ve yapı hayata geçirmiştir. 

M-Ofis Mimarlık mimari yapının içinde bulunduğu çevre, iklim ve kültürel değerlerle bağını çağdaş ve yalın bir tasarım anlayışıyla yaratarak sunmayı temel prensibi olarak kabul etmiştir. Aynı zamanda fonksiyon ile estetiğin birleştiği yenilikçi ve sürdürülebilir mimari yapıtlar tasarlamak ve bu yapıların bulundukları çevrenin koşullarına göre ve çevresine pozitif yönde katkıda bulunmasını amaçlayan binalar tasarlamayı amaçlamaktadır. 

Tasarımı yapılan her bir mimari yapıt, kurgulanan tasarım kompozisyonu ışığında bazen bulunduğu çevrede bir simge yapı olarak öne çıkan ve çevresini tanımlayan bir eser, bazen de bulunduğu çevre yapılarının kütle oranlarını takip ederek yenilikçi ve yalın bir yapı öğesini o çevreye adapte etmeyi amaçlamak ilkesi takip edilmektedir. 

M-Ofis Mimarlık kurulduğu günden bu yana hem mimari hem de iç mimari olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında ofisler, oteller, konutlar, eğitim yapıları, endüstri yapıları ve kültürel yapılar başta olmak üzere birçok konuda birçok yapı tasarlamış, ayrıca danışmanlık ve mesleki kontrollerini gerçekleştirmek kaydıyla kağıt üzerinde tasarlanan yapılarının gerçeğe dönüşmesinde aktif rol almıştır.

Tel: 0212 287 6450
Fax: 0212 257 0938 
Email: info@m-ofis.com.tr 
Adres: Özden Sokak No:26 D:7 İstanbul / Beşiktaş

M-Ofis Mimarlık Projeler Haritası

M-Ofis Mimarlık Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.