|   |  M. Sacit Güran Kimdir?
M. Sacit Güran

M. Sacit Güran

  • Adı : M. Sacit

  • Soyadı : Güran

  • Şirket : Besa Grup

  • Kategori : Yönetim Kurulu

  • Doğum Tarihi : 1964

  • Pozisyon : Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

  • Faaliyet Alanları : İnşaat

M. Sacit Güran Biyografisi

M. Sacit Güran, 1964 yılında Ankara’da dünyaya gelmiş. Yüksek öğrenimini Gazi Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde yapmıştır. Burada Kamu Yönetimi bölümünü okumuştur.

Okuldan mezun olduktan sonra özel projeler gerçekleştiren Bezci İnşaat şirketinde beş yıl yöneticilik yapmıştır. Bu dönemde Ankara’da Uçar ticaret merkezi, Murat çarşıları ve Galleria Ankara alışveriş merkezi projelerinde görev almıştır.

M. Sacit Güran, 1995 yılında Salih Bezci ile birlikte Besa İnşaat şirketini kurmuştur. Bugün Besa Grubu’nda, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı’dır. Öncesinde olduğu gibi bu şirkette de sayısız konut, alışveriş ve sosyal sorumluluk projelerinde görev almıştır. M. Sacit Güran, görev aldığı bütün projelerin, tasarım ve yönetimi, proje çalışmaları, planlanma çalışmaları, malzeme tedariki, personel yönetimi, pazarlama faaliyetleri, idari, mali, finansal ve hukuki işlerin takibi gibi hemen hemen her aşamasında fiilen çalışmıştır.

M. Sacit Güran, bu arada Ankara Ticaret Odası Meclisi üyeliği başta olmak üzere çeşitli sosyal ve mesleki kuruluşlarda da görev yapmıştır. Evli olan M. Sacit Güran’ın üç çocuğu bulunmaktadır.

Besa İnşaat şirketi, kurulduğu günden başlayarak sayısız kamu ve özel proje gerçekleşmiştir. Bu projeler aynı zamanda bölgenin değer kazanmasına da katkı sağlamıştır.

M. Sacit Güran, ortağı Salih Bezci ile birlikte oluşturduğu misyon ve vizyon doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Hedefinde insan ve doğa, dolayısı ile bireylerin yaşam kalitesi ve refahı vardır. Bunun için teknoloji ve mimarlıktaki en son gelişmeleri yakından izlemekte ve bunları uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlar yapmaktadır. Besa grubu olarak doğru yerde, doğru zamanda ve doğru projelerle bulunmaya ve güçlü adımlarla büyümeye çalışmaktadır. Güvenilen ve herkes tarafından tercih edilen şirketler arasında yer almak ve ülkenin çıkarları doğrultusunda projeler geliştirmek en büyük hedefleridir.

Besa Grup’un bugün yürütmekte olduğu projeler Besa Kule İş Merkezi, Besa Nova evleri ve Yaşamkent Camii projeleridir.

Besa Kule, Ankara’da deneyimli mimar ve mühendislerin birikimi ile yapılan, ofis ve alışveriş merkezinin birleşimi bir iş merkezidir. Besa Nova evleri, yine Ankara’da seçkin, güvenli ve kaliteli bir yaşam alanı sunan konut projesidir. Yaşamkent Camii projesi ise, Ankara’da yapılan bir sosyal sorumluluk projesidir.

M. Sacit Güran, Besa Grubunun vizyonuna uygun şekilde, hizmet verdikleri bütün kuruluşlara ve kişilere, güvenilir, kullanışlı aynı zamanda ekonomik binalar üretmektedir. Bu şekilde onlarla beraber gelişen ve büyüyen dinamik bir firma olmaya çalışmaktadır.

Besa Grup Projeleri

M. Sacit Güran ile İlgili Kişiler

  • Salih Bezci

    Besa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci 1955 yılında doğmuş, yüksek öğrenimini Ankara Devlet Mimarlık Mühendislik Akademisi Mimarlık Bölümü’nde yapmıştır.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.