|   | 
M-i inşaat

M-i inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 3

M-i inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, M-i inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve M-i inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

M-i inşaat Hakkında

Şirketimizin kurucu ortağı İbrahim ÖZEN, 1978 yılında inşaat sektörüne yapı malzemeleri toptan parekende satıcılığı ile başlayarak, 1983 senesinden itibaren inşaat müteahhitliği ile iki işi beraber yürütmüştür.

1983 senesinden itibaren yap-sat müteahhitliğiyle Teşvikiye, Mecidiyeköy bölgesinde birçok proje ile çeşitli bölgelerdeki villa projelerini tamamlayıp teslim etmiştir.Tarihi eser restorasyonları, çeşitli binaların renovasyon çalışmaları ile kişiye özel tadilat/dekorasyon işleri yapmıştır.

Mİ İnşaat Şirketi, 2007 yılında “Boğaz'da Emlak” sektörünün öncülerinden Mustafa AKBAŞ ve İbrahim ÖZEN'in ortaklığı ile kurulmuştur.

Mİ İnşaat, Boğaz'da tarihi eser restorasyonları, bina ve daire renovasyonları, tadilat ve dekorasyon işleri ile birlikte Ataşehir'de ticari+konut inşaatı ile Sarıyer Zekeriyaköy bölgesinde, 2010 tarihinden itibaren Zekeriyapark Evleri projesini bitirip satmış, bölgede iş kalitesini ve tecrübesini kanıtlayarak yeni projesi Zekeriyapark Villa'ya başlamıştır.

Devam eden çalışmaları arasında Zekeriyapark Koru Evleri ve doğayı koruyan,yeşile saygılı birçok özel proje bulunmaktadır. 3.köprü ve çevre yollarının yakında açılacak olması ile birlikte, bölgeye olan yatırım ve projelerimiz devam etmektedir.

Bunun yanında, Kentsel dönüşüm kapsamında çeşitli bölgelerdeki yenileme çalışmalarıyla çok kısa süre içerisinde faaliyet göstereceğiz.

Tel: 0212 324 2266
Gsm: 0533 814 5906
Email: info@miinsaat.com
Adres: Levent Mahallesi Emel Sokak No:1 Levent / Beşiktaş / İSTANBUL

M-i inşaat Projeler Haritası

M-i inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer