|   |  Mafe İnşaat Firması
Mafe İnşaat

Mafe İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 1

Mafe İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mafe İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mafe İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mafe İnşaat Hakkında

Merkezi Ankara’da bulunan Mafe İnşaat Taahhüt A.Ş. Ocak 2008 tarihinde kurulmuş yeni bir inşaat şirketi olmasına rağmen, bünyesine katmış olduğu uzman kadrosuyla iştigal konusunu AVM, Otel, Özel Hastane, Özel Okul vs. gibi büyük ölçekli projeleri hayata geçirmek olarak benimsemiş ve bu yönde ilk olarak Van AVM ve Otel Projesini geliştirerek ilk önemli adımını atmıştır.

Van AVM Projesi dışında, yatırım hedeflerini yurdumuzun Doğu ve Güney Doğu Bölgeleri'nden belirleyen Mafe İnşaat’ın Erzincan da geliştirmekte olduğu projeler mevcuttur.Gittiği her yere artı bir değer katmayı ilke edinen ve bu ilke ile bulunduğu bölgenin ekonomisine büyük katkılar sağlamayı hedefleyen Mafe İnşaat Taahhüt A.Ş. adından sıklıkla söz ettirecek birçok projeyle bu sektörde uzun süre yer alacaktır.


MAFE İnşaat ana iştigal konuları arasında yer alan projelerde, yapılacak yatırım için uygun arazi tespitinden başlamak üzere, arazi temini, gerekli imar planı değişiklikleri, alt yapı çalışmaları, yatırımın inşaatı, faaliyete geçirilmesi, işletilmesi vs. gibi tüm işleri kendi uzman kadrosuyla ve konusunda uzmanlaşmış firmalardan hizmet satın alarak, projelerini hayata geçirmek konusunda faaliyet göstermektedir.
 
Politikası
Kalitesi ile müşterilerimizi;
Verimliliği ve rekabet gücü ile hissedarlarımızı;
Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı; memnun etmek...
Çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için faaliyetlerimizde sürekli iyileştirme ve katma değer yaratma felsefesi ile hareket etmektir.

Tel: 0312 262 6464
Fax: 0312 473 6002
Email: info@mafeinsaat.com
Adres: Armada İş Merkezi A Blok Kat:13 No:20 Söğütözü Ankara / Yenimahalle 

Mafe İnşaat Projeler Haritası

Mafe İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.