|   |  Mak Group Firması
Mak Group

Mak Group

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 2

Mak Group, konut, ofis ve residence projeleri, Mak Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mak Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mak Group Hakkında

1997 yılında kurulan MAKYAPI inşaat Türkiye’nin bir çok bölgesinde konut, ticari projeler geliştirmektedir.
 
Her şeyin kusursuz olduğu birinci sınıf bir yaşam ve çalışma alanları geliştirmek için çalışmalar yürütmeye devam etmekteyiz.
 
VİZYON
Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.
 
VİZYON
17 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Tel: 0216 353 0453
Fax: 
Email: info@makgroup.net
Adres: Yakacık Yeni Mahalle Samandıra Caddesi no: 76 İstanbul / Kartal

Mak Group Projeler Haritası

Mak Group Projeleri

Mak Group Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.