|   |  Makyol Firması
Makyol

Makyol

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Makyol, konut, ofis ve residence projeleri, Makyol hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Makyol ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Makyol Hakkında

 

 

Kurumsal

 

 

Makyol, yarım asra yaklaşan bilgi birikimini ve iş deneyimini sahibi olduğu güçlü teknik yetkinlikler ile harmanlamakta; yaratıcı çözümler üreterek, uzun vadeli ilişkiler ve katma değer yaratmaktadır. 
 
Odağında müşteri memnuniyetinin yer aldığı hizmet felsefesi Makyol'u rakiplerinden farklılaştırmaktadır. Makyol, bugün ulusal pazarda olduğu kadar uluslararası alanda da ilk tercih edilen birinci sınıf bir taahhüt şirketidir. 
 
Makyol, sektörde önde gelen Türk ve yabancı firmalarla yurt içinde ve dışında kurduğu ortak girişim projelerini başarı ile yürütmektedir. 
 
Yönetsel yaklaşımları, kalite felsefesi, güçlü değerleri, sosyal sorumluluk anlayışı, etik değerlere bağlılığı, çevreye, iş sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önem ve bu konularda sergilediği örnek davranışlar, Makyol'un sürdürülebilir büyüme haritasını çizmektedir. 
 
Makyol insanlık için, doğru ve güzel olanı inşa etmeye devam edecektir.
 
Onursal Başkanın Mesajı
 
Son yıllarda uluslararası inşaat sektöründe gösterdiğimiz atılım ve üstlendiğimiz projeler, Makyol'un uluslararası arenada prestijinin daha da artmasında büyük rol oynamıştır. 

Üretimdeki ortak hedeflerimiz 
Makyol'un geliştirdiği ve ürettiği her şey insan hayatını daha kolay, daha konforlu ve daha yaşanır bir hale getirme ortak hedefine hizmet etmektedir. 

Değerli iş ortaklarımız, 
Makyol'un temel hedefi hızla tek ve büyük bir pazara dönüşmekte olan dünyamızda; işe yaklaşımı, kaliteli hizmetleri ve güvenilir oluşu ile tercih edilen uluslararası bir Türk şirketi olmak, büyümek ve tüm paydaşları için artan oranda katma değer üretmektir. 

İnsanların hayatını güzelleştirmek ve kolaylaştırmak için çalışıyoruz. 
Makyol'un geliştirdiği ve ürettiği her şey insan hayatını daha kolay, daha konforlu ve daha yaşanır bir hale getirme ortak hedefine hizmet etmektedir: İnsanları birbirine kavuşturan, ticaretin ve alt yapının temel taşıma ve dağıtım kanalları olan yollar, havalimanları inşa ettik; su ve enerji ihtiyacına cevap veren projeleri hayata geçirdik ve turistik tesisler tamamladık. 

Ulusal pazarımızdaki başarılarımızı yurt dışına taşıyoruz.
Son yıllarda uluslararası inşaat sektöründe gösterdiğimiz atılım ve üstlendiğimiz projeler, Makyol'un uluslararası arenada prestijinin daha da artmasında büyük rol oynamıştır. Bugün için, Fas, Irak, Azerbaycan ve Cezayir'de üstlenmiş olduğumuz taahhüt projeleri bunun en güncel örneklerini oluşturmaktadır. Bu sonucu birlikte inşa ettiğimiz tüm ekibimize teşekkür etmek isterim. 

Güçlü, köklü ve kurumsal bir yapıyız.
Yarım asra yaklaşan kurumsal bir geçmişe sahibiz. Bu süre içinde, bizi temel hedefimize bir adım daha yaklaştıran onlarca projeyi başarıyla tamamlamış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gurur tüm Makyol çalışanlarının ortak bilinci, ortak düşünce ve eylem tarzının çimentosu, temel yapıtaşıdır. 
İnsan kaynağına, kurumsallığa ve profesyonelliğe inanıyoruz. Bu alanlarda sektörümüzdeki en güncel ve en iyi uygulamaları gerçekleştiren Türk şirketi olmak için sürekli emek, zaman ve kaynak sarf ediyoruz. 
Güçlü ve kenetlenmiş bir ekibe ve yönetim kadrosuna sahibiz. Ekibimizin sürekliliği açısından, insan kaynağımızın çok yönlü memnuniyetinin büyük önem taşıdığını biliyor ve buna uygun politikaları şirketimizin her kademesinde uygulamaya büyük özen gösteriyoruz. 

Ülkemizin parlak bir geleceği olduğuna inanıyoruz. 
Değişen ve yeniden şekillenen bir coğrafyanın tam ortasında yer alan Türkiyemize ve insanımıza inanıyor ve güveniyoruz. Ülkemizin ekonomik anlamda çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu biliyor; çevre coğrafyamızın yakın gelecekte bizler için çok cazip büyüme olanakları sunacağını öngörüyoruz. Makyol gibi köklü, stratejisi ve iş yaklaşımı belli şirketler bu süreçte daha çok büyümeye ve daha çok üretmeye devam edeceklerdir. 
Gerek ulusal gerekse uluslararası pazarın ortaya çıkaracağı büyüme olanaklarını riske duyarlı iş yaklaşımımızdan ödün vermeksizin değerlendirmeye ve tüm insanlık için eserler inşa etmeye devam edeceğiz. 
Bu vesileyle, Makyol'u birlikte inşa ettiğimiz tüm ekibimize teşekkür eder, yerli ve yabancı iş ortaklarımıza bize gösterdikleri sürekli güven ve işbirliği için şükranlarımı sunarım. 
Makyol'un yeni atılım ve başarılarını paylaşmak dileğiyle. 
 
Saffet Çebi
Kurucu Onursal Başkan
 
Tarihçe
 
Makyol, 1965 yılında Saffet Çebi tarafından İstanbul'da kurulur.
 
1976 yılında Şirketin yapılanması değişir ve anonim şirket statüsüne geçilir.
 
1980 yılında Şirket Tekirdağ - Hayrabolu - Çerkezmüsellim Sulama Göleti İnşaatı işini üstlenir.
 
1981 yılında, Tekirdağ - Malkara Ayrımı - Şarköy Yolu Kazı Sanat Yapıları ve Üst Yapı İşi, İstanbul Çevre Yolu (Uzunçayır Kavşağı Söğütlüçeşme Uzantısı) Asfalt Çalışmaları ve İstanbul - Silivri - Çayırdere Sulama Göleti İnşaatı işlerine başlanır.
 
1982 yılında Yeşilköy - Büyükçekmece (Duble) Yolu Alt Yapı İşleri, Gelibolu - Eceabat Yolu Alt Yapı İşleri ve Avrupa Otoyolu I, II Mekanik ve Çimento Stabilizasyonu Yapılması İşi projelerinin çalışmaları devam etmektedir.
 
1983, Kırklareli Çevreyolu Sanat Yapıları, Alt Yapı ve Üst Yapı İşleri, Tekirdağ - Malkara - Yaylagöne Sulama Göleti İnşaatı ve Tekirdağ - Hayrabolu - Karakavak Sulama Göleti İnşaatı işleri üstlenilir.
 
1984'te Makyol Mahmutbey Kavşağı-Atatürk Havalimanı bağlantı yolu projesinin kontratını imzalar.
 
1985 yılında Edirne-Meriç-Küçükaltıağaç Köyü Sulama Gölet İnşaatı'na başlanır.
 
1987 Kırklareli E Tipi Cezaevi İkmal İnşaatı tamamlanır.
 
1989 yılında Şirket, Kuzey Kıbrıs Kyrenia Geçitköy-Dağdere-Karşıyaka'da üstlendiği tarım amaçlı baraj projesini başarıyla tamamlayarak teslim eder.
 
Makyol, 1990 yılında Avcılar-Haramidere Kavşağı (E5) Bağlantı Yolu'nun inşasını üstlenir. Proje bedeli 97 milyon dolardır. Bu projeyi iki yol inşaatı izler: 72 milyon dolar değerinde bir proje olan Hoşdere-Hadımköy Bağlantı Yolu ve 33 milyon dolar proje değeri olan Haliç-Kağıthane Bağlantı Yolu.
 
1993 yılında yol inşa projelerine yenileri katılır: Kavacık-Beykoz Bağlantı Yolu (Proje bedeli 181 milyon dolar) ve Beyciler-Çerkezköy Bağlantı Yolu (Proje bedeli 127 milyon dolar).
 
Makyol, 1995 yılında proje bedeli 36 milyon dolar olan Haramidere Carrefour Hipermarket inşaatını tamamlar. 
 
1997 yılında proje bedeli 874 milyon dolar olan Karadeniz Sahil Yolu, Çayeli-Ardeşen-Hopa Kesimi(Çayeli Geçişi Dahil) ihalesini ortak girişim (JV) olarak kazanır. Aynı yıl Proje tutarı 257 milyon dolar olan Çorlu Köprülü Kavşağı (TEM)-Çorlu Bağlantı Yolu projesini üstlenir. 
 
Yol inşaatlarındaki başarılı performans devam ederken 1998 yılında yeni ve büyük projeler portföye katılır: Makyol, Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolu, Suruç-Şanlıurfa Kesimi ihalesini ortak girişim (JV) olarak kazanır. Projenin bedeli 240 milyon dolardır. Şirket, yine 1998'de, 150 milyon dolar proje bedeli olan Ankara-Pozantı Otoyolu Derinkuyu-Gölcük Kesimi inşası ihalesini üstlenir. 
 
Aynı yıl proje bedeli 61 milyon dolar olan Trakya Otoyol Ayrımı-Kırklareli-Dereköy-Aziziye-Bulgaristan Hudut Yolunun inşaatı üstlenilirken, toplam proje tutarı 135 milyon dolar olan Esenler-Metris Bağlantı Yolu tamamlanır. 
 
2000 yılı Makyol'un kurumsal tarihinde önemli bir kilometre taşıdır: Makyol ilk yurt dışı projesi olan Arnavutluk Qukes-Qafe Thane Yolu yapımını üstlenir. 
 
2003 Yurt dışı atılımlar devam eder: İkinci durak Kuzey Afrika'dır. Makyol, Fas'ta 350 milyon dolar değerindeki projelerin kontratlarını imzalar. Projeler esas olarak 4 ayrı otoyol inşasını öngörmektedir. Aynı yıl Şirket, 35 milyon dolar proje bedelli İstanbul Mövenpick Oteli'nin inşası ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü İstanbul Çevre Yolları Üzerindeki Viyadük Köprü ile Diğer Büyük Sanat Yapılarının Bakım ve Onarım İşi tamir-bakım çalışmasını tamamlar. 
 
2004 yılında Makyol, Kuzey Irak'ta 372 milyon dolar proje bedeli olan Hawler Uluslararası Havalimanı İnşaatı projesini ortak girişim (JV) olarak üstlenir. 
 
2005 Şirket bir ilke daha imza atar: Proje tutarı 139 milyon dolar olan Bursa Yenişehir Havaalanı inşaatı başarı ile bitirilir. 
 
2006 yılında Makyol, 105 milyon Avro proje değerindeki Makyol Etiler Projesi'nin (MEP) inşaatına başlar. 
 
Son yıllarda kaydedilen hızlı gelişim 2006 yılında devam eder: Makyol, Antalya Havaalanı PAT Sahalarının Onarım İşine başlar (Proje bedeli 18 milyon dolar). İstanbul'un trafik sorununun çözümünde büyük önem verilen ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ihale ettiği 115 milyon dolar değerindeki Dolmabahçe-Dolapdere-Piyale Paşa- Kağıthane Tünelleri Projesine de bu yıl içinde ortak girişim olarak başlanılır. Makyol'un üstlendiği bir diğer proje Beyoğlu, Piyale Paşa Bulvarı Baruthane Caddesi Kavşağı'dır. 
 
Makyol, 2006 yılında, Kaş Yat Limanı Yapım, İşletim ve Devri ihalesini kazanır. Aynı zamanda, İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan viyadük ve köprülerin sismik açıdan güçlendirilmesini öngören İstanbul'daki Büyük Açıklıklı Köprülerin Sismik Takviyesi projesini üstlenir. Bu proje, Japonya'nın önde gelen taahhüt firması IHI ile birlikte yürütülmektedir. 
 
2007 yılında 20 milyon dolar proje değerindeki Bodrum Mövenpick Resort inşaatı tamamlanır ve işletmeye açılır. Ayrıca Fas'ta üstlenilmiş 39 milyon dolar değerindeki Tetouan M'diq Otoyolu ve 67 milyon Avro Tanger Port Oued R'mel Otoyolu RN2 Kesimi inşaatları başarı ile bitirilir. 
 
Şirket 2007 yılı içerisinde bir ilke daha imza atarak 316 milyon Avro proje değerindeki İstanbul Metrosu III. Aşama, IV. Levent - Ayazağa Kesimi işini ortak girişim (JV) olarak kazanır. 
 
Makyol,2007 yılında ENR (Engineering News Record), ABD tarafından yayınlanan listede, uluslararası faaliyetler sıralamasında dünyanın en büyük 150 uluslararası taahhüt şirketi arasında 141. sırada değerlendirilir. 
 
2008 yılında Makyol ilerlemesine aynı hızla devam etmektedir. Yıl başında Cezayir'de Doğu-Batı Otoyolu İnşaatı kapsamında toplam 60 milyon Avro proje değerli 3 ayrı işin inşaatına başlanır. 2008 yılında kazanılan önemli bir diğer proje, 751 milyon Avro proje değerindeki Kadıköy-Kartal Metrosu İkmal İnşaatı ve Elektro-Mekanik Sistemler Temin, Montaj ve İşletmeye Alma İşleri inşaatıdır. Bu proje ortak girişim (JV) olarak Astaldi ve Gülermak ile birlikte üstlenilmiştir. 
 
Aynı yıl içerisinde Fulya-Levazım Arası Karayolu Tüneli ve Zorlu Center Kazı ve İksa İşlerine başlanır. 
 
2008 yılında açıklanan ENR (Engineering News Record), listesinde Makyol 225 uluslararası taahhüt şirketi arasında 144., Türk inşaat şirketleri arasında 10. sırada yer almıştır.
 
2009 Gebze – İzmir  Otoyolu projesi, Makyol'un ana sponsor olduğu ikinci YİD projesi olarak kazanılmıştır.
 
2010 Birçok ülkede, Irak, Cezayir, Fas ve Türkiye'de önemli projeler tamamlanmıştır. Bu projelerden başlıcaları; 
 
Karadeniz Sahil Yolu / Türkiye
Gaziantep – Şanlıurfa Otoyolu / Türkiye
Doğu-Batı Otoyolu– Büyük Sanat Yapıları / Cezayir
Erbil Altın köprü Yolu / Irak
Batinah Sahil Yolu /Umman
 
Makyol ‘’Batinah Sahil Yolu’’ ile Umman’daki ilk projesine başlamıştır. 
 
2011 Makyol 2011 yilinda üstlendiği önemli yol, viyadük ve tünel projeleri ile büyük bir atılım yapmıştır. 
 
Antalya - Kemer - Tekirova Yolu -Çamdağ & Akyarlar Tünelleri / Türkiye
Casablanca – Rabat Otoyolu / Fas
Doğu-Batı Otoyolu- Viyadükler (OA231,OA232 & OA235) / Cezayir
Beyoğlu – Kasımpaşa – Hasköy Caddesi Yol Rehabilitasyonu / Türkiye
New İstanbul Development / Türkiye projesi de bu yıl içerisinde gerçekleştirilmiştir.
 
2012 Ovit Tüneli ve bağlantı yolları inşaatı: Avrupa'nın 3. uzun tüneli olacak Ovit Tüneli inşaatının dahil olduğu bu önemli proje kazanılmıştır.
 
2013 yılında Makyol,
 
Duhok Uluslararası Havaalanı
Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerinde Yapısal Güçlendirme ve Onarım İşi
Istanbul-Şile-Ağva Yolu İnşaatı
Antalya - Ibradi Tünelleri ve Bağlantı Yolları İnşaatı
Ataturk Havalimanı Pist-Apron-Taksiyolu İnşaatı İşi Projeleri imzalanmıştır.
 
2014 MAKYOL, yeni projeler ile ilerlemeye devam etmektedir. Cezayir'de "Doğu-Batı Otoyolu –Oran Limanı 26 Km Bağlantı Otoyolunun  08 Km 1.Kesim İnşaatı işi (Revizyon işleri dahil)" projesi ve Fas'ta "Kasablanka Bouskoura deresinin taşmasına koruma yapılar işleri" bunlardan bazılarıdır.
 
Misyon-Vizyon
 
Güven, kalıcılık ve geleceğe güçlenerek taşınan bir marka olmak Makyol'un temel kurumsal hedefidir.

Misyon
Makyol'un misyonu, üstlendiği prestij projeleri ile Türkiye'nin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunmak ve aynı zamanda üstlendiği projelerle müşterileri, çalışanları ve tüm toplum için katma değer yaratmaktır.

Vizyon
Makyol'un vizyonu, ulusal ve uluslararası pazarlarda dünya standartlarında hizmet veren bir şirket olarak büyümek ve daha fazla istihdam yaratmaktır. Bu eksende Makyol, gerçekleştirdiği ihtisas projeleri ile sektöründe uluslararası alanda ENR listesinde ilk 100, Türkiye inşaat sektöründe ise ilk 3 firma arasında yer almayı hedeflemektedir.

Başarı faktörleri
Stratejisi, yetkin ekibi, yenilikçiliği ve uzun vadeli bakış açısı Makyol'un faaliyetlerinde kilit rol oynayan ve her türlü kurumsal eylemini şekillendiren faktörlerdir.

Strateji
Makyol'un net ve yalın bir stratejisi vardır. Makyol'un stratejisi "inşa ederek" üretmeye, büyümeye, uzmanlaşmaya ve değer yaratmaya dayanır. Bir dizi faktör stratejimizin temellerini oluşturur: paydaşlarımız için ürettiğimiz katma değer, müşterilerimize kaliteli hizmet, çalışanlarımıza güvenli ve geleceği olan iş ortamı, insanlık için güzel ve faydalı projeler...

Ekibimiz ve yetkinlikleri
Ekibimiz ve yetkinlikleri Makyol'u var eden ve sürekliliğini sağlayan temel unsurdur. Alanlarında uzman profesyoneller ve teknik insanları bünyesinde barındıran Makyol, sahip olduğu insan kaynağı kalitesi ile seçkinleşmektedir.

Yenilikçiliğimiz
Makyol, geçmişine bağlı, köklü, sağlam ve bir o kadar da değişimlere açık ve yenilikçi bir şirkettir. Hizmet sunduğu taahhüt sektöründe hayata geçen teknik ve yönetimsel yenilikleri anlık olarak izlemekte; hizmet sunum sürecine en doğru ve en hızlı şekilde uyarlamaktadır...

Uzun vadeli bakış açımız
Makyol için gerçek başarı uzun vadede elde edilen, sürdürülebilir performanstır. Güven, kalıcılık ve geleceğe güçlenerek taşınan bir marka olmak şirketin temel kurumsal hedefidir.
 
YK Başkanının Mesajı
 
Makyol; engin bilgi birikimi, güçlü kurum kültürü, ileri teknik altyapısı, yönetim yetkinlikleri, yıldan yıla genişleyen portföyü ve gelişen iş ortaklıkları ile ulusal pazardaki lider konumunu global arenaya taşıyarak, dünya çapında tercih edilen bir iş ortağı olmaya devam ediyor.
 
Başarımızın sırrı farklılaşma
Şirketimiz, çağdaş kurumsal yönetim yaklaşımı, güçlü mali yapısı ve sektörün en genç makine parkı ile öne çıkmakta; uluslararası iş çevrelerinde takdirle izlenen güçlü ve öncelikli bir iş ortağı olarak değerlendirilmektedir.
 
İnsanoğluna daha konforlu, daha çağdaş ve daha güvenli bir yaşam ortamı sunmak Makyol iş anlayışının özünü oluşturmaktadır. Kurulduğu günden beri bu temel iş anlayışından sapmamış olan şirketimiz; milyonlarca insanın hayat kalitesinin yükselmesine katkı sağlayan sayısız alt ve üst yapı projesini üstlenmiş, taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmiştir.
 
Günümüzde ülkemiz sınırlarının dışında Arnavutluk, Azerbaycan, Fas, Irak, Cezayir ve Umman'da projeler üstlenmiş olan Şirketimiz, önümüzdeki dönemlerde Rusya, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetlerde büyümeyi hedeflemektedir.
 
Makyol, stratejik hedeflerimiz doğrultusunda çekirdek iş sahası olan taahhüt projelerinin yanı sıra, önemli büyüme potansiyeli gördüğü gayrimenkul geliştirme, liman ve marina işletmeciliği, konut inşaatı ve turizm iş kollarında gerçekleştirdiği atılımlarıyla da ses getirmektedir.
 
İş kollarımız açısından kaydetmekte olduğumuz dengeli ve çok yönlü gelişme, gelir tabanımızın ve dolayısıyla mali bünyemizin daha da güçlenmesini sağlayacaktır. Gerek ulusal gerekse uluslararası pazarda örnek bir kurum olarak değerlendirilen Makyol önümüzdeki yıllarda konumunu perçinleyecek ve hizmet sunduğu iş kollarındaki ayrıcalıklı duruşunu daha da ileriye taşıyacaktır.
 
Başarımızın sırrı Makyol sektöründe farklılaşan, rekabet eşiği güçlü, örnek bir kurumdur. Ailemizin üç farklı kuşağıyla işinin en iyisi profesyonelleri yönetim çatısında harmanlayabilen Şirketimiz, çağdaş kurumsal yönetim yaklaşımı, yalın organizasyonu, güçlü mali yapısı ve sektörün en genç makine parkı ile öne çıkmakta; yurt içinde olduğu kadar uluslararası iş çevrelerinde de takdirle izlenen güçlü ve öncelikli bir iş ortağı olarak değerlendirilmektedir.
 
Güç unsurlarımız; Profesyonel yönetim ekibimiz ve insan kaynağımız, sektöründe “en genç ve en ileri” olarak nitelenen makine parkımız, sağlam finansal yapımız, en yeni bilgi teknolojilerini ve yapı tekniklerini kullanma becerimiz, doğru, şeffaf ve etik global standartlara dayalı iş yaklaşımımız, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğaya duyarlı politikalarımızdır.
 
Makyol'un ivmelenen büyümesi, ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi bize sağladığı gibi sürdürülebilir kurumsal varlığımızın da teminatını oluşturmaktadır.
 
Daha yaşanabilir bir dünya için çalışmaya devam ediyoruz...
Kârlı, verimli ve üretken bir şirket olarak daha iyi bir gelecek inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.
 
Makyol ailesi olarak hedeflerimize ulaşmak için kurumsal değerlerimizin kılavuzluğunda ilerlemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve iş ortaklarımızın güvenini artırdığımız sürece daha yüksek hedefleri de gerçekleştireceğimize inancımız tamdır.
 
Yönetim Kurulu Başkanı
Adnan ÇEBİ
 
Sosyal Sorumluluk
 
Çevreye ve faaliyet gösterdiği farklı ülkelerin kültürel değerlerine büyük saygı duyan Makyol, sistemli olarak kazanımlarını topluma geri verme faaliyetleri yürütmektedir.
 
Bu kapsamda Şirket tarafından gerçekleştirilmiş bulunan başlıca sosyal sorumluluk projeleri hakkındaki özet bilgiler aşağıda verilmiştir.
 
İstanbul Çamlıca Saffet Çebi İlköğretim Okulu - 1,180 öğrenciye eğitim imkanı sağlayan ve 2000 yılında faaliyete geçen okulde 26 derslik, bilgisayar ve fen laboratuvarları, müzik odası, kütüphane ve çok amaçlı salon bulunmaktadır.
 
Trabzon Saffet Çebi İlköğretim Okulu - 1999 yılında faaliyete geçen okul 10 dersliği ile 360 öğrenciye eğitim-öğretim imkanı sunmaktadır.
 
Trabzon-Araklı Saffet Çebi Lisesi - 750 öğrenciye eğitim-öğretim imkanı sunan ve 2005 yılında açılan lise, 27 derslik, bilgisayar ve fen laboratuvarları, müzik odası ve kütüphanesi ile örnek bir eğitim birimidir.
 
Makyol, bu projelerin yanı sıra çeşitli vakıf ve hayır kurumları başta olmak üzere üniversitelere ve devlet hastanelerine bağış faaliyetlerini yürütmekte ve donanım desteği vermektedir.
 
Makyol, insanlık için çalışmaya kararlıdır.

Tel: 0212 351 4151
Fax: 0212 351 3346
Email: info@makyol.com.tr 
Adres: Tepecik Cad. Melodi Sokak İ.T.Ü Blokları E Blok 34337 Etiler İstanbul / Beşiktaş

Makyol Projeler Haritası

Makyol Projeleri

Makyol Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.