|   |  Malatya Girişim Grubu Firması
Malatya Girişim Grubu

Malatya Girişim Grubu

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Malatya Girişim Grubu, konut, ofis ve residence projeleri, Malatya Girişim Grubu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Malatya Girişim Grubu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Malatya Girişim Grubu Hakkında

Hakkımızda

Malatya Girişim Grubu; güçlerini ve tecrübelerini birleştirerek; memleketlerine yeni bir vizyon kazandıracak, şehrin modern dokusuna katkı sağlayacak daha iyi ve daha güçlü hizmetler sunarak, kolektif iş yapmaya örnek olacak ticari, sosyal ve kültürel amaçlar içeren değerli çalışmalar gerçekleştirmek üzere ülke çapında bir ilki gerçekleştirerek 33 iş adamının bir araya gelmesi ile 2004 yılında oluşturulmuştur.
 
Bu amaçtan yola çıkarak vizyonunu; güç birliği ile kolektif iş yapmaya örnek olacak çalışmalar yaparak, tarihi şehrin modern dokusuna, sosyal ve kültürel gelişimine, ilkleri gerçekleştirmek yolu ile liderlik yapmak olarak belirleyen Malatya Girişim Grubu, bu vizyon ışığında aralıksız çalışmalarını sürdürmektedir.  
 
MALATYA sevdalısı değerli işadamlarının 2004’de bir araya gelerek kurduğu bir anonim şirket olan Malatya Girişim Grubu’nun üyeleri; oluşumun faaliyetleri dışında şahsi olarakta, tekstil, otomotiv, turizm, inşaat, ihracat gibi alanlarda faaliyet gösteren 40’tan fazla şirketin sahipleri olarak ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadırlar. 
 
Şehrimizde, belirledikleri vizyonu hayata geçirmek üzere Malatya Girişim Grubu’nun oluşturulması ile başlayan dönem, Malatya’nın değişen ve modernleşen sürecinin de başlangıcı olmuştur.

Vizyonumuz

Güç birliği ile kolektif iş yapmaya örnek olacak çalışmalar yaparak, tarihi şehrin modern dokusuna, sosyal ve kültürel gelişimine, ilkleri gerçekleştirmek yolu ile liderlik yapmak olarak belirleyen Malatya Girişim Grubu aralıksız çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Misyonunu; vizyonu ile belirlediği şehrin modern yüzü olacak projeler, ve sosyal-kültürel çalışmalardaki lider konumunu güçlendirecek faaliyetler içinde olmak üzere belirleyen MGG ardı ardına projelerini hizmete sunmuştur.

Telefon: 0422 502 1717
Fax: 0422 502 2727
Email: info@malatyaliferesidence.com
Adres: İnönü Cad. Malatyapark Yanı Yeşilyurt/MALATYA

Malatya Girişim Grubu Projeler Haritası

Malatya Girişim Grubu Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.