|   |   | 

Maltepe’de Mutluluğa Açılan Bir Pencere: Yeşilmavi!

Sur Yapı, Manzarası Mavi, Havası Yeşil sloganıyla satışa çıkardığı Yeşilmavi projesinde tertemiz orman havasıyla adalar manzarasını birleştirdi.

Maltepe’de Mutluluğa Açılan Bir Pencere: Yeşilmavi!

Çeyrek asırdır ürettiği tasarımlar ve projelerle yeniliklere imza atan Sur Yapı, şimdi Yeşilmavi projesiyle Maltepe’nin değerine değer katmaya hazırlanıyor. Yeşilmavi, deniz manzarası ve Kayışdağı Ormanı’nın mis gibi temiz havasını bir arada sunuyor. Yeşilmavi Maltepe, ferah daireleri, sosyal tesisleri, yeşil alanları, deniz manzarası, çam kokularının yayıldığı orman havası sayesinde sakinlerine huzurlu ve modern bir yaşam alanı vaat ediyor.

Sur Yapı’nın Maltepe’de inşasına başladığı Yeşilmavi projesi, yalnızca ev sahibi olmak isteyenlerin yaşamlarına değil, bulunduğu bölgenin geleceğine de değer katacak. 50.018 metrekare inşaat alanına sahip projede toplam 268 daire ve ticari alanlar yer alıyor. İstanbul’un on büyük ilçesinden biri olan Maltepe’nin sahip olduğu Marmara Denizi ve adalar manzarası markalı projelerin de bölgeye olan ilgisini her geçen gün artırıyor. Sur Yapı Yeşilmavi sakinleri de bir yandan projenin karşısında bulunan deniz manzarasının keyfini çıkarırken, diğer yandan İstanbul’un merkezinde doyasıya orman havası alacaklar. 

Yeşilmavi Maltepe’de 15 farklı daire tipi…

Projenin önünde yer alan panoramik deniz manzarası, arkasında yer alan orman manzarası ve muhteşem günbatımı ile Sur Yapı Yeşilmavi, yüksek standartlarla dolu bir yaşam sunuyor. 19 katlı 4 bloğun yer aldığı projede 63 metrekare ile 527 metrekare arasında değişen 15 farklı daire tipi bulunuyor. Dubleks ve geniş teraslı dairelerin ön plana çıktığı Yeşilmavi’de 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri konforlu yaşam alanları sunuyor. Her zevke uygun daireler arasında özellikle üst katlarda yer alan geniş teraslı, deniz ve orman manzaralı daireler dikkat çekiyor. Yeşilmavi’de dört blokta bulunan dairelerinin neredeyse tamamı önü hiçbir zaman kapanmayacak deniz manzarasına sahip. Ayrıca modern mimariye sahip projede geniş pencereler deniz ve orman manzarasına açılıyor. Projede gün ışığından da maksimum seviyede yararlanma imkanı sunuluyor.

Deniz ve Orman manzarası Yeşilmavi’de…

Sur Yapı’nın yeni projesi Yeşilmavi, Kayışdağı Ormanı’nın eteğinde bulunuyor. Yer aldığı konum nedeniyle değerli bir lokasyonda yükselen proje, sahil yoluna, Bostancı - Adalar iskelesine 10 dakika ve Bağdat Caddesi’ne 5 dakika mesafede yer alıyor. Yeşilmavi, kolay ulaşım yönüyle büyük avantajlar sağlıyor.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Maltepe’nin değerine değer katan bu yeni projenin sakinlerine konforlu ve ulaşım açısından da kolay bir yaşam getireceğini söyledi. ”Yeni projemiz Yeşilmavi, son dönemde hayata geçirdiğimiz ve her biri son derece değerli lokasyonlarda bulunan projelerimizden biri… Yaşanabilir ölçekli projemizde deniz ve orman manzarasını buluşturduk. Ulaşım kolaylığının yanı sıra Kayışdağı Ormanı’nın eteğinde olması, geniş bir perspektifle deniz manzarasının bulunması burada yaşamı keyifli kılacak nitelikleri bir arada barındırıyor. Özellikle de son yıllarda Anadolu yakasında yapılan yatırımlar ile Maltepe hem yaşam hem de çalışma temposunun arttığı, hareketlenen bölgeler arasındaki yerini aldı. Projenin yer aldığı lokasyon Küçükyalı,  Bostancı ve Maltepe’nin canlı, hareketli semtlerine çok yakın. Böylesi hareketli bölgelerde semtler arası geçişi hızlandıran ulaşımı kolay projeler tercih ediliyor. Yeşilmavi projemiz de metro, sahil yolu, E-5, minibüs caddesine yakınlığı, orman-deniz manzarasına kesintisiz hakim olması, daire planlarında konforun ve fonksiyonelliğin bir arada sunulduğu ideal bir yaşam alanı olacak” dedi.

Yarı açık olimpik yüzme havuzu Maltepe Yeşilmavi’de…

Yeşilmavi’de C bloğun altında ve etrafında da sosyal tesisler bulunuyor. Site içi sosyal yaşamı destekleyen açık ve kapalı sosyal alanlarda, yarı olimpik açık yüzme havuzu ve açık çocuk havuzu, 2 adet kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, çocuk oyun alanları, trekking yolu, dinlenme locaları, fitness alanı ve hobi odası yer alıyor. Ayrıca projede yatılı misafirlerin ağırlanabileceği konuk evleri ile destek birimler de yer alıyor.

Projenin üst katlarında ritmik şekilde yükselen teraslar etkileyici manzarasıyla hayata keyif katıyor.  Site içi sosyal hayat da bu teraslara yayılmış ve bunlar arasındaki geçişler bitki ve su düşüşleriyle sağlanıyor. Ayrıca blok çatılarında da teraslara yer verilen projede dubleks çatı katlarındaki bu teraslar bağlı oldukları konutlara, şehrin zirvesinde özel ve seçkin birer açık alan sunuyor. Blokların genel yerleşiminin denize doğru yapılması ve dairelerin büyük kısmında bütün odaların deniz manzarasına hakim olması Yeşilmavi’yi daha da cazip hale getiriyor.

Klasik mimari çizgisinin modern bir yorumla ele alındığı projenin peyzaj kurgusunda bitki düşüşleri ve bitki yükselmeleri kotlar arası geçişleri desteklerken, renkli ağaç ve bitkilerin kullanımı site içi sosyal yaşamının dinamizmini vurguluyor.

Yeşilmavi’de lansmana özel 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla başlıyor…

Sur Yapı yeni projesi Yeşilmavi’de, lansmana özel %10 indirimli fiyatlarla 63 metrekare 1+1’ler 454 bin TL, 91 metrekare 2+1’ler 645 bin TL, 162 metrekare 3+1’ler 1 milyon 96 bin TL ve 244 metrekare 4+1’ler 1 milyon 641 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Projede ayrıca tamamı peşin ve peşin + banka kredili ödemelerde lansmana özel %10 ilave indirim daha uygulanıyor. Ayrıca 60 ay 0 faiz, 120 ay 0,45, 180 ay 0,74 ve 240 ay 0,79 vade oranları ile de kampanya kapsamında yer alıyor.

Yeni Proje Haberleri

Sur Yapı Yeşil Mavi Maltepe Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • MOD Gayrimenkul Bahçelievler’e iki yeni projeyle birden geliyor
  MOD Gayrimenkul Bahçelievler’e iki yeni projeyle birden geliyor

  Basın Ekspres Yolu’nda MOD Bahçelievler projesini yürüten MOD Gayrimenkul, aynı bölgede iki yeni projeye birden hazırlanıyor: 300 home ofisten oluşan MOD Ekspres ve 300 konuttan oluşan MOD Güneşli. MOD Gayrimenkul MOD Ekspres’e 2018, MOD Güneşli’ye ise 2019 yılında başlayacak.

 • Aykanat’tan Çeşme’ye Dev Proje
  Aykanat’tan Çeşme’ye Dev Proje

  İzmir’de inşaat sektörünün parlayan yıldızı Aykanat Yapı, Ayasaran’da, Sakız Adası’na uzanan panoramik manzaralı rezidans projesi yapacak.

 • Ataköy Marina Park Residence 99’da ön talep dönemi başladı
  Ataköy Marina Park Residence 99’da ön talep dönemi başladı

  DATİ Holding, iki milyar dolar yatırımla hayata geçirdiği İstanbul Turizm Merkezi bünyesinde yer alan süper lüks rezidans etabında sınırlı sayıdaki ünite için ön talep toplamaya başladı. Eşsiz projede lansman öncesi sadece 29 ünite, 836 bin dolardan başlayan yüzde 20 avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer